Určenie pohlavia podľa krúženia alebo kývania prsteňa

era.peace
12. apr 2008

Trochu carovania. Urcite ste uz poculi o vesteni z prstena, ci to bude chlapec alebo dievca. Ja som pocula, ze vraj ked kruzi, bude dievca a ked sa kyve, bude chlapec. Staci si ho vraj len zavesit nad brucho alebo nad dlan. Lenze ak co ak zena caka dvojcata chlapec, dievca. Co jej potom prsten ukaze? Poznate este nejake zabavne a neskodne magicke sposoby, ako sa da uhadnut pohlavie? Dakujem.

marianka28
13. apr 2008

papuellka - ahoj,ako sa to tam robi?

papuellka
13. apr 2008

marianka, klikneš na zadej, zadáš, datum narození muže, datum narození tebe a datum, kdy jsme mimi počali, klikneš - ukaž graf a přímo se ti to zobrazí, čára, která bude v den narození dítěte vyšší /na zelené kolmici/, znamená pohaví dítěte...

lauritka
13. apr 2008

babulky mmne to robila svagrina..jej to vyslo... prvy chlapec a druhe dievca..mne vyslo ze budem mat tiez len dve deti a prve bude dievca a potom chlapec.
kamoske som to robila , caka chlapca a vychadzalo jej len jedno dievca 😅 tak si mozme vybrat.
ale za zaujimavost stoji, ze svokra ma 5 deti. 4 bola dcera. trikrat sa kyvalo, stvrtykrat kruzilo a potom sa zase kyvalo a dost 😀 prsten by mal byt ale tej osoby ktorej to robite. prsten ktory nosi na ruke.
svagrinej jeden potrat nezapocitalo..takze s tymi potratmi neviem ako to je .
inac je jedno kedy si to ja urboim ale stale mi vychadzaju dve deti..stale to iste... 😉

marianka28
13. apr 2008

papuellka - no tak teraz som uz z toho fakt mimo...vysiel mi chlapec...

dicinka1
13. apr 2008

moja teta,sa venuje takemuto vesteniu...robi sa to iba s prstenom tej osoby,ktorej to robis...pytas sa najprv kyvadla,kde ukaze ano.......A potom sa pytas vsetky otazky.napr.ano ti ukazuje do pravej strany,samozrejme ze do lavej je potom nie.ja som sa pytala,ci budem mat problemy s otehotnenim a ukazalo ano...a potom ci sa vydam -ano,a ci do 3 rokov otehotniem-ano...tak som zvedava na to posledne...

papuellka
13. apr 2008

marianka, mně podle čínského kalendáře a všech dalších nesmyslů a snad výpovědí podle všech kamarádek vychází chlapec, jedině podle tohohle grafu mi vychází holčička... ale už brzy budeme překvapení... 🙂

marianka28
13. apr 2008

papuellka,no tak to som zvedava! opytas sa na sone?

papuellka
13. apr 2008

marianka, jo, jo už v úterý to snad budeme vědět, sama jsem zvědavá, asi bych nevydržela neříct si to... 🙂

marianka28
13. apr 2008

papuellka potom napis,ja uz sa neviem dockat kedy to bude vidiet,ale mam to este daleko ☹

mihanka
13. apr 2008

mna to naucila sesternica, ktora ma dvoch chlapcov, vyslo jej to, jej sestra ma tri dievcata, vyslo jej to... mojej mamine to vyslo, mojmu bratovi to zatial vyslo, vestili sme mu dvoch synov a ma dvoch synov (aj ked jeho druhej manzelke vysli tiez dvaja synovia a spolu maju zatial jedneho), je mozne ze sa jej pocita aj ten prvy nevlastny syn, alebo nenarodene dietatko, kedze o prve dietatko prisla...
mne vychadza prve dievca, druhy chalan, aj mojmu manzelovi to vychadza rovnako, vestili sme viac x a stale to iste... aj ked podla cinskeho vychadza prvy chlapec, takze uvidime, jedno z tych sa urcite trafi... 😀

dididi30
13. apr 2008

tak babule ja mam od dvoch sonografov overene, ze budem mat chlapceka, v cinskej tabulke mi vyslo,ze chlapcek ale v tej co uvadza papuelka, tak dievca, takze je to take vselijake 😒 ale ja aj ak verim,ze to bude chlapcek 😀

andrea.m
13. apr 2008

podľa toho grafu mi to pasuje

marianka28
13. apr 2008

dididi30 ahoj,aku este poznas tabulku?

