Vyhľadávanie tém podľa autora

mywiel
5. jún 2009

Tak ma napadlo nedal by sa urobit pre témy rovnaky vyhladavaci systém podla autora ako je to pri fotoalbumoch? Lahsie by sa mi hladali témy co som zalozila, ci je to velmi komplikované? 😉

neumisa
7. feb 2011

@janocka jasně, takže to tlačítko děsně zavazí spoustě lidí, kteří si toho třeba ani nevšimli ... nebo si snad těch 5000 lidí stěžovalo, že to tam zavazí? ... no nic, kašlu na to, protože tohle zjevně nemá cenu, připomíná mi to hovor blbého a hluchého. Ano, spokojení uživatelé prostě nikoho nezajímají, protože my jsme rozhodli takhle. Ať žije demokracie.

carodejnica
10. feb 2011

@janocka
Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, či by nebolo možné urobiť v profile niečo ako "históriu príspevkov".
Kde, kto a kedy prispel v akej téme, s uvedením povedzme prvých niekoľko slov, alebo lepšie viet.
Ide mi to, že niekedy chcem nájsť svoje staršie príspevky a prácne sa preklikávam v diskusiách, takto by som to mala pokope. Rovnako, som chcela nájsť napr. nejaké staršie príspevky od laktačnej poradkyne annag a zabila som tým more času, kým som sa prehrabala jej diskusiou... Bola by super pomôcka. Ďakujem.

monkula
11. feb 2011

@carodejnica jednoduchšie by bolo, keby si si robila záložky. Niektoré dievčatá tu majú okolo 20 000 príspevkov, neviem si predstaviť, ako by to mohlo fungovať, zbytočné zaťažovanie servera..

carodejnica
11. feb 2011

@monkula no neviem, na niektorých diskusiách to funguje, napr. v diskusiách na SME, má každý v profile históriu príspevkov (a má ich viac ako hocikto tu na MK) .... podľa mňa je to technicky možné, priznám neviem, aký to má vplyv na zaťaženie serverov a či si viac serverov môže MK dovoliť, predsa len SME je iný gigant...
Nemôžem si robiť záložky, nie som veštica a neviem, vopred aký príspevok budem za pol roka hľadať... napr. som si nedávno hľadala všetky moje príspevky, čo som sa radila s annag ohľadom dojčenia... no a napadlo ma to až teraz, keď má dcéra rok a pol, lebo som si chcela urobiť prehľad, aké som mala problémy, človek časom na to zabudne.... resp. vieš predstaviť že by mal niekto 20 tisíc záložiek?
Takže podľa mňa nie je jednoduchšie robiť si záložky. Môže sa k tomu vyjadariť nejaký IT programátor , ktorý ma na starosti túto stránku? Ďakujem. 🙂

ivett1
11. feb 2011

@monkula ...suhlas... zalozky su najednoduchsi sposob...ulozim (pripadne premenujem) a potom si len kliknem a otvori sa mi presne to co potrebujem 😉

carodejnica
11. feb 2011

@monkula Príklad zo Sme http://www.sme.sk/diskusie/user_reaction_list.p...
Nie som z tých čo majú veľa príspevkov, ale takto to funguje v každom profile. 🙂

carodejnica
11. feb 2011

@ivett1 Mám mať 1281 záložiek... 😕

monkula
11. feb 2011

@carodejnica no, myslím si, že porovnávame neporovnateľné... Ako si sama napísala SME je úplne niekde inde, ako MK..

ivett1
11. feb 2011

@carodejnica ...na druhej strane...20 000 zaloziek?...tak to si neviem ani predstavit...

carodejnica
11. feb 2011

@monkula Ja viem, že to SME je zrejme niekde inde, ale aj tak. Môžeš, prosím ťa, tento návrh tlmočiť vyššie? 😉 Čo na to šéfstvo a programátor? Nechcem ťa nejak podceniť ako adminku, v žiadnom prípade, 🙂 ale zaujímal by ma ich názor. Veľmi pekne ďakujem.

ivett1
11. feb 2011

@carodejnica ...uvidime, co k tomu povie IT expert... 😨 (ved je to zatial len napad resp. navrh 😉 )

monkula
11. feb 2011

@carodejnica ja nie som adminka, len bežný uživateľ, a viem, že sa to tu už viac krát preberalo.. a odpoveď bola nie, neplánujeme
pomôcť Ti môže napríklad @latvia

carodejnica
11. feb 2011

@monkula aha, nevedela, som že nie si adminka 😕 , predpokladala som, že v tejto téme odpovedajú len admini.. 😕 a tiež som nevedela, že sa to už preberalo 😕 ale možno sa od posledného "preberania" niečo zmenilo... 😉 Prišli reklamné akcie "mesiac s " => viac peňazí => viac možností realizovať staré nápady.. 😉 😉 😉 Žartujem, samozrejme, nik nemá právo kecať majiteľom ako naložia so ziskom z reklamy, ktorý možno stačí akurát na prevádzku. 🙂

@latvia Môžeš sa prosím ťa fundovane vyjadriť k môjmu návrhu (príspevky na tejto strane). Zaujímalo by ma aj odôvodnenie, či je to technický problém, alebo je v niečom inom zádrheľ. Veľmi pekne ďakujem.

