Vytváranie viacerých nickov

zuz11
13. feb 2008

Pri regisrácií na tieto stránky ste súhlasili aj s touto podmienkou:
5. Používateľ sa nebude pokúšať prihlásiť sa na server ako iný používateľ, vytvárať na serveri viac ako jednu registráciu a ani inak poškodzovať ďalších používateľov alebo iné osoby.

a pri registrácii Vás to upozorňuje na túto skutočnosť:
pri prihlasovaní na modrykonik.sk:
Ak si už registrovaná/ý na mojasvadba.sk, alebo modrastrecha.sk, tak sa prihlás tu s Tvojim už existujúcim loginom a heslom.

atd.

Ak používate v súčastnosti viac nickov naraz tak ich prosím Vás prestaňte používať a používajte už iba jeden nick, v opačnom prípade Vám bude zrušený prístup na stránky.

Berte navedomie že sa tomu teraz budeme viac venovat a budeme sa snažiť v tom urobiť poriadok.

kolektív adminov

zuz11
autor
1. okt 2008

nick kozmetika bloknuty, je to dvojnick na predaj kozmetiky 🤐

audreyd
5. okt 2008

pod nickom sasenka a sassi sa skrýva tá istá osoba...

zuz11
autor
5. okt 2008

nick sasenka je uz od 26.8. bloknuty 😉 druhy nick je funbkcny 😉

audreyd
5. okt 2008

ok, len otravovala ako sasenka a ako sassi v tom pokračuje 🙄 😖

zuz11
autor
5. okt 2008

posli Ip ak je to nieco moc urazlive a ak je toho vela a budeme to riesit 😉

ikke
20. okt 2008

ziadam uzivatelky predovsetkym v spolocnych terminoch, ale aj regionoch, ako aj vsetkych ostatnych diskusiach, aby sa nepokusali vytvarat viacnasobne nicky pre ten isty termin (region, temu) !!! je to rovnako proti pravidlam ako vytvaranie viacerych nickov jednym uzivatelom. takze plati:

1 termin = 1 nick

v pripade, ze toto pravidlo bude akokolvek obchadzane, budu spolocne nicky ZRUSENE uplne!

monkula
21. okt 2008

adminki, mňa by zaujímala takáto vec....
čo a ksa z jedného počítača zaregistrujú na MK obaja partneri, aj tatino, aj mamina, samozrejme, každý pod svojím nickom, s vlastnými názormi, proste každý sám za seba..
ako t oriešite, ak to riešite?
Vďaka ,ozaj mi to nedá spať 😀

emjee
22. okt 2008

monkula samozrejme partneri mozu mat kazdy svoj nick, ale albumy riesime podobne ako je tomu pri svadobnych albumoch na mojasvadba (jedna svadba jeden album) - na mk: jedna rodina albumy pod jednym nickom

ikke
20. jan 2009

ziadam uzivatelky predovsetkym v spolocnych terminoch, ale aj regionoch, ako aj vsetkych ostatnych diskusiach, aby sa nepokusali vytvarat viacnasobne nicky pre ten isty termin (region, temu) !!! je to rovnako proti pravidlam ako vytvaranie viacerych nickov jednym uzivatelom. takze plati:

1 termin = 1 nick

v pripade, ze toto pravidlo bude akokolvek obchadzane, budu spolocne nicky ZRUSENE uplne!

taktiez vas ziadam, aby ste spolocny nick NEPOUZIVALI na prispievanie do diskusii!!!!!

s234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novinka
22. jan 2009

ahojte, mam taky navrh ze by sa tu mohli dat objednat nejake nalepky alebo visacky na kocik s logom MK, aby sa maminy na ulici poznali 😉 nasla som ze sa da na istej stranke objednat tricko (dupacky, body...) MK ale to sa da nosit len v lete...

novinka
22. jan 2009

jezis, ja som to chcela dat do fora "otazky pre adminov"😕 ospravedlnujem sa, mala som otvorenych viac kariet a pomylila som sa. 😝

ikke
22. jan 2009

novinka, tvoj napad registrujeme 😉

pacna
23. jan 2009

novinka super napad 🙂

zuzidr
23. jan 2009

jeeej to by bolo fakt super,keby boli nejaké také vysačky alebo ničeo podobné za nejaké fajn ceny,by sme sa spoznávali 😀 😀 😀

bianca
25. jan 2009

jej krasny napad.Aj ja chcem nalepkuuuuuuuuuuuuuuuu

ikke
31. jan 2009

alanis85 - blokovana za spamovanie diskusii

zuz11
autor
2. feb 2009

margaret1, bloknuta, prihlasila sa neopravnene pod inou uzivatelkou a zneuzila jej nick na napisanie prispevku bez jej vedomia 🤐

roasha
2. feb 2009

zuz a to sa da? 😲
pokial nevie heslo....? 😅

zuz11
autor
2. feb 2009

no to je trosku chyba uzivateliek ze si davaju lahke hesla

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

emjee
3. feb 2009

unhappy plus dalsie nicky, pod ktorymi sa skryvala, bloknuta

kili
3. feb 2009

hmm, tak tá téma o nevere bola celá blud? 😕

emjee
3. feb 2009

kili - je mi to jedno, to skumat nebudem, porusila pravidla a to mi staci

veronikahel
4. feb 2009

novinka, robiť niekomu reklamu a ešte im aj za to platiť?? 😝
to by mali zasielať zdarma, reklamne predmety...

emjee
5. feb 2009

naivka39 - blokovana, duplicitny nick

expertka8
5. feb 2009

...emjee..

..dovolim si skopirovat prispevok od sassi a jej dotaz....
.../zdielam rovnaky nazor/
😔

...citujem...:"...emjee, lenže ja myslím, že ked je niečo hakliva tema, tak sa jasne že nemožu kočky prihlasiť pod svojim normálnym nickom, lebo by sa to dozvedela celučka rodina
možno yb to vyriešila jedna anonymna sekcia, kde by sa haklive temy mohli riešiť bez toho, aby dotyčnu spoznal niekto z blizkeho okolia
ved ak nemá 10 roznych nickov, tak by som to až tak naprisno nebrala..."...koniec citatu

...hovori sa...ze vynimky potvrdzuju pravidlo 😉
...co na to admin???

monkula
5. feb 2009

expi ,ja som už dáááávno navrhovala ,aby tu vznikla sekcia Bútľavá vŕba.. na inom fóre to tak funguje, ak si ja prihlásená pod svojím nickom, akonáhle napíšeš niečo do vŕb ,automaticky Ťa to púodpíše ak oanonyma...

expertka8
5. feb 2009

...to by bolo supis 😉

...ved usudte...nepoznam cloveka ...ktory by sa verejne "xvalil"
-s alkoholikom v rodine...
-s nevernym mangelom...
-s vlastnymi preslapmi....

...no nic...kto xce....prostriedky si najde ...aj na ukor istyx pravidiel 😔

sue
5. feb 2009

Súhlasím 😔 😔 😔 😔 😔 😔 😔

monkula
5. feb 2009

aj ja súhlasím... 😔