Som divná, keď nefajčím a nepijem?

5. máj 2022

Veľa KRÁT som sa s tím stretla že mi aj cudzí človek povedal TA ty si divná a to len kôli tomu lebo nefajčím a nepijem alhohol ? Ani pivo nič

anna_2
6. máj 2022

Budeš šofér 😂 😂 😂

kvetinka75
6. máj 2022

tak si sa stretla s nesprávnym človekom. Nič iné v tom nie je

acrobaleno
6. máj 2022

Ja som sa s takým názorom nestrela a tiež nefajčím a nepijem.

kvetinka75
6. máj 2022

@pallacinka29 tak to aj ja, tekuté ,,dezerty,, to je moje😅 Ale to tak 3x do roka si niečo také kúpim. Ale inak nepijem, sem-tam šampanské na Silvestra. To si vychutnám.

snezienkaaa82
6. máj 2022

@simsalabim ty, máš 52? A kde by si ich nabrala? 😳👍 Tak, radšej coko, koláčik s deťmi a kafco s kamoskou

xena0
6. máj 2022

Nie, nieje to nič nezvyčajne nepiť a nefajčiť 🙂 a reči niekoho by som nebrala nejak vážne 😁

polyana
6. máj 2022

tak sme dve, ani ja nepijem , nefajčím. A je mi skvele. 😀

vilma7
6. máj 2022

Bože veď milióny ľudí nepije a nefajčí...úplne normálna vec.

elizabet173
6. máj 2022

Je divne, ze mas potrebu sa pytat, ci je to divne ze sa nad tym vobec zamyslas. Nie je to az takou raritou, ze niekto nefajci a nepije, pre mna je raritou, ze to niekomu pride divne.

elizabet173
6. máj 2022

@andrejka1974 muzovi tlieskam !

buduciposlanec
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rachel36a
6. máj 2022

Ani ja nefajcim ani nepijem...casom si všetci zvykli...ked niekde ideme tak pijem nechladenu nesytenu vodu...max si dam jednu colu alebo dzus...

lucia851
6. máj 2022

Bud rada ze nefajčís ani nepijes. Ja som začala fajčiť a už s tým neviem skoncovať. Ale alkohol nepijem vôbec lebo ani nemôžem kvôli liekom a ani mi to už nechuti

satoshi
6. máj 2022

Nie si divna, pretoze nepijes a nefajcis. Ale ani to nie je nieco,co Ta robi lepsim clovekom nez su ti, ktori si zapalia a vypiju.

ivangeline
6. máj 2022

Ja tiez nie. ;)

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lulka321
9. máj 2022

Ja nefajčím ani nepijem. Dokonca ani to spomínané pivo - to mi dokonca smrdí 😅

mikadooo
9. máj 2022

Nuž, bohužiaľ na Slovensku si za divnú, áno. Ešte tie cigarety by sa "dali prepáčiť", ale alkohol ti každý otrieska o hlavu. Sme jednoducho pijanský národ... Každá možná udalosť/stretnutie večer sú sprevádzané alkoholom, fľaša alkoholu je úplne bežný a akceptovaný darček... 🤷. Treba sa len obrniť a keď je ti to príliš nepríjemné, tak povedz že si a) možno tehotná, b) na antibiotikách c) je ti z alkoholu hrozne zle a všetko ogrcáš 😄. Mne napríklad veľmi chutí nealko pivo, povedz to hocijakému Slovákovi, už si za divnú 😄.