Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

emmka333
22. máj 2008

MONKULA - vsak preto som uz radsej prestala chodit na fora.Nechcem sa s nikym natahovat a hadat sa,co som predtym ani nerobila,lebo je to blbost,ale veru viac mamiciek sa ma uz dotklo s ich vyrokmi,tak sa snazim robit radsej nieco ine,napr.albumy 😅 Ale bohuzial,ani to mi nevyslo 😒

A tie fotky co som pozmensovala a dala do tych zmazanych albumov som fakt zmensovala zbytocne,lebo ked ich chcem dat na tu spominanu "inu" stranku,kde som zaregistrovana,tak ich tam chcem dat vacsie,cize vo vacsej kvalite.Tam mozem mat velmi vela albumov.Tu som ich davala len tak okolo 300kb (myslela som si-ja blba,ze ked dam menej kb,ako je v pravidlach-700kb,tak si mozem dovolit aj viac albumov ako 3,ze usetrim miesto a mozno mi bude admin tolerovat 2 nicky,ale mala som sa najprv spytat)

emmka333
22. máj 2008

A este som sa chcela spytat,to vazne admin vymaze aj urcite fotky z albumov,na ktorych su neni deti alebo tehotne mamicky???Ked tu jedna mamina pisala,ze jej vymazali fotku psa z albumov.Myslim si,ze jedna taka fotka neuskodi,nie?Vsak som tu videla zopar albumov,ktore fakt nic nemaju spolocne s tehotenstvom a detmi.Napr. minule som si pozerala album,ked maju tusim svadobnu cestu ci co.Cely album je len o dovolenke-o mori,plazi... Aj ten je uz zmazany?Alebo tu ma jedna album,ktora ani neni mamina a dava tam fotky zo skoly kde studuje a tak 🙄

emjee
22. máj 2008

emmka maze sa vsetko co je proti pravidlam - tieto pravidla vznikli uz pocas plnej prevadzky stranok a vznikli prave preto, ze zopar uzivateliek uz nepoznalo mieru a nasapali si do albumu vsetko mozne, okrem toho, co by suviselo so so zameranim stranky
inak btw. uuuplne na zaciatku este v roku 2005 nebol obmedzeny pocet albuovy pre jedneho uzivatela - ale kedze nas tu je (spolu s ceskami) okolo 65000 uzivateliek a nase servre maju tiez svoju kapacitu, su albumy obmedzene na 3ks na uzivatela

zuz11
autor
26. jún 2008

uzivatelka barabra1 a vsetky jej nicky boli bloknute 😉

rakusak1
26. jún 2008

zuz11 len pre zaujimavost,ja som manzel barbary1,tak neviem preco si aj mna zrusila!Alebo si vyberas koho tu chces!!Je to nespravne ze sa tu prihlasi muz a hned je zruseny!!!

rakusak1
26. jún 2008

No zuz 11 cakam co mi na to odpovies!A co sa tyka toho obvinenia mojej manzelky ze to bola dalsia expertka barbara1,neviem co si tym myslela!

zuz11
autor
26. jún 2008

no barabra1 mal min. nick piskajka a barbara1 co je v rozpore s pravidlami a je nahoda ze dna 22.juna o 17:23 bola posledny krat prihlasena a ty si sa prihlasil a registroval 22.juna 17:37 🤐
a tiez si porusil zakladne pravidlo o vytvarani nickoch.....

rakusak1
26. jún 2008

Moja zlata,ked si zvolim stranku modrykonik a chcem sa prihlasit tak mi to vyhadzuje ze som odhlaseny,tak preto ten novy nick.A co sa tyka zaregistrovania hned po mojej manezlke bol ten dovod,ze som nechcel verit,ze ked dala novu temu tak sa do nej pustili mamicky ako keby niekoho zavrazdila.Nevidim to inak ako diskriminaciu.Mali by ste si tam spravit vy poriadok,a potom sa do niekoho navazat.!!

