Spaľovače tukov. Pomohli vám schudnúť?

zabka1611
14. jan 2011

Pomohlo to niekomu schudnut? ja si myslim, že su to vyhodene peniaze, ale citala som jedno forum kde si ludia chvalia a odporucaju tak neviem....treba mi zhodit ešte tak cca 5-6 kil a drzia sa ma ako kliešť! :(

filipal
19. jan 2011

@trixi ano....telo by chcelo makkucke vankusiky.... 😅
niekedy si hovorim, ci nejdeme vlastne proti prirode.
ved zeny v rokoch boli odjakziva trochu pri sebe.....pani mámy. 🙂

trixi
19. jan 2011

@filipal ale sa tiez dozivali nizsieho veku, umierali v 50tke ☹ . Dnes 70 nici cestuju po svete, sportuju. Rada by som sa dozila. I ked to uz nemam tak daleko 😀

filipal
19. jan 2011

@trixi ano, v styridsiatke sa stavali babickami a mali zivot za sebou....
ja viem, tiez chcem "vydrzat" dlhsie.
ale co si myslis, nie je na tom ukladani tuku nieco prirodzene?

janka_pn
19. jan 2011

@filipal tak ja to tiez teda vyskusam, lebo aj mna sa tuk drzi ako kliest 😠 aj ked dietujem, tak neschudnem, mne pomaha len daky vytrvalostny sport, ine nic ☹

janka_pn
19. jan 2011

@trixi inak obdivujem kolko si zvladla schudnut a s akou energiou si sa do toho aj dalej pustila 🙂

janka_pn
19. jan 2011

este mi poradte, ze aky protein si mam kupit, lebo som pozerala, ze tiez maju rozne percentualne... neviem, ktore su vhodne pre zeny 😅

trixi
19. jan 2011

@janka_pn vsak 4 roky pauza a 30 kg nadvaha a ziadna kondicka su dostatocny dovod 🙂 . Mne tiez pomaha len aerobny pohyb.
@filipal je to asi prirodzene, telo sa pripravuje na starobu 😠 , ale to ja taaaak nechcem. Mne osobne uz nejake tie tuky nevadia, ale prekazaju mi v pohybe 😀 .
Ja mam problem s casom, ktory si na cvicenie musim ukradnut. Rano frcim na 8 s malym do skolky, odtial do prace, z prace frcim domov, kde zaparkujem auto a peso makam pre maleho do skolky. Zo skolky podla pocasia dlzka prechadzky-ale to je skor take motanie sa, doma s malym hrat, trochu poupratovat a cas pre seba mam od deviatej vecer. A to sa mi taaaak nechce ist cvicit. Ale teraz sem tam si idem zacvicit, potom vsak neviem zaspat. Najlepsie su sviatky, vikendy, kedy mam rano cas pre seba, zabeham si, zacvicim. Po 31.marci (ked odovzdam danove priznania 😎 )uz budem moct chodit behat aj cez pracu, resp. rano. Dovtedy mam v praci poriadne fofry. Neviem sa dockat, ked maly sa zacne bicyklovat a bude mi robit doprovod. Teraz ma taky bicykel bez pedalov. Ale je na nom zima. Vsak od soboty si dam do tela na lyzovacke. To s malym vypotim aj dusu. 😀

filipal
19. jan 2011

@janka_pn
http://www.e-muscle.sk/proteiny/weider-protein-...
u nas v posilke si davam tento, cokoladovy.
aj Trixi ho chvalila.

filipal
19. jan 2011

@trixi no s tym casom to mas naozaj tazke.....
ja teraz chodim 2 x do tyzdna cez obed do posilky. to je vyborne, ze si to mozem z prace dovolit, lebo vtedy je tam malo ludi a lahsie si odcvicim. a cez vikendy podla sezony robime rekreacne turistiku, bezkovanie, bicyklovanie, nordig walking....
ano, ako pises, ten prirodzeny pohyb je najlepsi.
oooo, na lyzovacke si to uzite! ma napadnut aj sneh. 🙂 a ochladit sa.

trixi
19. jan 2011

@janka_pn toto su moje oblubene:
Tento mi chutil najviac cokoladovy a zarobeny s nizkotucnym mliekom:
http://www.fitplus.sk/obchod/detail.phtml?Zbozi...

