Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

mauzos
11. júl 2009

oni este asi spia 😀 😀

petkaerdal
11. júl 2009

ahojte,uz som tu
ja som dneska potiahla do pol 9,som bola velmi unavena,aj ked noc bola dobra,baby zase papali o pol 3,ale rano uz skoro pomrnkavali...

mici do toho Krakowa pojdete cez den?

petkaerdal
11. júl 2009

mau,tie kociky su na chlp rovnake,akurat ja ma prehadzovaciu rucku,vcera sme boli s nim vonku,som sa tesila,ze tlacim kocik jeden,kamoska doniesla prazdny druhy a tak sme sli,nou plna parada tlacit jeden 😀

mici11
11. júl 2009

Ahoj Peti ,

Tak si si konecne pospala? Tak baby ti uz budu asi stale takto dobre spinkat 😉
No chceme bud na vecer, alebo az v noci. Ak bude teplo urcite v noci.

mauzos
11. júl 2009

veru peti je to lahoda ist s obycajnym kocikom, aj ked ja sa na nas nemozem stazovat, chodi sa s nim velmi dobre. Ale takto ste si s kamoskou baby podelili 😝

mici, maly urcite celu cestu prespinka, nemusis sa bat. Horsie je to fakt s tym teplom, ale v noci by to malo byt ok 😉

mici11
11. júl 2009

Mau no verim, ze to bude ako pises. Tiez si myslim, ze v noci to nebude take teplo.
Vidite a mna ani nenapadlo, ze potrebujete aj obycajny kocik. Mate to vo vsetkom tazsie ako ja, ale ja by som aj tak dvojicky brala 😉 O taky rok sa vam budu pekne spolu hrat a vy mate veget. A my si musime spravit este jedno 😀 😀 😀 ak sa zadari. Lebo uz toto bol zazrak 😉

mauzos
11. júl 2009

hej Mici, alebo sa budu mlatit 😀 😀 Mame to sice tahsie, ale je to aj dvojnasobna radost ... urcite by som nemenila 🙂

petkaerdal
11. júl 2009

mici,no dufam,ze im to aspon takto ostane 😀

to aj odporucam ist na vecer alebo az v noci,my sme cestovali o tej 21 a aj tak boli baby spotene velmi a bolo v aute hnusne

mau,ved aj mne sa s mojim dobre chodi,ale tento vopcham do vytahu a ideme,s velkym kym sa vytrepeme von 😖 a kamosku tu mam skoro stale,chodi mi pomahat,tak takto chodime,ona je tehotna,tak trenuje aj ona 😀

mic,myslim,ze sa zadari,ked sa zadaril aj Samko a mas pravdu,nase sa potom neskor spolu zahraju,ty to budes mat asi potom tazsie

a ani ja by som nemenila,nevies si ani predstavit,ze by som jednu nemala..len tie vylohy na dve 😠

mauzos
11. júl 2009

peti to mas super pomoc a kamoska sa pri tvojich zauci a svoje babo bude zvladat lavou zadnou 😉
musim si aj ja zohnat nejaku tehotnu ... kym je Vlado v praci, nemam s kym pokecat ☹

janula13
11. júl 2009

babulke tipujem babulku 😀
no ja nespiiim uz dlhoo, noc ako tak, zobudil sa sice jeden uz okolo jednej, ale udrzala som ho este do 2.30 kym sa druhy zobudil , tak papali az potom a potom o 6rano, ale potvory pri tych nocnych krmeniech nechcu zaspat, cez den nemaju problem a v noci ich musim ucicikat, tak to zaberie zbytocne vela casu co som mohla spat...aj teraz jeden spi a ddruhy vrndzi, oni sa dohodli zabavat nas na striedacku tusim...

peti nestras, ja neviem, uz aj pochybujem ci su to potnicky, ale su to take malinkebedariky, v strede biele, a okolo cervene, alebo bez cerveneho, aj kubjo ma pod ocami, ale len tam...ked to natriem liehom, tak to zcervena na chvilku a potom neviem cim natriet, uz lieh sa mi zda dost, tak dnes som natrela takou mastou z lekarne s obsahom zinku, ale nie vo vlaskoch.. rozmyslam ci skusit ten harmancek, alebo repik, alebo cierny caj, ked je tolko rad tu na MK a ja neviem...najlepsie by bolo co povie dr, ale na tu este musim tt cakat.... a matuskovi zacalop dost slzit ocko, tak dufam ze kvapky zaberu, lebo chodit na preplachy si neviem predstavit..

mau nuz ja som tka truba, ze som jej nieco neúpovedala, ale ja sa nerada hadam ci dohadujem, ja sa rychlo vzdavam ...
peti super ze tam mas kamosku, mne je tu smutno, stale tu nikoho nepoznam, aj ked som sa pri vchode zoznamila s jednou maminou, ale ani neviem kde byva..snad stretnem nejaku symposku na spolocne prechadzky, ked idem sama s kocikom, citim sa taka stratena...ale zatial sme chodili spolu s mm....
baby drzte palce od pondelka som sama, tak ktovie ako bude, ked sa na to divam ako to je ked sme dvaja, tak mi nabieha husia koza 😅 ako to vy robite?

