Vytvalé snažilky sú už tehuľkami. Pridajte sa

babulka123
16. apr 2009

baby tak veeeeeeeeeela stastiaaaaaaa

pointka
27. máj 2009

Petkaaaaaa ty mas aky kotlik 🙂 parada 🙂 vsak tam mas 6 kg deti 🙂
Petka, neboj, my budeme rodit najskor za 3 tyzdne 🙂

petkaerdal
27. máj 2009

babul zda sa ti velke? mne tak moc ani nepride niekedy,asi som zvykla uz nan..ale vsimla som si,ze posledne dva dni ho mam take krvave,take zilky,tusim zacnem praskat 😖

idem si oddychnut trosku

babulka123
autor
27. máj 2009

mici .. max vydrzis na moje narodky.. 8/6.. viem ze by si to nechcela ale co len petka moze dostavat k narodkam deti { peti tusim mauzi porodila na tvoje narodky ze??}

babulka123
autor
27. máj 2009

peti.. no na dvojky nie.. ale ked si predstavim tvoju postavicku hlavne pred tehu tak .. vies.. nooo .. heheheh ale je aj tak kraaasne..
poriadne natieraj teraz.. snad uz nebude nejako praskat.

mici11
27. máj 2009

No Peti fakt paradne brusenko a chude nohy, presne ako ja 😀 😀 😀
Babulka zeby??? No uvidime....

babulka123
autor
27. máj 2009

nooo sak .. aby si pamatal kedy ma svokra narodky.. hehehe sak by som sa aj urazit mohla keby mi negratuloval.. heheheheheh

babulka123
autor
27. máj 2009

idem sa troska natiahnut lebo mojmu chrobakovi sa dnes vooobec nepaci ze sedim pri PC a nelezim.. a tlaciiiiii

mici11
27. máj 2009

Babulka 😀 😀 😀 ved toto 😉 To poznam tak si bez pekne lazkat

babulka123
autor
27. máj 2009

este som vyvesila pradlo a dala dalsiu pracu a fuuuuuucim.. stasne.. hehehe

petkaerdal
27. máj 2009

babul,tvojka porodila na moje narodky 😀
a ja sa planujem dohodnut s dr. na mojej babky narodky alebo na draheho,co si strasne praje (10.6),ak vydrzime

babul,nemam zatial nejake strie,ale take moc zilovite mi pripada,ale myslim,ze strie sa objavia az po porode,ako u mau a tvojky

mici,vyzeram ,ako pavuk,hihi tenke nohy,velke brucho,inak som pribrala 18kg 😀 😀

babul,ty fucis???? 😕 neprovokuj,nevies,co je fucanie moja 😖 ja dokazem tak max 5 minut stat a nie chodit alebo nieco spravit 😖

petkaerdal
27. máj 2009

mici kolko mas kilov? sa mi zdas postavou tak nejak,ako ja som 🙂

mala si aj z boku hodit fotku,na tej moc nevidno velkost 😀

mici11
27. máj 2009

No ja mam do dnesneho dna +12 Kg cize 66 Kg zivej vahy 😀 😀 😀 No z boku fotku teraz vekmi nemam ☹ este mozno pofotime naposledy s drahym 😉

petkaerdal
27. máj 2009

ale slubujes a nedas,ja ked poviem,hned fotim 😝

no ty mas malo kg,ale tak sa mi zda,podla foto,ze mame take jednake postavy..ale ja mam uz cez 80kg dneska 😖 😖
tak si potom asi chudsia

babulka123
autor
27. máj 2009

miciiii co by som dsala za taku vahu pred tehuuuu
ja som teraz plus 12 a to mam este doooste pred sebou

petkaerdal
27. máj 2009

aj ja by som chcela vazit ale 55kg po tehu 😅 to budem musiet na sebe dobre pracovat,ten bicykel spinningovy budem musiet oprasit 😝

babulka123
autor
27. máj 2009

baby co hovorite na toto ????