zuz11
autor
26. jún 2008

ale ten quan nebol koli tomu 🤐 to je kolky nick podla teba/ vies ratat iba do jedna? 😀

rakusak1
26. jún 2008

No hlavne ze ty vies ratat a hlavne citat,keby si si lepsie precitala co som napisal vedela by si ze 😀 😀 😀

zuz11
autor
26. jún 2008

aha a preco si nam nepisal Ipcku ale do temy normalne prispevky?
a to tiez nie je dovod na dalsi nick lebo dole pri prihlasovani mas email a tam treba napisat ak Ti to nejde 🤐
ale skobncila som ked neovladas pravidla a porusujes ich sustavne, toto si tiez mal tiez riesit IP ( internou postou)

emjee
26. jún 2008

rakusak - najprv si tu bolako rakusak potom ako quan, takze neviem o com hovoris

rakusak1
26. jún 2008

Moja zlata ja som ti IP napisal,ale vydim ze mas kopu inej roboty.Keby si si svoju robotu robila tak ako mas a citala co ti napisu do IP tak by svet bol o niecom inom !!!emejee,aj ty si dobre precitaj co som napisal!!

zuz11
autor
26. jún 2008

ale nepisal si tu IP s nicku quan, az ako rakusak1 a to je az tvoj 3 nick, a uz konci 🤐

rakusak1
26. jún 2008

Ale vy ste len hadave baby a mali by vas co najskor vystriedat,alebo si zoberte dovolenku,aby ste si riadne precistili hlavy od toho stresu. 😀

rakusak1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ikke
26. jún 2008

rakusak, velmi dobre citanie pre teba, odporucam 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/rules.php
najma body 6. - 8. !!!

zuz11
autor
17. júl 2008

davam do pozornosti, stale plati toto pravidlo a od dnes jeho porusenie riesim bloknutim celej IP 🤐

zuz11
autor
17. júl 2008

takze bloknuta a zmazane albumy ma uzivatelka anjaja, anjajaa a anjajaaa 😉 3 nicky koli albumov 🤐

cindy01
23. aug 2008

ahojky...
Nečetla jsem vše, co jste tady probíraly, ale souhlasím s tím, že není povoleno více nicků.
Já pocházím z jiného fora, a tam si holky poslední dobou dávaly různé přezdívky jen proto, aby mohly urážet a používat, čili zneužívat co kdo o sobě kdy v diskusích prozradil...hodně citlivé věci, které mohou některým lidem hodně ublížit...
Některé holky z tama odešly na jiné forum (ne tohle) a stále sledují to původní a pomlouvají a napadají...

Už to tam není takové, jako dříve...a tak jsem se poohlédla jinde, ještě to tady neznám, zaregistrovala jsem se teprve včera.

zuz11
autor
24. aug 2008

uzivatelka mirreccka bloknuta, forum nie je pre firmy

zuz11
autor
24. aug 2008

nick predamoblecko, bloknuty, netusim co je to za nazov nicku a mam pocit ze je to dvojnick 🤐

zuz11
autor
26. aug 2008

hettie, bloknuta na dobu urcitu koli viacerym nickom sucasne a provokaciam 🤐

bubba
26. aug 2008

cindy vidis tak to by ma teda nenapadlo.....lebo ja som bola zastanca toho ze by bolo vhodne riesit svoje intimne problemy v anonimite ale po precitani tvojho prispevku by bola moznost ponechania si viacerych nickov(alebo vytvorenia)na dve veci.............
takze prepacte pridavam sa na druhu stranu...som proti 2 a viac nickom 😀

pacna
1. sep 2008

som asi blba ale ako to je ked sa niekto prihlasi a na druhy den odhlasi potom tu ostat moze? 😅
je tu jedna taka 🤐

ikke
1. sep 2008

pacna, nerozumiem tvojej otazke...prihlasi a na druhy den odhlasi? co tym myslis?

pacna
1. sep 2008

ikke už spim jednym okom sory najprv odhlasi a potom prihlasi 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

ikke
1. sep 2008

hmm, aj tak celkom nerozumiem, nick a teda registraciu si sam uzivatel nemoze zrusit (ak tym myslis to "odhlasit")

zebricka
1. sep 2008

Pacna, myslis odhlasit a prihlasit takto? https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ikke
1. sep 2008

pacna, zebricka, ked niekoho zablokujeme, nemal by si samozrejme vytvarat novy nick.