latvia
11. feb 2011

@monkula
@carodejnica ani ja (uz) nie som adminka 😀
ale odpovedat zhruba mozem - nie je to otazka penazi, ale skor casu a priorit, momentalne sa dorabaju ine veci (teraz to boli nastavenia fotoblogov, rozbiehanie inych stranok , prechadzalo sa na novu verziu atd atd.) a doladuju sa detaily, ako navrh sa to zaradi medzi ostatne ktore tu uz padli, ale budete si musiet na to chvilu pockat.okrem prispevkov je tu aj bazar, katalogy firiem , fotoblogy, takze na vsetkom sa po troske pracuje, ale nejde to hned a zaraz. programovanie tychto veci vraj urcitu obu trva, takze to nejde za par dni spravit

monkula
11. feb 2011

@latvia vzdala si sa funkcie? 😀
Ani sa Ti nečudujem...

dzio2
11. feb 2011

Ahojte moje mile adminky, chcem sa len opytat ci by sa nedalo nejako oznacit maminku predavajucu, napriklad, ked nebude pritomna par dni napr dovolenka , nahle odcestovanie atd , napriklad ze si vo svojom profile v bazariku zaskrtne nejake okienko , NEPRITOMNA , a tak maminky budu vediet ze odpoved na ich inzerat bude zodpovedana neskôr , a tak sa aspon nebudu musiet maminky rozculovat , ze HENTA MI ANI NEODPISALA , dakujem

ani3012
11. feb 2011

@dzio2 dá sa to napísať aj napr. do statusu alebo do podmienok predaja .....toto tiež tu už raz preberali 😉 .

dzio2
11. feb 2011

jaj ok dakujem

carodejnica
11. feb 2011

@latvia Veľmi pekne ďakujem za odpoveď, budem teda rada, ak táto požiadavka nezapadne prachom. 😵

latvia
11. feb 2011

@carodejnica skus to pripomenut dajme tomu v aprili 😉

emjee
11. feb 2011

@dzio2 seriozne predavajuce si to zvyknu napisat do statusu resp. podmienok predaja uz teraz 😉

@carodejnica neviem, aky je aktualny stav, ale tato funkcia sa doteraz zamietala z jedneho dovodu: asi maloktora z nas tuzi po tom, aby si niekto iny vyhladal vsetky jej prispevky

ikke
11. feb 2011

@emjee ale mohlo by to fungovat tak, aby som videla iba svoje prispevky, po prihlaseni samozrejme 😉

ani3012
11. feb 2011

@emjee tak ja potom netúžim 😀
aj keď všetko čo som napísala,tak za tým si stojím,kto by si dal námahu,tak nájde čo chce -viď napr. rodinný príslušník či blahoprajný sused 😝

emjee
11. feb 2011

@ikke teoretisch ja 😀

@ani3012 kto hlada najde, ci ako to je? 😀

ani3012
11. feb 2011

@emjee no veď to som aj myslela 🙂 ale prečo by to malo byť ako päsť na oko...keď chce niekto niečo zistiť,tak nech sa aspoň trošku potrápi 😀

carodejnica
11. feb 2011

@emjee tak ja teda s tým problém nemám, stojím si za tým, čo píšem, neviem, je to čudný prístup, aby sa to nerealizovalo z tohoto podľa mňa, s prepáčením, úbohého dôvodu... 😕 sa niekto hanbí za to, čo píše?!? neviem, podľa mňa by to zvýšilo kvalitatívnu úroveň príspevkov nie? a možno by to odradilo od invektív, osočovania a podobne... nemyslíte?

carodejnica
11. feb 2011

@emjee alebo teda aspoň tak, ako píše @ikke , že by človek po prihlásení videl len svoje príspevky... nedá mi znova nespomenúť SME, tam to funguje bez problémov... nech sa páči čítajte si.. 😅
http://www.sme.sk/diskusie/user_reaction_list.p...

emjee
11. feb 2011

@carodejnica ja si tiez stojim za tym co pisem - ale za 4,5 roka co adminujem som zazila uz tolko ziadosti o vymazanie prispevku z dovodu "nasla ma tu svokra, suseda, kamoska, sefka, ..." 😝 presne ako pise @ani3012 naco to niekomu ulahcovat?
tym ale nechcem povedat, ze sa to nikdy nebude realizovat, o tom ci sa bude alebo nebude a pripadne kedy ja ani ini admini nerozhodujeme

ani3012
11. feb 2011

@carodejnica akože to je pre teba úbohy dôvod ? možno práve kvôli takým ako si ty by som to nechcela ........
nehanbím sa za to čo napíšem ani čo poviem,ale ......škoda slov 🙄 ja fakt neviem,čo ti mám k tvojmu názoru napísať.. .😅

traktor
11. feb 2011

tak dufam, ze sa to bude realizovat, ked uz ja budem vo velmi pokrocilom dôchodkovom veku a na konika ledva dovidim 😀 😀 ..lebo ja si tiez stojim za tym co pisem..ale ked nahodou nieco hladam a najdem svoje stare prispevky..az oci, usta ..otvaram..co som stvorila a dala na plochu 😀 😀