A este tieto su mnam-mnam
http://www.fitplus.sk/obchod/detail.phtml?Zbozi...

A tieto proteinove tycinky su vynikajuce:
http://www.fitplus.sk/obchod/detail.phtml?Zbozi...

trixi
19. jan 2011

@filipal ja nemusim chodit do fitka, kedysi som si urobila doma v pivnici 😉 , preto mozem vyuzit vecerne cvicenie. Ale najlepsie je cvicit rano alebo na obed. Ale dobre je aj vecer, lepsie ako nic. Vidim, ze mame svoje stranky, kde nakupujeme 🙂 .weider ma kvalitne produkty. A je tie proteinove napoje su lepsie ako rozne koktaily na chudnutie.
My ideme do Rakuska, pozerala som live kameru a snehu tam je dost.

filipal
19. jan 2011

@trixi ano? a kam presne? my sme boli v lete na turistike v Tirolsku v St. Antone a pri Zeel am See, videla som, ze na lyzovanie su tam super podmienky...
len my sme skor na bezky.

filipal
19. jan 2011

@trixi a este: podobny napoj a tycinky tie iste som si objednala aj ja. nabuduce vyskusam tento tvoj obchod.

trixi
19. jan 2011

@filipal v tom obchode mam aj kartu, je na to zlava potom. My teraz ideme do Kaprunu, ale nie na ladovec ale na Maiskogel (to je hned v dedine Kaprun) je to pri Zell am See, chodievame do Soeldenu, Stubei, St. Anton, Lech a svajciarsky Zermatt-tam sme este s malym neboli, je to straaasne daleko. Ked bude vacsi. Ja som bezky nezvladla 😅 .

filipal
19. jan 2011

@trixi jeeeej, tak v Kaprune som bola v lete! 🙂
tak to tam pozdravuj! 🙂
teraz uz musim bezat....

dominoo
7. jan 2012

ahojte volam sa lenka. ja mám problém s časom ktorý si mám nájsť na cvičenie. mám jednoročného syna ktorý mi síce dáva poriadne zabrať ale kilečka mi od porodu nie a nie ísť dolu. potrebovala by som poradiť nejaky osvečený spalovač tukov pri ktorom by sa nemuselo až tak cvičiť ak niečo také existuje, ja som chvíločku používala Lkarnitin este pred tehu ale strašne som sa z neho potila a bolo mi tazko na zalúdok. ja maso nejem a mam bezlepkovu dietu takze myslím ze mam ten jedalnik pestry čo sa tyka zeleniny a pečivo nejem kedže ja ja nemozem bielkoviny. poradi mi niekto čo mam robiť

lussy211
13. jan 2012

Spaľovače tukov...robila som s tým a môj názor?🙂
Sú ženy čo si chcú kúpiť spaľovač tukov a čakajú že bez cvičenia zrazu pôjde všetko dole-OMYL.Treba pravidelne cvičiť, sú rôzne druhy( ja som zo srandy vyskúšala jeden čo funguje na termo príncípe t.j. že keď cvičíš viac sa Ti zahrieva telo, viac sa potíš a teda aj tuky idú dole.Ale mala som pocit že ja sa len potím a že mi z toho ani nie je nejako dobre!)-z toho teda vyplýva že to obsahuje len kopec svinstva
Najúčinnejšie chudnutie je kombinácia zmeny stravy a cvičenie. Ja som takto pekne schudla a vyformovala si postavu, podotýkam z veľkosti 40 na 34.;)
Okrem toho ak už silou mocou chceš spaľovač, odporúčam kombinovať s aminokyselinami(ja som mala pri tom viacej sily) a proteinami(aby si nestrácala svalstvo, lebo čím menej svalov tým ťažšie sa chudne(mnoho žien sa bojí scičiť s činkami že naberú svaly ako Arnold S. ale nie je to pravda, ked cvičíš s menčími váhami a pravidelne, tonizuješ svaly a udržiavaš ich v kondícii a tým pádom aj lepšie chudneš!)-POZOR nie GAINER-to sú sacharidy a používajúto ľudia čo majú problém pribrať!.

