Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

eva7780
autor
10. máj 2009

dia super 🙂 že sa pohnete 😉 dúfam,že na nás hermanky nezanevrieš 😉

dianan
10. máj 2009

nie evi.....nezanevriem...budem chodiť nadalej do tejto témy.....lebo vás poznám.....aj naše osudy...a ešte píšem do témy darované vajička.....to stačí......na viac ani nie je čas... 🙂

eva7780
autor
10. máj 2009

prajem pekný večer a hlavne úspešný týžden 🙂 ja mám zajtra perno,ráno k lekárovi,potom do práce,a po práci zase čosi porobiť v záhrade 😝
dobrú noc 😔

beadz
11. máj 2009

ahojte bambulky.
matelko, velmi na teba myslim a drzim palce nech vsetko dobre dopadne.
dia, super spravicka. dobre si sa rozhodla 😉

dianan
11. máj 2009

dobre ránko....ahoj bea....
prajem všetký pekný a uspešný týžden... 🙂

bei...ako sa máte???

beadz
11. máj 2009

mali sme hroznu noc. ledva vidim na oci. teraz konecne zaspinkal, ale nema velmi hlboky spanok, tak uvidime dokedy vydrzi. ☹

dianan
11. máj 2009

ach bei...to ma mrzi....tak si ešte ľahni aj ty...a aspon si pri nom zdriemni...

beadz
11. máj 2009

aj by som si, ale radsej nie, lebo ked sa preberie o 10 min. tak sa mi bude tazsie vstavat. tak to nejako vydrzim. a ty sa kedy chystas do kosic ?

dianan
11. máj 2009

bei....ani neviem.....zajtra poobede máme v KE nejaký seminár...ale to asi nepôjdem,takže neviem....

eva7780
autor
11. máj 2009

ahojte 😉

dianan
11. máj 2009

ahoj evi....tak ako Ti dnes ide???,všetko stihaš???

eva7780
autor
11. máj 2009

ahoj dia,ani neviem,bola som u lekára,nohu mám ofačovanú ☹ +dalšie lieky proti zápalu a antibiotikí,v stredu idem na prevaz a uvidím čo bude dalej 😠 lekar odporucal Pn,ale ked ja si v praci viac oddychnem ako doma,tak uvidim....

dianan
11. máj 2009

tak uvidíš evi....hlavne teraz nepreťažovať nohy

eva7780
autor
11. máj 2009

stačí moje telo,to je riadna záťaž 🤐

lusinkaj
11. máj 2009

ahojte 🙂 prajem vam krasny slnecny pondelok...
ja som dnes mala mat volno,ale kol.chcela nieco do obedu vybavit tak som bola dnes do 15.00 v praci,teraz varim,periem,idem o chvilu pozehlit...popratat chcem cely byt... 🙂

bei skody,ze si sa dnes nevyspala myslela som na teba,lebo ak si pamätas tak sme sa mali dohodnut ze dnes sa stretneme,ale nevyslo to...co tak zajtra do obedu?hm? 🙂
evi a ty odychuj,nožku vylož... 😉
dia super,ze si sa tak rozhodla,drzim silno prsty... 😉

bonsai
11. máj 2009

ahojte..dávno som sem nič nenapísala..ako sa máte..?
dia..a nechodila si tu do KE?..ak sa smiem spýtať..prečo si sa tak rozhodla?..nemusíš tu..môžeš aj do IP..

lusinkaj
11. máj 2009

bonsai ahooooj 🙂

bonsai
11. máj 2009

dievčatá idem of..a lusi ahoj..idem trocha pozrieť záhradku..možno večer sa tu stretneme..

lusinkaj
11. máj 2009

bonsai ok...budem cakat... 😉

lana28
11. máj 2009

Ahojte baby, 🙂
chcem sa Vas opytat, ked ste isli potvrdit ziadost na ivf do svojej pobocky, tak tie ziadosti vam vratili a vy ste ich posielai do Ke do poistovne? Lebo tak mi to vravel MUDr. Herman, ale u nas to furt komplikuju, ze to oni posielaju /snazila som sa im to vysvetlit, ale..../ Ziadost lezi este u sekretarky, musia ju zaevidovat......

taki su jak.....

eva7780
autor
11. máj 2009

ahoj lana,jednu si nechali v pobočke,to posielali hned a jedno mi dali potvrdene,že nemam podlžnosti,a to som posielala ja do KE do poistovne 🙂

gerena
11. máj 2009

ahojte kocky 🙂 ako po vikende? lana oni ti ju poslu do kosic, ale trva to do nekonecna 😠 najlepsie je osobne ju tam odniest 😉 alebo poslat

lusinkaj
11. máj 2009

ahojte evi,ger a lana 🙂
co robkate? 🙂 ja uz mam pozehlene,pracka mi akurat o chvilu doperie,idem vysavat... 😉

gerena
11. máj 2009

perie mi pracka 😠 musim kus popratat a napisat posudok 😉 zachvilu padnem a zaspim 😝

eva7780
autor
11. máj 2009

ahoj lusi 🙂 ahoj gerenka 🙂 ja nič,oddychujem

lusinkaj
11. máj 2009

evi odychuj,nohu si vyloz...na manzela 😀
ja idem vysavat 😠cakam kedy doperie pracka nech vyvesam... 😉

eva7780
autor
11. máj 2009

lusi na manžela 😀 😀 čo vy ste sa dohodli,ked všetky dnes periete 😕

lusinkaj
11. máj 2009

evi ano na manzela 🙂 veru evi konecne mi doprala pracka,jeden kos som pozehlila ked toto sa vysusi zase mozes zehlit uz ma z toho porazi... 😒

dianan
11. máj 2009

ahojte fešandy...ako sa máte???

lusinkaj
11. máj 2009

dia ahooooj