Snažilky, tehuľky a maminy z Gyncare Košice III.

eva7780
19. feb 2009

Hermanky šup,šup do dalšieho pokračovania 🙂
Snažilkám prajem čo najskor // 🙂
Tehulkám úspešne a bezproblémové tehulkovanie 🙂
Mamičkám zdravé bábatko a vela mliečka
PS:pre nás snažilky

https://www.youtube.com/watch?v=UnzLxIPdjZ8

raz toto zažijeme všetky(len požičané,bábo nepoznám 😉 )

matelko1
9. dec 2011

@sofia2008 inac vcera som stiahla cumle,schovala ich a sme druhy den bez cumlov.sice s placom zaspavame,ale potom zaspia......cez den si tiez pytali,ale nedala som.taky hysak chytili obaja,ale nie,musime s tym skoncit a razne....poobede mi ani alex nespal,chytil taky hysak kvoli cumlu,ze som ho musela z izby odniest do druhej aby nezobudil maxima......no je to brutal,ale uz najvyssi cas a cim skor,tym lepsie,...

timmka
9. dec 2011

@bettypo moja, ale ja lezim ☹ ☹ ☹ len tak ma nepustia ☹

matelko1
9. dec 2011

@timmka mne v nemocke vysadili duphaston...tak ty este radsej nic nevysadzaj.....je tam este nadej....ja som spinila a teraz neviem kolko dni 4-5 dni myslim a potom prisla silna mrcha....

matelko1
9. dec 2011

@timmka a nechapem preco ti neurobia utz aby vedeli ci je tam nieco,alebo nie.....ved to musi tam byt vidiet,nech mi nikto nic nehovori.v ktorom mozes byt tt.kedy si bola na vklade...

timmka
9. dec 2011

@matelko1 lenze ked nedostanem do nedele, tak pojdem urcite na cistenie, nemozem odmietnut, to by bolo hlupe lebo ked sa nespusti ani tak po vysadeni, tak by som sa tu vratila ako truba

ixi
9. dec 2011

@matelko1 hejze katastrofa tak dokelu si v nemocnici a nic stebou nerobia to je hrozne

ixi
9. dec 2011

@timmka to mas pravdu lebo ja som vysadila lieky vtedy a museli ma cistit lebo mrcha neprisla len som spinila

timmka
9. dec 2011

@matelko1 moja, dr. povedal, ze ultr. sa robi ked ma zena via ako 1000 hcg, mne ho robili pri 460 a nebolo nic vidiet, teraz kleslo tak povedali, ze zbytocne by robili, ze musime cakat a ja sa zblaznim, uz tu nechcem byt, chcem ist domov, uz mi z toho j...e

ixi
9. dec 2011

@timmka prosim ta to v ktorej nemocnici lezis?

ixi
9. dec 2011

@timmka moja zlata 😢

timmka
9. dec 2011

@matelko1 keby som aspon krv spinila, tak urcite vysadim a urcite by sa spustila,ale dnes jak narokom malo spinim, bolesti mam ako na kramy, ale len vecer v takych intervaloch, nechapem, opat placem, este som tu sama na izbe ako pes .... ☹

sofia2008
9. dec 2011

@matelko1 dobre si urobila..cim skor, tym lepsie..este by skoncili ako ja, do 6r 😀 my mame cumlik len na vecerny spanok, inak vobec, cez den si ani nespomenie..hej a este na cestu autom..nasa emmka tiez vie dostat taky nerv, ze len pozerame na nu, kde sa to v nej berie..dnes sa potkla a osuchala si celo, uz 2x spadla, ze mala modrinu pri ocku a tiez na cele..a to na nu fakt davam pozor, az privelmi niekedy asi..a ako sa im spi v postielkach?