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5648659

petkaerdal
27. máj 2009

babul,my dve priberieme najviac tusim 😅 z nasej bandy 😀

petkaerdal
27. máj 2009

co ja viem,ja neplanujem kupit fusak,ci treba to? nestaci iba nanoznik a nejaka deka na zimu?

babulka123
autor
27. máj 2009

noo sak ale ja mam na to aj predpoklady.. ja budem taka rada ked sa vratim aspon na povodnu vahu..

a peti je to aj tym ze stale lezime.. teda aspon ja.. sak sa nehybem poriadne uz 7 mesiacov. tak co cakam..

babulka123
autor
27. máj 2009

no neviem.. chodime po lyzovackach tak snad.. neviem ..

baby idem kukat TV noviny.. papapa

petkaerdal
27. máj 2009

no ja lezim teraz najviac,ale predtym som sa nejak extra nehybala,bola som len doma..ale ja to mam z jedenia,ja som nevracala,ako mici stale a jedla som fakt az moc,cely den som mala nieco v puse

petkaerdal
27. máj 2009

ok,papa

vierka
27. máj 2009

petulka - asi si tu neni, ale som rada, ze kontrola dopadla dobre a minimalne do pondelku vydrzis... no to je naozaj zvlasne ze kazdy doki povie inu velkost, ale aspon ze baby su uz krasne velke a urcite ich uz takto o tyzden budes drzat v naruci... myslim na teba a drz sa 😉

a s janulkou je co??? stale bojuje dufam 😉

mici11
27. máj 2009

Peti ja som mala pred tehu 54 pri vyske ci skor nížke 163 cm 😀 😀 😀 Ale este pred stimulkami som mala 50. Ale uspokojim sa aj 54 😉 ved uvidime.
Babul ved ja sa neztazujem az tak 😉 na tu vahu, ale niekto priberie viac niekto menej. Neboj ako sla hore, tak pojde aj dole 😉
Inak mne sa ten fusak pozdava, v zime ho podla mna treba, nanoznik asi nebude stacit.....

mici11
27. máj 2009

Dobru noc 😉

petkaerdal
28. máj 2009

ahojte
Vierus a ty si zmen tie tt pri mene uz a pod k nam do temycky,lebo sa to tu prerieduje 😀
Janka sa isto este drzi,inak by pisala,aj ona to potiahne na 37tt ,verim tomu

mici,aj ja chcem taku vahu,ja som mala 54kg tiez pri 169cm,ale 7x stimulka a mala som 63ked ked som otehu,tak budem cvicit,ale zase ked sa na to pozriem,ze ty mas pri jednom 12 a ja s dvomi 18,tak je to ok 😀 😀 😀

ako bolesti??? este sa daju vydrzat?

vierka
28. máj 2009

ahojte babulky... 😀

petka ma laka sem k vam do temicky, tak ked budete suhlasit, tak sa velmi rada pripojim 😀

tak to je super, ze sa Janulka stale drzi, tak ju potom musite pozdravovat aj odomna, ja na vas dve tak strasne stale myslim, lebo to mate uz za par a ste take bojovnicky 😀
tak uz len cakam kedy oznamite tie super spravy ze su miminka na svete 😀

petkaerdal
28. máj 2009

ved sem patris k nam a treba nove tehulky,bo nas tema zanikne 😀

vcera si mni tusim ani nepovedala,ci uz bolo srdiecko?

drzime sa statocne este aj s Jankou,ukoncit chcem 36tt a brala by som uz cisarsky 😝

vierka
28. máj 2009

tak v tom pripade sem budem chodit velmi rada 😀

no ja som mala vcera tolko otazok ze som ju asi prehliadla, prepac... srdiecko este nebilo ale doki povedal, ze to je normalne, ze este nemusi bit... no a o dva tyzdne uz urcite bude ked pojdeme 😀

no podla mna to urcite este ten tyzden potiahnete, ved vy ste nase silne zenske 😀

a vidis to, este sme boli nazat tehulky 😀

vierka
28. máj 2009

myslim naraz 😀 😀 😀