Stojí to za 150 Eur II

zicon
17. aug 2009

Uzamkli prvu temu a viacere veci ostali nevysvetlene.

Musite uznat, ze je ina dovolenka zo skupinou priatelov s ktorymi si rozumiete a samostatne len ako rodina.

Ja neviem ako vy, ale ja dovolenky s priatelmi milujem a to je holy fakt. A predsa by som mal niekde dovolenkovat sam ked nemusim.

Dalsia dovelizita vec, dufam ze niekto neprestane chodit do Presporkova kvoli mne, lebo nieco takehoto som cital medzi riadkamy, ako aj ze tvoji priatelia budu zirat ked budu citat toto - to by ich nejaky dobrak musel na to upozornit a verim ze upozorni - anonymov sa najde tona na kazdom fore.

sue
17. aug 2009

Zicon, ale nik nehovoril o dovolenke, ktorú by si strávil sám... tam bolo to... že je rozdiel či dovolenkovať s rodinou alebo s rodinou a priateľmi... Ja pokiaľ mám možnosť ísť len na jednu dovolenku, tak si vyberám zásadne len rodinu...

womenne
17. aug 2009

zicon pisal si že svoju ženu neskutočne miluješ ale radšej by si šiel na dovolenku ked ona ešte nebola celkom fit?radšej maš dovolenky s kamartmi ako s rodinou?Mal si počkat kym nebude aj ona uplne zdrava a ist ptom na dovolenku čo keby tam ona len trpela???Mysliš len na svoje potreby ale jej ta asi nezaujimaju ved nač by potom trvala na tom zrušeni???
Keby mne toto povedal muž tak ho nakopem niekde 🙄 načo otvarat dalšu temu?ty ktory si otebe myslia to čo si myslia aj tak neovplyvniš a spraviš zo seba.....

macocha
17. aug 2009

Nečítala som komplet prvú sériu, tak nie som úplne v obraze, ale zas mne príde normálne, že niekto chce dovolenkovať vo väčšej skupine. Doma sme spolu tí istí, tak na dovolenku to chce trochu zmeny, nie? To radia aj psychológovia. A dokonca mnohé šťastné manželské páry si pochvaľujú oddelenú dovolenku, čo mi spočiatku pripadalo drsné, ale pomaly to začínam chápať 😉

Ale zásadné je pravidlo, že keď má niekto zdravotné problémy, musí sa vyjadriť sám, či sa na dovču cíti. Partner má právo veta len v opačnom prípade, teda ak sa chorý tvári "to zvládnem" ale v skutočnosti nevládze. Opačný postup je dosť divný 😅

zicon
autor
17. aug 2009

No a o to ide ja idem az do znicenia.

Tu ide len o 150 eur. Ty si nepochoplia nasi kamarati su cele rodiny. Takze ja mam dovolnku rad s partiou ludi - nasich kamosov, ktory maju tiez svoje deti takze deti sa nam zahraju. My si spolu tiez uzijeme srandy atd.

diddi
17. aug 2009

toto moze len chlap vymysliet 😉

frisbee
17. aug 2009

zicon...podstata problému bola v tom,že ženu čakala operácia oka a ty si bol naštvaný,že nechce na dovolenku,že?

zicon
autor
17. aug 2009

Nie, ja som povedal ze dobre nepodme tam, chcel som to oznamit, iba nasim priatelom, a ona zacala ze ohlasme to aj hotelu, a okamzite, aby nam bola vratena aspon cast zalohy. A hnet si mam zrusit v robote dovolenku. atd atd, to jest zase som dopadol ako vzdycky - suhlasil som s A ale musel som proti svojej voli upravit kopec veci, ktore som chcel nechat tak. Tj. Zrusit dovolenku ale zvysok veci nechat tak a nic nemenit.

womenne
17. aug 2009

Ja steba zicon odpadnem 😝 fakt si egoista preboha ved ona ide na operaciu takže jasne že jej nieje po voli ist nikam sa zabavat.A ak ti tak hrozne vadi že vam vratili 150eur tak ich pošli mne a budeš klidny 😅 bože je tam toho zarezervuj si dalši hotel,dohodni sa so znamymi na nejkom spoločnom vikende a su to taky kamarati ako o nich basniš tak budu suhlasit.Ak maš tak vela toho v praci tak maš hold chlape smolu každy ma toho vela,aj moj muž robi od nevidim do nevidim,nevyspi sa pretože niekedy robi aj v noci ale nestažuje sa berie to ako svoju povinnost živit rodinu.Vieš kolko krat sme menili plany?No ale aspon vidno ako velmi chceš byt so svojou rodinou 😨 😨

amadora
17. aug 2009

Nechápem o čo ti ide Zicon, nikto ťa tu nepochopil, každí ťa odsúdil a ty založíš novú tému? Ty sa buď strašne nudíš alebo hrozne rád hádaš 🙄 A podľa tých tvojich egoistických drístov logiky 2 ročného dieťaťa (ja chcem a chcem a chcem!!!) myslím že je to tá druhá možnosť 😠

womenne
17. aug 2009

amadora 😀 😀 no asi tak.