timmka
9. dec 2011

@ixi v bj

timmka
9. dec 2011

@ixi a ked ta vycistili, kedy si isla na ket? kedy vlastne budem moct ist? dufam ze o 3 mesiace

sofia2008
9. dec 2011

@timmka mne robila gyn. utz, ked som mala Hcg 260 a nic nebolo vidiet a tak mi kazala prist az o dva tyzdne a bolo vidiet uplne malicku bodku..mrzi ma, ze to musis prezivat.. 😢

linka
9. dec 2011

@timmka moja zlata,je mi to luto 😢 ale v nedelu ti este budu brat krv na hcg nie? ☹

timmka
9. dec 2011

@linka budu,opat to na mna prislo,teraz co potrebujem oporu, tak som sama, chcem ist domov ☹

matelko1
9. dec 2011

@sofia2008 aj ym sme amli len a len na spanok cumle,ale vecer to je brutal...dufam,ze o par dni si ani nespomenu....ony len vecr boli takí zavistlaci na cumli.....
v posteliach velkych mi super obaja vyspia,celu noc,co maxim ked spal v postielke tak kazde 4 hodiny bol hore...klop,klop musim poklopat aby som nieco......neprekecla....

matelko1
9. dec 2011

@timmka tak mozno este u teba nejaka ta nadej je ked si dnes malo spinila.....vydrz....nic ine ti neostava....a kedy si mala vklad?

linka
9. dec 2011

@timmka to ti verim,ze chces ist domov,ja som si nie raz polezala v nemocnici a bola sama na izbe,ale to sa neda porovnat s tym co prezivas teraz ty... ☹

matelko1
9. dec 2011

@timmka a ja som nemala ani 1000 hcg a utz mi robili....a mozno je aj dobre,ze si sama na izbe.aj tak by sa ti nechcelo rozpravat.ja to poznam podla seba.....

ixi
9. dec 2011

@timmka ja uz neviem presne ale asi za 3 mesi 😕 ace

timmka
9. dec 2011

@matelko1 16.11, ako nic mi neostava, ale ked som tu sama , tak mi je smutno, teraz co najviac potrebujem podrzat, tak som ostala ako pes, to nie je zivot, co som komu urobila?, nechapem, strasne, ked si predstavim, ze mam cakat do nedele, tak ma ide porazit, ked budu zle, tak neviem ci ma v nedelu vycistia, mohli by a mozno by ma pustili hned domov, uz tu nechcem byt ☹ ☹ ☹

sofia2008
9. dec 2011

@timmka skus povolat kamoskam, nech trosku prides na ine myslienky 😔 vyrozpravaj sa, vyplac a bude ti lepsie 😒

matelko1
9. dec 2011

@timmka 16.11vklad,tak to asi v 6tt ,ze....no mne uz v 6tt bolo vidiet na utz vacky,ale nebolo v nich nic,boli prazdne....tak nechapem preco ti neurobia ten utz vaginalny....

ixi
9. dec 2011

@timmka ja som lezala s tehulu na izbe a ta mi stale rozpravala ako ju kopka....bud rada ze si sama

timmka
9. dec 2011

@matelko1 tak neviem preco mi dnes nerobili, nechapem a pytala som sa ho ci by mi neurobil ultr. ze vraj zbytocne, tak sa vyznaj.....
ja som to hovorila aj hermanovi, ze v stredu som mala 460 hcg a ze mi robili ultr. nic nevideli a ze mi kleslo o sto, tak ze som asi potratila, tak mi povedal, ze jeho ultr. nezaujima, ze hcg je ako na tehotnu, nejak tak, vies aky je razny, takym tonom mi povedal, nebol nastvany ale on tak rozprava a potom zacala sa so mnou rozpravat ako s kamaratom, aspon tak povedal, ze neradi ako lekar ale ako kamarat ☹

matelko1
9. dec 2011

@sofia2008 no ja ked som bola v @timmka pripade,tak som ani newchcela s nikym po telefone rozpravat.bolo mi dobre samej na izbe.....

timmka
9. dec 2011

@sofia2008 moja kamosky to nevedia, nikomu som to nehovorila, vie to len rodina

matelko1
9. dec 2011

@timmka a kde prosim ta v nemocke lezis?......ale hlavne klud,nestresuj sa a pockaj do nedele ved uvidis.nadej tam je....