peti ako to robis s tym krmenim naraz a vankusom?nenafotis?ja neviem ako to spravit, lebo oni si musia odgrgnut 1-2krat pocas krmenia, tak neviem co s tym druhym co bude cakat, este si viem predstavit ze im podrzim flasky naraz..daj radu ako na to.. 😀

tvojka tak pekny vyletik, tak to si viem predstavit co si musela nabalit ja som bola na den a teda napratani sme boli...a to moja mama tiez chce nech tam pridem na par tt, a rozmyslame ze ked to nebudem zvladat tak aj budem musiet, ale tam vsetko prenasat..no amen tma...
micka aj ja chcem takych spachtoskov ako mas ty samka, spat 5-6hodin by som brala, mne sa len tak nezadari 😝

mauzos
11. júl 2009

jani ty mas este stale doma manzela? no ty sa mas 😀 najvyssi cas, aby siel do prace, lebo potom, ked uz nebudu spinkat cely den, sa uz uplne zblaznis 😲 bude horsie ako je teraz, ver mi 😀 😀

jani ja ich mam v lehatkach na gauci, sedim medzi nimi, jednemu drzim flasu, druhemu mam podopretu vankusom a druhou rukou konikujem 😀 ked im nahodou treba naraz grgnut, tak jeden caka ... ved o nic neide 😉

jvo
11. júl 2009

ahojte kocky ja len tie co ste menej zrucne ako ja tu je typ na take krasne obrazky do izbicky lahko sa to nalepuje a je to krasne mam to vyskusane
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=81633

mici11
11. júl 2009

ahoj Jani, no Samko v noci spinka ozaj krasne, ale dnes je uz hore od siedmej rana a este nespal. Ale nevadi, akurat ho kojim a pojdeme von, v kociku si zvykne schrupnut. 5 - 6 hodin je ozaj fajn, ale ono to nie je v kuse, ale za cely cely den. Ale aj tak som rada, ze aspon tolko.
Mau dobre to mas vymyslene s tym krmenim 😉 Ja konikujem pri kojeni, tiez jednou rukou 😀
Inak baby skoda, ze sme tak daleko od seba ☹, mohli by sme spolu kocikat a kavickovat.....

babulka123
autor
11. júl 2009

babulky .. ja len ze vas zdravim.. ideme troska von.. idem si dat prstruha.. mnaaam

a jvo.. kuk ku mne do albumu aj ja mam podobneeeee...

mici11
11. júl 2009

ahoj Babulka, idem s tebou na pstruha 😉

babulka123
autor
11. júl 2009

mici podddd... ja ta tak tesim ... mnaaam...
este si to uzivam .. potom sa uz bude horsie dohadovat so znamymi.. teraz.. sak babatko mam stale so sebou tak sme este flexibilny.. heheheheh

ale aj tak dufam ze uz to dlho nebude trvat lebo napr. tato noc tak to bolo utrpenie..

idem utekam este vyfenovat hlavu..

petkaerdal
11. júl 2009

nemam moc cas,idem upratovat rychlo
Jani,presne to,ako opisujes to zacalo Selin,nechcem strasit,len to nenechaj,kym to bude v takom stave,ako si videla na fotke mojej,tiez to malo biele hlavicky a okolo kazdeho pupacika akoby zapalene,take cervene,lenze uz to mala potom v takom stave,ze bola cela cervena a tahalo sa to na hrudnik,vzdy rano po spanku mala pokozku bielu a potom cely den cervenu... 😢 ale uz to nastastie nemame

a tie noci mas ako u nas,aj my v noci velakrat uspavame a cez den mi prespia,to preto,ze väcsinu dna este spinkaju a im sa to posuva vzdy,tak 2 noci do tyzdne nebudntosia,to som si odsledovala,ze sa im ten cas posuva

bezim pratat,cakame navstevu

konecne som im kupila vaky na spanie,uz sa mi odkopavali z dek

mici11
11. júl 2009

Peti aj ja som dnes upratovala, aj postelne prevliekala a tak. Od tretej sme boli vonku, svagrinka uz moze chodit s malym von, tak konecne kocikujeme spolu. Dnes ma 10 dni 😉 , taky je zlaty. Tak sme si boli sadnut na aj terase na 2dcl cierne pivko, mnam ale bolo dobre 🙂
Brat ide dnes zapijat syna,tak ulozim maleho a idem s nimi na 2 hodinky, svokra bude zatial u nas strazit Samka. tak sa tesim ze na chvilku vypadnem 🙂 I ked urcite budem mysliet stale na Samka i ked on spinka az do tej tretej pol stvrtej a keby nieco sadnem do auta a doma som za 5 minut.
Peti a ake cislo vakov si kupovala? My mame 4 - 6 mesiacov ale zda sa mi to este velke.

mauzos
12. júl 2009

ahojte 🙂

no Babul a mna si na pstruha nevolala 😠 mnaaam, dala by som si ...

