Vyplatí sa investovať do Apple Iphone?

10. dec 2022

Ženy viete porovnať Iphone a Android mobily? Je pravda, že Iphone je lepší? Vyplatí sa doň investovať? Doteraz používam Android a už musím kúpiť nový a rozmýšľam práve nad Iphone .

janulienocka
10. dec 2022

Odkedy som di kúpila prvý iPhone iný Tel už nechcem, budeš max spokojná

autor
10. dec 2022

@janulienocka Robí aj pekné fotky? Ja často cestujem a fotím..

anahaha
10. dec 2022

Robi velmi pekne fotky, celkovo je super. Urcite sa oplati don investovat

luscious
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liljana
10. dec 2022

Apple su bezpochyby kvalitne telefony a s 30-40% prirazkou za to pekne jablcko na nom. Ak mas prebytok penazi, tak si ho kup. Ak nerada kupujes predrazene znacky, vyber si nieco rovnako kvalitne s androidom.

bluemoon24
10. dec 2022

Nedavno tady o tom byla dost bourliva diskuze, precti si 🙂 https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/android-verzus-iphone/

liljana
10. dec 2022

Na kazdom mobile (laptope,...) casom odide baterka. Vacsinou po 4-5 rokoch najneskor. Tak argument, kupim si drahy aaple, dlhsie mi vydrzi, neobstoji. Okrem toho clovek chce pravidelne novsi model s lepsim fotakom, vacsou pamatou, vybavenim,.. Je x dovodov preco nie, ale ked je niekto privrzenec znacky, tak je mu to jedno.

slovakboy
10. dec 2022

iPhone nemrzne ako mi mrzol Samsung. Slúchadlá sú vynikajúce. Kto je zvyknutý na android môže mat nejaký čas problém si zvyknúť. Mne vyhovuje iPhone. Manželka má ten nový Samsung a furt sa sťažuje, že nevie niečo ovládať.

janka_266
10. dec 2022

@bluemoon24 presne, zas sa to tu zvrhne na útoky na iPhone 😃

lindous
10. dec 2022

Mala som iPhone, a objektívne bol super, bola som spokojná, ale keď už doslúžil, ďalší som nekúpila..,pomer cena/výkon nebol pre mňa výhodný a viem si predstaviť lepšie minúť peniaze, ale myslím, že to je individuálne, podľa toho čo od mobilu očakávaš, na čo všetko ho využívaš a ako moc veľká investícia to je vzhľadom na tvoju finančnú situáciu...raz, keď budem mať viac na "rozhadzovanie" sa ku nemu možno rada vrátim...

sima338
10. dec 2022

mala som už niekoľko Iphonov a mám aj teraz - 13. Za mňa predražený, celkom príjemný telefón, vyhovuje mi ten IOS systém, s Androidom mi to nejde pekne od ruky, ale naši majú odjakživa Android a sú spokojní, nikdy nebol problém. Mne ročný Iphone 12 napr. z večera do rána úplne zhasol a bol to asi vadný kus. Po roku som si musela kúpiť nový telefón, no otras. V zásade u mňa je to len o zvyku, že ho dlho používam, ale tie prehrotené ceny ma už pekne vytáčajú.

melanta
10. dec 2022

Mám od Apple iphone, mac (notebook) aj ipad (tablet), používam to na prácu. Je to super. Ak na to máš financie a máš tieto veci ako pracovný nástroj, tak odporúčam. Ak by som nepotrebovala notebook aj tablet k práci, kľudne by som si kúpila Samsung za 800 eur, bude úplne porovnateľný s iphonom za 1400.

ninusa221
10. dec 2022

Ja som mala iPhone SE 6 rokov a keby neodíde baterka je ako čisto nový. Teraz mám 12 pro a tiež som spokojná určite ho budem mať zas dlho..

