Prenášam, nešli sme na svadbu a teraz sú urazení. Spravili sme chybu?

26. jún 2023

Ahojte baby, s manželom prechádzame obdobím, že už prenasam 4 dni, čakáme kedy sa pôrod rozbehne, jedna naša známa mala v piatok svadbu, ktorej sme sa kvôli tomuto nezuzacastnili nakoľko nám odtiaľ cesta do pôrodnice trvá skoro 2 hodiny. Oni sa na nás urazili, všade nás zablokovali… myslite že sme spravili chybu my? Alebo sú oni príliš sebeckí …

babulkomale
26. jún 2023

Ludom sibe s tymi svadbami uz.

autor
26. jún 2023

@babulkomale ako to myslíš ?

autor
26. jún 2023

@babulkomale ako to myslíš ?

anjelicek26
26. jún 2023

Tak zamrzelo by, keby nerodis a nedojdes, to s tou porodnicou im asi nedoslo, ze je to daleko... aspon ste im slusne dopredu oznamili, ze neprijdete a preco alebo ste jednoducho neprisli? To je velky rozdiel... aj ked to blokovanie nech to beriem z hora z dola - stale je to detinske spravanie...

cyberk
26. jún 2023

A vy ste im, ked vas pozyvali nepovedali, ze nepridete vobec? Lebo ak ste im to povedali den pred svadbou tak aj chapem, ze sa nahnevali😅 ak nie tak su dost vadni

dzulli1980
26. jún 2023

Aj ste im vysvetlili, prečo neprídete? ... lebo ak nie, aj by som ich správanie chápala.

babulkomale
26. jún 2023

@autorka
je tu strasne vela podobnych tem v poslednom case. Pripada mi to ze ked ide o svadbu, nikto nepozna brata
Ak ste im vysvetlili, ze ide o termin porodu a nechces rodit na dialnici, tak sa na nich vykaslite.
Ak ste im len povedali ze nejdete bez vysvetlenia, tak asi takto reaguju.
Ako mame vediet na akej urovni je vasa komunikacia?

ruxandra
26. jún 2023

Oni su sebecki, ved keby si vedela, ze na 100% nebudes rodit, tak by si predsa prisla, nie? No ale ako si toto popredu mohla vediet? Keby si im zrusila svadbu tym, ze by si tam niekde v kostole zacala rodit, tiez by sa im to nepacilo..
toto su veci, ktore sa nedaju naplanovat a oni by to mali pochopit

januska12323
26. jún 2023

Známy nevedia, že si tehotná v čase termínu? Či ste len neprišli a nech si domyslia.

autor
26. jún 2023

@anjelicek26 my sme im to povedali ešte pred tým, že prídeme zagratulovať nakoľko budeme mat malé bábätko.. a posledné dni mne je strašne zle nevládali sme prísť jednoducho, napísali sme im pekne a jasne … že nás to mrzí a oslávime to dodatočne .. ale potom prišla odpoced aby manžel prišiel sám že ja nemusím .. on sa rozhodol ostať pri mne .. a teraz sú nasrati

milanemila
26. jún 2023

Ak ste im dali dostatocne dopredu vediet, ze nepridete, lebo je to okolo tvojho terminu porodu, tak urazit sa naozaj nie je na moeste. Ak s vami ale ratali, bolo pre vas pri stole miesto a dali ste to vedieg na poslednu chvilu, tak to by nahnevalo aj mna, lebo mohli namiesto vas pozvat niekoho ineho.
A ten argument, ze nech pride manzel sam?! 🤷🏼‍♀️ zrejme este nevesticka nema deti, lebo ak ano, tak by jej mohlo docvaknut, ze ked je porod na spadnutie a ty prenasas, tak sa asi manzel nepojde zabavat na svadbu a teba necha samu 🤦🏼‍♀️

felycity
26. jún 2023

Pre mna nepochopitelne, ze mladomenzelia si neuvedomovali, ze ako hostia nie ste isti... na strane druhej , nevieme kedy a ako ste sa vyjadrili, ak ste im dali vcas vediet, ze nepridete tak ich reakcia je neadekvatna. Celkovo styl sko vss odrezali mi nepride v poriadku.