dididi30
13. apr 2008

ahoj marianka..len tu cinsku ale aj toho jonasha ale to je onicom, sak to musis vediet o sebe vsetko a ja veru neviem cas svojho narodenia, akurat okolo....
ta cinska je lahka.....uz si ju skusila??

marianka28
13. apr 2008

dididi30 ja som skusala len tu od papuelky...sak daj ak mas inu.....

mywiel
13. apr 2008

Tak mne to vychadza aj podla cinskej tabulky aj podla tabulky od papuelky. 😀 😉

dididi30
13. apr 2008

joj to neviem ale skus sa opyta mywiel, ona mi to minule hodila do fora 😀

makak21
13. apr 2008

Tak mě nevyšlo nikde nic...všechno mi hlásilo, že to bude holčička...snad jen dr. Plzák říkal, že to bude kluk...ale v poměru, kolik věcí to tady ukazuje, co to bude, je to zanedbatelné 😀

janette
13. apr 2008

Takto spatne, ked si prezeram tabulky tak nam to nevyslo, ani podla cinskej tabulky a ani podla tej od papuelky, ale kruzenie prstenom vyslo / to mi robila kamoska a zo zvedavosti som s tym suhlasila /....., my sme pohlavie babatka vediet nechceli, ja som ale aj tak od zaciatku tehu tusila, ze to bude chlapcek 😀

mywiel
13. apr 2008

No mne sa prisnilo ze to bude dievcatko a utz to neskor aj potvrdil. 🙂

dididi30
13. apr 2008

makak a jenett som rada ,ze niesom sama, hoci v cinskej mi to vyslo aj u malej aj u maleho mi to vychadza, tak dufam,ze sa to podari 😀

mywiel
13. apr 2008

Prisnilo sa mi ze svagrina je tehotna a to este o tom nevedela a bola. Aj to sa mi prisnilo ze moje dieta bude v znameni blizencov a ti koncia 21.6., ale termin mam 13.7. tak uvidime ci som mala zas pravdu. 😀

dididi30
13. apr 2008

ja som stale vo sne videla dievcatko, mozno preto ze to mam vskugerovane po malej 😀 , ale ma to byt chlapcek, hoci som si myslela,ze sa mo nepodari mat parik 🙂

mywiel
13. apr 2008

Ja som chcela na zaciatku velmi chlapca, ale ked som videla vo sne dievcatko oblecene v ruzovom a nakoniec sa to potvrdilo mam pocit, ze som vzdy chcela dievcatko sranda.

mywiel
13. apr 2008

A ruzovych vecim mam uz nakupenych na kila uplne sa v tom vyzivam az sa sama nepoznavam. 😀 😀

marianka28
13. apr 2008

baby mne sa tuto noc prave snivalo ze som vozila v kociari chlapceka...som zvedava....

dididi30
13. apr 2008

marianka no ako pisem to je z toho co uz mas, proste sa ti sve toci okolo chlapceka, teda syna tak vidis syna, ale moze to byt aj opak 😉
inak pri malej mi hned tvrdili ,ze baba a pri malom,ze to vyzera na chlapca......

marianka28
13. apr 2008

mywiel a som aj tak tam kde som bola,lebo neviem presne ktory mesiac sme pocali,vychadza to totiz okolo 29.2. a to moze byt aj 1.3.,takze asi kaslem na vsetky tabulky....

marianka28
13. apr 2008

dididi30 mne pri malom hovoril Dr. ze to vyzera na dievca...verit sa neda nicomu,fakt az ked sa narodi...