soldi
10. dec 2022

Tiez roky pouzivam iphone a iny uz nechcem. Ale mam aj macbook a ked to je sparovane tak to pohodlie pri praci je super. Napr kliknem na link v macbooku, ctrl c skopirujem, chytim telefon, stlacim ctrl v a skopiruje sa mi link z macbooku.
Pouzivam oboje ako pracovne nastroje. A foti podla mna super

soldi
10. dec 2022

Bez pouzitia efektov. Ale neviem ako fotia ine, tak to zas asi nie je uplne objektivne hodnotenie 😀

soldi
10. dec 2022

A ma dobry mikrofon. Kamos co ma nejaku lacnejsiu znacku a ma tel 2 roky tak sa mi s nim zle vola lebo ho zle pocujem. On ked so mnou vola tak pocuje vsetky zvuky naokolo. Deti maju iphony 8 a stale slapu ako chodinky. A najviac mi vyhovuje iOS.
A na apple nepotrebujes ziadne antivirove programy

maryetta
10. dec 2022

Ja mam teraz iPhone 7 a myslim ze tie novsie robia lepšie fotky. S tymto spokojna nie som. Ale zase inu znacku by som nechcela ani za cenu lepsieho fotaka 😂

lucii54
10. dec 2022

Myslím si že 6,7,8 už sú celkom out tak do tých by som nešla 🙂.. ja mám XS ale už to nie je to čo bývalo.. keďže ide trh dopredu tak aj kvalita fotiek a tento mi už nestačí samozrejme stále fotí dobre.. v porovnaní 13 je to uplne iný level 🙂 ja som spokojná že je to rýchle aj to rýchlo reaguje neseká 🙂

autor
10. dec 2022

Díky baby za názory. Ešte sa chcem spýtať, čo je to inštalácia na diaľku? Ten Iphone treba nejak inštalovať? Je to spoplatnené, inštalácia a spustenie s technikom. Alebo to v pohode zvládnem sama?

simca06022011
10. dec 2022

Osobne si myslím ze nie, je to len o tom kto akú značku preferuje.

bluemoon24
10. dec 2022

Uplne v pohode to zvladnes sama 🙂 vede te to krok za krokem, kdyby nahodou, tak kuknes navod na youtube. Uplne zbytecne vyhozene penize za sluzbu 🙂

jeanne14
10. dec 2022

Bez efektov, fotené o pol 1 ráno .. nočný režim 👌
A áno išla by som zas a znovu.
Doma mám 5S, 7, X a teraz 13 mini. Iný už nekúpim.

soldi
10. dec 2022

@jeanne14 tiez mam 13 mini a som mega spokojna. Presne takto pekne foti a mne vyhovuje aj mini velkost 😀 zvazovala som aj 14 ale tie su vsetky velke, tak pockam na nejaku mini verziu kym zas vydaju 😀

jeanne14
10. dec 2022

@soldi tiež presne veľkosť vyhovuje. Pripomína mi moju 7 ktorú som mala fakt rada 😀 z 10 čo bola dosť veľká na môj vkus som si v pohode zvykla na tuto veľkosť

terezia323
10. dec 2022

IPhony majú strašne dlhu životnosť. Ja mám jeden už 6 rokov a tomu mobilu nič nie je. Stále funguje naplno

ysseba
10. dec 2022

Aj ja mám Iphone. Mala som jeden, môj muž je taký ten typický chlap čo rád mení techniku aj keď to technika ešte nepotrebuje. Tak ma nahovoril, že teda nech ho predám ešte kým je relatívne nový a má hodnotu. A že nech si kúpim Samsung, že sú to super telefóny, on je s nimi spokojný a že budem aj ja. Tak som si kúpila Samsung, veľmi, naozaj veľmi som sa snažila zvyknúť si na neho. Ale mne sa to proste nedalo, po pár mesiacoch som si musela kúpiť Iphone. Mala som ho 6 rokov a ešte potom som ho predala za dobrú cenu a ešte určite ďalej dobre slúži. Môj muž mal zas komentáre či skutočne potrebujem aj ďalší telefón Iphone za takú šialenú sumu a bla bla... Teraz mám 13ku a som veľmi spokojná. Ako aj s tým predchádzajúcim a aj s tým prvým. A mám aj Apple watch a s tými som tiež veľmi spokojná 🙂

manushka
10. dec 2022

iPhone mám ja, obaja synovia aj muž len dcéra ešte nemá ale ešte ma na taký drahy telefón čas a iný by som už nechcela, pre mna je topka, muž ma ešte starý SE ide už 6 rok a stále šľape, už ma preliacenu aj zadnu stranu telefónu a stále ide 🙈🙈muž ho kdesi oprel 🤦‍♀️🤣 a ja mám XS..

artificiallife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michalka4193
10. dec 2022

@artificiallife bože len ty nie....to zase bude😕

artificiallife
Odpoveď bola odstránená
Zobraz