Som tehotná a priateľovi som v skrinke našla fotorámik s bývalou

6. sep 2023

Baby mam priateľa a čakáme bábätko. Áno som trošku precitlivelá ale toto ma nasralo. Upratovala som byt a v skrinke som našla fotoramik so spoločnou fotkou s bývalou partnerkou môjho priateľa. Nasralo ma to a to naozaj. Hlavne mi šla otázka načo ju tam ma "schovanú". Okej viem ze ma milión fotiek s nou v mobile, okej boli spolu 3 roky majú spoločné zážitky tak to beriem ze fajn ale ta fotka ma dostala. Co vy nato? To je hrozné ale je to sebavedomím? Ze ho mam nízke a preto ma to tak zobralo??

maranta_leuconeura
6. sep 2023

No mal ho tam preto lebo vie ze teba by to nasralo a vyvadzala by si, keby ho mal na nocnom stoliku alebo niekde, kde to mozes najst. Zrejme nepredpokladal ze mu pojdez do skrine. To sa prepocital

autor
6. sep 2023

@maranta_leuconeura nie je to skriňa ale skrinka pri televízore a utierala som prach. Sranda ze nikdy predtým som si to nevšimla 😅

dzulli1980
6. sep 2023

Ex je ex, či? ... minulosť nevymažeš, boli spolu dosť dlho ... no archivovať fotky bývalých mi príde kus divné, teda aspoň ja nearchivujem ... veď sa ho opýtaj, či? ... inak je vo vašom vzťahu všetko OK?

viestta
6. sep 2023

To mal akoze ritualne spalit vsetky pozostatky po byvalej? Neprehanaj, bolo to v skrini zalozene, nie schovane.

autor
6. sep 2023

@dzulli1980 áno je samozrejme. Nevidím nejaké zmeny, tešíme sa na mimi. Ale trošku ma to nahnevalo. Nechcem vyzerať ako chudera ale tak ja by som to dala preč keby sa jedná o mňa...

autor
6. sep 2023

@viestta ved to nie. Ale neviem ci mu mam povedať ze mi to vadí alebo to neriešit. Nechcem byť stíhačka alebo čo ale tak hihi nechcem to tu😄

kulumulu123
6. sep 2023

Ked ta to tak serie tak mas 2 miznosti opytat sa ho alebo tu fotku sj s ramikom hodit rivno di kontajnera a tvarit sa ze o nicim nevies keby ju nevedel najst 🤷‍♀️

viestta
6. sep 2023

Vsak ju vyhod. On ani nevie kde ju zastrcil.

h2
6. sep 2023

Mám doma celú kopu fotiek s bývalým, bola som s ním 10 rokov, čiže je ich naozaj veľa. A? Mám teraz všetky vyhodiť? Fotky z dovoleniek, výletov...? O množstve fotiek, ktoré má s bývalou manželkou môj muž, je aj škoda hovoriť. Ešte aj ich svadobné video máme doma. 😁

11mirka22
6. sep 2023

@h2 my tiež, je to súčasť našej minulosti. Nevidím v tom problém.

viestta
6. sep 2023

Autorka, napisem ti to teraz inac. Preco ziarlis na byvalu? Je nejaky dovod preco je ona jeho byvala, keby bola lepsia ako ty, tak je s nou a nie s tebou. Je to jeho minulost, ked sa aj na kolomaz rozlejes aj ta byvala (a vsetky jeho byvale) su sucastou jeho zivota, tak ako vsetci byvali su sucastou tvojho zivota. To, ze su byvali ma tiez svoje dovody. Keby on ziarlil na tvojich byvalych ako by si sa citila? Vsak aj tie predchadzajuce vztahy nam nieco do zivota dali (aj vzali), posunuli nas niekde dalej.

slovakboy
6. sep 2023

@viestta pekne napísané aj vysvetlené. To by mohlo autorke pomôcť. niet čo dodať.

kornelies
6. sep 2023

@kulumulu123 Roztrhaj, splachni do zachoda. Urcite ju hladat nebude. Nepripominaj.

beronsche
6. sep 2023

On ma este stale milion fotiek ex v mobile a uz s tebou caka dieta?
Nejako ste sa poponahlali..

bessie12
6. sep 2023

S bývalým ( s tým blbcom ) mam len jednu fotku, ktorú mam cely cas niekde v telefone. Nevyhladavam, ignorujem. Moj muž má taktiež fotky s bývalou. Aj zo svadby alebo spoločné s deťmi. Su niekde uložené a chce mi ich niekedy ukázať. Kľudne, nemám s tým ziaden problém. Dokonca s jedným mojich ex som stále v kontakte. Tak isto aj on je v kontakte so svojou ex. Neziarlime jeden na druhého kvoli tomu. Je to naša minulosť a ta sa už zmeniť neda.