autor
26. jún 2023

@cyberk povedali sme im to už niekedy v januári

autor
26. jún 2023

@dzulli1980 veď jasne už asi v januári … a aj 2 týždne pred svadbou sme snimi boli

autor
26. jún 2023

@babulkomale už som napísala vyššie

autor
26. jún 2023

@januska12323 preboha Jasne ze vedia, vedeli to od začiatku ako som ostala tehotná

felycity
26. jún 2023

V takom pride ich reakcia nie je v poriadku.

anjelicek26
26. jún 2023

V januari si im povedala, ze prijdete s babatkom... kedy presne si im povedala, ze nedojdete, kedze male este nie je na svete? Tie dva tyzdne pred, ked ste sa videli? Alebo len whatsapp den-dva pred?

jamimo
26. jún 2023

ak ste to normálne komunikovali, tak nerozumiem kde je problém. Každý normálny človek pochopí, že ak je pôrod na "spadnutie" a žena už nevie či si má sadnúť, ľahnúť, alebo sa prechádzať, je logické že chce mať svoj pokoj a pohodu. No... ak to niekto nechápe a ruší, maže kontakty na sociálnych sieťach, tak nech ma má rád 😘

autor
26. jún 2023

@milanemila manžel samozrejme ostal somnou, oni deti nemajú … a jednoducho od začiatku riesili že mamzel má prísť sám …. Nevesta to nevedela pochopiť už od januára ze to proste nepojde .. a odpoced bola veď manžel nekoji on môže

kik2022
26. jún 2023

To čo sú za kamaráti, keď si vás po tom, čo z vážneho dôvodu neprídete na svadbu bloknú? Choré fakt.

autor
26. jún 2023

@felycity my sme im už v januári povedali..

janka95
26. jún 2023

Známa nie je normálna. 🙂

autor
26. jún 2023

@anjelicek26 my sme už v januári povedali že na svadbu neprídeme vobec, že prídeme maximálne gratulovať ku kostolu, vedeli že unak snami nemajú rátať

mimirka32
26. jún 2023

Niektorym ludom zo svadby sibe. Ich problem, ze sa urazili, snad sa aj odrazia..neriesila by som to a pockala co bude. Asi mas teraz ine veci na praci ako riesit toto

autor
26. jún 2023

@kik2022 no a práve sú to ľudia čo sme si nemysleli že sa takto zachovajú ..

autor
26. jún 2023

@janka95 som z toho trochu smutná… lebo argument že manžel má prísť sám alebo aspoň po 22:00 a mna nechať doma mi príde trochu nenormálne

anjelicek26
26. jún 2023

Tak su zvlastny, co uz s nimi... mozno stale dufali, ze vam to vyjde a ked si neporodila, tak su zduty, ze si "mohla" a neprisla, ale to uz fakt svedci len o ich detinskom spravani... co sa tyka toho, ze mal manzel dojst sam, tak ano kludne mohol dojst sam, bezne sa to tak robi, ked nezozenie clovek strazenie k malym detom ci zena vysoko tehotna, ze aspon chlap ide a k partnerke doma necha svokra-svokru-ci inu dozorujucu osobu schopnu soferovat smer porodnica...

januska12323
26. jún 2023

Nevesta si myslí, že je stred vesmíru. Ona by bola schopná sa uraziť aj keby sa narodilo skôr a neprišli by ste s dvojtýždňovým bábom. Nechaj to tak, buď sa ozvú neskôr alebo aj nie.

klip0
26. jún 2023

Manžel má prísť sám ? Preboha a keď začneš rodiť si máš volať sanitku ? Keď on nebude doma lebo 2h cesty sú sakra veľa. Nevravím o Tom že ak chce byť pri pôrode tak snáď bude radšej pri pôrode ako na svadbe. To čo sú za kamaráti...