kde ste vsetky, este hajusate? 😀

petkaerdal
12. júl 2009

ahojte,tak som tu aj ja

zase sme sa dobre vyspali,baby spinuskali dneska dokonca do 3 a to neboli ani moc napapane,lebo vecer s jedenim strajkovali a potom sa zobudili o 7 a teraz az o 9,no som uplne fit

mici,ja som kupila 68,su dlhsie,ale na hrudniku sa mi vidia akurat,
babo ma mat ten vak na brusku taky tesnejsi?

mau ajoj

mauzos
12. júl 2009

ahoj peti 🙂
tie vaky davate este na oblecenie, ci ako?

babulka123
autor
12. júl 2009

no si rob srandu.. ze na obed o 3 na 2 hodinky.. a prisli sme domov o pol jednej..

mauzos
12. júl 2009

peti po kolko ste kupovali autosedacky? si s nimi spokojna? objavila som ich nahodou teraz v akcii po 40 € My sme este nekupovali, ale uz budeme potrebovat, tak hladam a tie tvoje sa mi velmi pacia 🙂

mauzos
12. júl 2009

babul ved este sa poflakaj, kym mozes 😉 takze ste si to uzili ...

mici11
12. júl 2009

Ahojte,

Ja som isla teda vecer na tu bratovu oslavu, teda zapijanie syna 🙂 , sla som okolo 21:30 a domov som prisla o 23:45, ale bolo super. I ked ja som zapijala jablkovym dzusom 😀 . Maly krasne spinkal, dokonca az do 4:30. Ocko sa nam vratil s oslavy o 3:30 celkom vesely 😀 , spal v obyvacke,aby na nas nedychal. Na obed dnes ideme k mojmu otcovi, tak sa vytesujem, byva v dome, tak mozme aj vonku posediet.
Peti , tak uz ozaj budete dobre spavat, tesim sa s tebou. No na tom mojom spacom vaku je napisana velkost ze 4 - 6 mesiacov. Este mu to nedavam. Inak v unas v Tescu maju velkeeeeeeee zlavy na detske oblecko, vcera sme nieco nakupili. Napr. take tie opalovacky 3 kusy za 3,25,-€ no nekup to 😀
Babulka, Mau ahojte

babulka123
autor
12. júl 2009

mici .. vidim ze nie som sama co si uzviam..

a flakanie.. nooo mauzi.. tak ti poviem vecer sme zvazovali ci pohotovost ano alebo nie, ale potom som si povedala ze ak su to falosne kontr.tak prejdu ak nie tak sa vratime na pohotovst.. marek mi len opakoval ze si to mam rozmysliet kym sme v BA... a ze nech ma to ani nenapadne dnes lebo on ide na ryby {uz odisiel } a ona sa predsta kvoli tomu nebude vracat skor.. heheheheh

inak s kamaratmi sa dohodli ze stvrtok si ma necha dr. uz v nemocke, a 22 rodim... lebo potom maju vsetci 3 nejake 2-3 dni volno tak mozu pit.. ani mna ani mojho bruska a ani dr. sa nepytali.. ale stale tvrdia ze to nieje podstatne .. ze oni sa tak rozhodli a hotovot... no dorazit ich je malo..

mauzos
12. júl 2009

mici ved aj jablkovy dzusik je fajny 😀 😀 Maly ti krasne spinka na to ze je kojeny. Nasi dnes uz o piatej buntosili, lebo sme ich vcera skoro ulozili 😒
U nas je ten vypredaj v Tescu uz davno, uz sme boli dva krat nakupit 😀 A je teraz aj v Carrefouri 75 %, ale tam sa nechytaju cenami na Tesco. Ale aj tak im drahy kupil maskacove gate na rok a pol, tak asi na buducu jesen 😲

babul aspon vies termin porodu, ked ti to tak pekne naplanovali 😀 no ved 22 je pekny datum 😉

babulka123
autor
12. júl 2009

hej hej ...... vsak uvidim co bude stvrtok na poradni.. lebo brusko tvrdne poctivo.. vecer pravidelne, vcera ma taaak pichalo dole ako keby niekto otvaral klucom nieco .. hehehe tak dufam ze nie moj krcok aje ked teraz stvrtok uz to boli 2 cm.. tak uvidime..
ak im to vyjde tak to bude sranda.. idem varit.. cmuuk

petkaerdal
12. júl 2009

ahojte,tak ja sa tu nervacim zo skladanim postielky,jeden srob nie a nie tam dostat 😠
deti sli svokre s muzom,tak mam chvilku veget

mau,vaky davam na oblecenie,na pyzamko,nemam s dlhym rukavom

s autosedackymi som spokojna,to nieje ako kocik,nema sa tam co pokazit,ja som ich kupila u nas v akcii po 30 euro

mici,ja ich davam od vcera,lebo Selin sa v noci z paplonika odkopala a bola cela studena,spinkalo sa im v nich super,lebo si nestazovali 😀
aj ja som rada,ze uz potiahnu do 3,5 hodin v kuse sa vyspat je super 😝

petkaerdal
12. júl 2009

baby dala som fotky,mrknite na moje zaby 😵