diddi
17. aug 2009

zicon...mas ty vobec rad svoju rodinu?...uz pri prvej teme som sa cudovala, co je toto za chlapa.....a dnes uz absolutne nechapem....ved sa zbal, chod niekam do....daleka, aj s tlupou svojich kamaratov...neries to na nete, co nemas svoj zdravy pohlad na vec, to ti tu musia radit´, co mas robit, ze mas rodinu, ze mas zenu, ktora je chora....a ani tu nezartuj, ze kamarati.....ty si v prvom rade otec, potom manzel, a az nakoniec si kamarat...tak si to utriet v hlave...a nepytaj sa blbosti

zicon
autor
17. aug 2009

Diddi ty bud nevies citat, alebo preskakujes prispevky tlupa mojich kamaratov = spolocna dovolenka viacerych rodin s detmy sa nerovna dovolenka o samote kde moj maly musi hladat deti co nepozna.

diddi
17. aug 2009

a ty tam silou mocou chces ist.....kvoli komu?....synovi?.....nebud smiesny!...tvoja zena je chora, tak ako spravny, milujuci muz, mas byt pri nej....ako by sa ti pacilo otocene garde?

zicon
autor
17. aug 2009

Nuz uz je to cele uz je v pase. Ja by som trval na nevrateni zalohy a ideni za kazdu cenu.

diddi
17. aug 2009

aj s chorou zenou????....sebec!!!

zicon
autor
17. aug 2009

Ty si sa pytala na obratene garde tak neprekrucaj to dobre???

diddi
17. aug 2009

aha, uz som to pochopila...to si mi odpovedal.....ibaze rozdiel je v tom, ze tvoja zena nechce podla teba ist....tak to mas respektovat a byt doma a starat sa o nu a o syna, ked je chora

zicon
autor
17. aug 2009

Vsak to robim, ale vnutorne ma to skrie a tak namiesto hnevu s nou som svoju zlost vylial von.

diddi
17. aug 2009

ty zazlievas chorej zene, ze sa nechce ist s tebou a so synom bavit niekam, kam ty silou mocou chces ist...ved to pochop, ze je CHORA...nedochadza ti?!...vobec ti nevadi, ze je chora?

womenne
17. aug 2009

zicon a spytal si a vobec tvojej ženy prečo nechce ist?

zicon
autor
17. aug 2009

A preco by som sa jej pytal???

womenne
17. aug 2009

tak teraz si to zaklincoval 🤐 🤐 🤐 už na teba fakt nemam sov a dakujem bhu za moje zlatičko 😎

diddi
17. aug 2009

no ty kokos!!!!!!.......z akej si kultury?!

zicon
autor
17. aug 2009

Nuz povedala ze nechce ist, tak sa jej to vypytovat nebudem, ale prijmem to ako fakt, nic jej nezazlievam, vsak to vsetci vieme preco nechcela ist.

womenne
17. aug 2009

no som si to ešte raz prečitala a ked si tak staršne hrdy akvoli 150eur maš stratit hrdost,pošlem ti do IP moju adresu a pošli mi ich buduci mesiac nam pridu poistky 😀 ja zteba fakt odpadnem 😝

diddi
17. aug 2009

zicon...si moslim, alebo rom?

womenne
17. aug 2009

tak prečo tu stale diskutuješ a omielaš tie peniaze?U vas je asi problem komunikacia,mal by si sa nad sebou zamysliet,je chyba že si sa na nu kvoli tomu nahneval,ked ona preživala pre nu frustrujuce obdobie,ver mi že nemocnica anasledna operacia človeku neprida na nalade,absolutne snou suhlasim že nechcela ist.už to nerieš a radšej jej za tie prachy niečo kup,alebo chodte na romanticky vikend 😉

zicon
autor
17. aug 2009

Ani jedno ani druhe, som tvrdohlavec, co sa len tak nevzda hovadiny

maximiliana
17. aug 2009

Zicon no co ti na to povedat... v dnesnej dobe, ked ludia obracaju kazdy cent, ty si ochotny vyhodit 150 Ecok len aby neutrpela tvoja hrdost... urobit toto moj muz, tak sa uz mojim muzom nazyvat nebude 🙂 je fajn, ze mas kamosov s ktorymi chodite na dovolenku, ale tvoje spravanie je vazne dost sebecke a na urovni maleho dietata.. ked sa este hodis o zem a zacnes okolo seba kopat, efekt bude dokonaly 😀

zicon
autor
17. aug 2009

Vies ako to mas, muzi su svnie a ty ktory niesu su voly