h2
6. sep 2023

@beronsche Prečo poponáhľali? Fotky z mobilu snáď po nejakom čase samé miznú? Niekto si ich nevymaže nikdy, proste to nerieši. Alebo nechce, veď na tých fotkách je aj on.

tamitamitami
7. sep 2023

Nerieš to, daj mu ju nech si ju niekde odloží. To že ste spolu neznamená že nemôže mať spomienky (keby ju má niekde vystavenú tak by to bolo divné ale takto by som to neriešila).

beronsche
7. sep 2023

@h2 co ja viem, mne to pride trochu divne, drzat v mobile niekolkorocne fotky s ex.. hadam kazdy z casu na cas poriadok v mobile urobi, nie?
To mat v skrinke zaranovanu fotku mi pride pochopitelnejsie a toto by som vobec neriesila.

stanulienkat
7. sep 2023

Ona s nim bola 3 roky. Maju spolocne zazitky... Ty si s nim ako dlho?

zooeynka
7. sep 2023

Vyhod a neries. Ries tie v mobile - nech ich vymaze a nenasiera ta ;) Teraz mas super prilezitost to zvalit na hormony a on nech ti laskavo vyhovie..

h2
7. sep 2023

@beronsche Mať fotky, na ktorých je len ona, by možno bolo divné. Ale spoločné fotky, napríklad z nejakej dovolenky, kde sú spolu a ešte je tam aj nejaká pamätihodnosť, alebo pekná príroda, že sa fotili ak kvôli tomu, to by mi vôbec nevadilo. Zase, povedzme si úprimne, ako často si už človek pozerá staré fotky?

srdeenko19
7. sep 2023

Vyhod ju normálne do kontajnera. Načo ju budete mat doma. Problém vyriešený.

beronsche
7. sep 2023

@h2 tak mne stare fotky s ex nevadia vo vseobecnosti, pokial z nich teda nie je urobeny oltarik v obyvacke 😂.
Akurat to na mna posobi tak, ze ak ma niekto v mobile milion fotiek s ex, ze ten rozchod asi az tak davno nebol. Ale, samozrejme, je to len moj dojem.

miriam11
7. sep 2023

Vyhod ju

domkakvet
7. sep 2023

Ja mam tiez fotky byvalych, ani jedneho by som spat nechcela v ziadnom pripade, ale prezili sme spolu nejake obdobie, cize ani nemam v plane to vyhadzovat, necham si to na pamiatku, aj ked spat ako som uz pisala by som nechcela ani jedneho, cize vobec to neries.

ndrag
7. sep 2023

Ja mam tiez vela takych fotiek, plnu krabicu a usb kluc. Nebudem to mazat a ani vyhadzovat. Obcas si to pozriem a poviem si pre seba, ze wtf. Ak by ma minule vztahy naozaj trapili, tak fotky by boli uz davno roztrhane/spalene/povystrihovane/utopene/atd od jedu a nie, ze niekde necinne len tak zalozene. Nic by som si z toho nerobila.

2006_1211
7. sep 2023

Myslím ze ani v mobile by nemal mať ft svojej ex neboli spolu 30 rokov ale 3

babulkomale
7. sep 2023

@beronsche vobec nemusia byť v mobile ako takom. Ja zdielam ulozisko google v telefone aj inych zariadeniach, takze tam mam fotky za roky rokuce a veru neviem ci by sa mi chcelo mazat nejake obdobie.

bora0123
7. sep 2023

@maranta_leuconeura jasne ze by ju to nasralo na nocnom stoliku ved je to foto ex preboha na co by mal potrebu ju tam mat vycapenu 😂😂
Ja si skor myslim ze to tam proste zabudol, nevedel to vyhodit po rozchode ale ani sa na to pozerat tak to strcil do skrinky 🤷‍♀️ presne ako hovoria ostatne baby, neriesila by som to kym ta fotka nevisi realne ma stene, pripadne sa ho normalne spytaj ci by ju mohol niekam odlozit, ze ta to trapi

wildria
8. sep 2023

Co ja viem,..ako chapem ze ked si o tom nevedela a nahodou si to nasla ze ta to nastvalo. Spýtaj sa ho, 🙂 ale nebude to nic zvlastne uvidíš 😄 ja mam tiež schovane fotky s byvalim, sice eete v rodicovskom byte, ale s partnerom tam raz za cas ideme prespať a vie ze ich tam mam a neriesi. 🙂 bola som s nim sedem rokov, a spomienky mam pekne tak prečo to vyhadzovat? Tajtiez moj terajší partner ma fotky s byvalou s ktorou bol tiež rovnaky cas. Dokonca raz priniesol kôpku fotiek k nam domov aby som si pozrela , a na jednej je aj ona , casom ma zacalo trosku stvat ze tu fotku nechal vytiahnutu tak ze som to mala denno denne ma ociach tak som mu len povedala ze jedine co nechcem mat jeho fotku stale pred ocami , tak ju schoval a bolo 🙂