nanyka
13. jan 2012

mala som spaľovač tukov na termo báze - plus som aktívne cvičila aj zdravo sa stravovala = výsledok - zničila som si svoj vlastný metabolizmus tukov a prišla vážna choroba... ☹
preto kašlite na spaľovače...a choďte na to radšej prirodzenou cestou, moja rada po veľmi zlej skúsenosti...

sisuska9608
31. júl 2012

ženy, tie ktoré ste používali spalovače, schudli ste aj z pŕs?

zuzanka.j
14. feb 2013

chcela by som oprasit tuto temu. 🙂 je tu niekto s aktualnymi skusenostami ? vdaka 😉

jazminn
14. feb 2013

mne nedávno jedna písala, že chodí do fitka a trenér im predáva nie spaľovače tukov, ale hádajte čo: SIBUTRAMÍN

mimikri
12. apr 2013

@jazminn no tak díky 😉

vratkok
12. apr 2013

Spaľovače tukov?! 😝 Komercia a reklama aby vám vybrali peňaženku. Najlepšie je ako povedala odborníčka na stravovanie "Sipeky" alias Polnišová - " Tak nežer, moja!" 😅 Takže dámy, chce to kontrolu stravovania a pohyb. No iba okolo sporáka a po byte je málo. Chce to čerstvý vzduch,nie kaviarničky! 😀

fashion_shop
23. apr 2013

Baby poradte mi aký L-carnitin si mám kúpiť. Najviac by som uvítala keby ste mi poslal linky,tých kt. ste mali vy.

petruska1212
6. jún 2013

co poviete, ked sa uzije l karnitin pred obedom? ked este neplanujem cvicit? zabera to? ma to efekt? ci fakt len pred behanim?

abbeylee
6. jún 2013

@petruska1212 "len tak" to efekt nema .... nieje to zazracna vec, musis preto nieco urobit aby to fungovalo 😉

petruska1212
6. jún 2013

@abbeylee no chodim behat, len behat 2-3x tyzdenne, a preto sa pytam ci mozem zobrat pred obedom ked prave je den ked nebeham, snazim sa dni ked nebeham aspon 80 drepov a 30 brusakov spravit...pre lepsi pocit

abbeylee
6. jún 2013

na flaske mas navod ako sa to ma uzivat .. .tiez som kedysi mala lkarnitin ale uz si nepamatam ako to bolo v dni oddychu
@petruska1212

organogold
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bziki
26. feb 2014

Ahoj zabka, akoktore spalovace...vacsina z nich je iba marketingovy trik, ako z ludi vytiahnut peniaze...viac tu http://chudnutie24-7.blogspot.com/2014/02/spalo... Ak si narazila na tzv. plateau, cize akusi neviditelnu zabranu a nemozes sa s vahou pohnut dole, nech robis co robis, skus zmiast telo. Vynechaj na par dni sacharidy - ale uplne (bude to peklo, to ti poviem a nebudes mat na nic energiu 🙂), ale nech robis co robis, hlavne nehladuj. Mne napriklad pomaha rozpustat tuk na bruchu lyzicka medu pred spanim. Spinkam ako babatko a navyse sa rano zobudim vzdy o nejakych 200 g lahsia 🙂 Ja viem, znie to neuveritelne, ale je to naozaj tak...