Veľmi zle som sa vydala, za monštrum
Vydala som sa veľmi zle. Za sociopata narcistu a úplného magora a cholerika, ktorý sa nedokáže ovládať v hneve nepomáha mi v ničom. Vidím druhí ludia teraz chodia na prechádzky von pekne piknik k. Moru toto hento. Môj len frfle že všetko je zle všade veľa ľudí vždy mi chce skazit dobrú náladu a rozplakat ma, neznesie že som chvíľku šťastná, robí úplne napriek, chcem spat on začne telefonovať s niekym. Neustále denno denne výyvolava zbytočne hádky. Je to úplný sociopat a psycho. Neustále za všetko som vínna ja. Vidím ako veľmi strýko ujo môj otec si považujú ženy nikdy im zle nepovedali nič nevynadali.ja som najhoršia pi vždy.
A iné lichotky.. Teraz mam zápal mechúra ani len vodu mi nepodá, ešte sex odo mňa chcel v tých bolestiach. Je to hovado proste. Taky neempaticky človek strašne. Nemá v sebe kúska citu, citlivosti. Je neustále drzý. Ak sa aj chová pekne sú to iba manipulativne reči. Zmanipuloval ma pekne. Cele roky lovenombing. Potom prišlo peklo. Keď kukám ten seriál monyova, akoby som videla seba. A svoj život. Ja hlúpa husa som sa vzdala všetkého pre neho ešte som mu odklepla aj život za veľkou mlákou aby bo pokoj
To je klasika. Ked je zena mladsia, krajsia, tak niekolko napadnikov, v hlave rozpravka o popoluske a bohatom princovi. Narcisovia to dobre vedia. Vedia aj to, ze maju na hovno povahu, tak musia vymysliet, ako byt zaujimavejsi ako normalni muzi. Peniaze. Tak nasleduje love bombing, kupi si stare bmw, zasusti peniazmi, plati dovolenky,... Ked je chytena (svadba, dieta), tak uz sa z toho nedostane. Dieta, nesamostatna, nema kam ist a on sa uz nemusi pretvarovat. Keby zeny nesli tolko po peniazoch ako hlavnom kriteriu vyberu partnera a on mi vsetko plati, nemuseli by potom riesit vztahy s drbnutymi narcismi ... Ako si kto ustelie, tak bude spat.
@anonym_de1c3b
Pekne si to vystihol, svätá pravda a nevadí ani keď je stary, škaredý narcisticky Qusimodo o dekádu, dve starší
@anonym_autor . Bože žena nepouživaj slova,ktore nevieš ani napisať aspoň - "Cele roky lovenombing". Keď už si teda poucena z mudrych člankov a videi z ktorymi sa vrece roztrhlo o vyrazoch ako narcis, sociopat, manipulator ,psychopat , tak treba prepnuť lekcie a začať sa pekne ucit všetko o praktickom postupe smerom k rozvodu, deleniu vychovy deti, deleniu majetku atd. Lebo maš z toho hotovy Lovezombing už .
@anonym_autor . Bože žena nepouživaj slova,ktore nevieš ani napisať aspoň - "Cele roky lovenombing". Keď už si teda poucena z mudrych člankov a videi z ktorymi sa vrece roztrhlo o vyrazoch ako narcis, sociopat, manipulator ,psychopat , tak treba prepnuť lekcie a začať sa pekne ucit všetko o praktickom postupe smerom k rozvodu, deleniu vychovy deti, deleniu majetku atd. Lebo maš z toho hotovy Lovezombing už .
@anonym_c91668 prečo si robíš prdel zo mňa? Jasne ze preklep. Viem anglicky. Love bombing
To je klasika. Ked je zena mladsia, krajsia, tak niekolko napadnikov, v hlave rozpravka o popoluske a bohatom princovi. Narcisovia to dobre vedia. Vedia aj to, ze maju na hovno povahu, tak musia vymysliet, ako byt zaujimavejsi ako normalni muzi. Peniaze. Tak nasleduje love bombing, kupi si stare bmw, zasusti peniazmi, plati dovolenky,... Ked je chytena (svadba, dieta), tak uz sa z toho nedostane. Dieta, nesamostatna, nema kam ist a on sa uz nemusi pretvarovat. Keby zeny nesli tolko po peniazoch ako hlavnom kriteriu vyberu partnera a on mi vsetko plati, nemuseli by potom riesit vztahy s drbnutymi narcismi ... Ako si kto ustelie, tak bude spat.
@anonym_de1c3b ale čoby nič mi nikdy nekúpil ani peniaze nemal. Ešte ja som Mu dávala. Úplne ma psychicky zničil. Ocitla som sa v Depresia ch. Len sex nám vždy fungoval celé roky a to je cele
s takou zenou ako si ty sa to neda vydrzat.
@anonym_17200f prosím so mnou? Vieš čo je to sociopat manipulátor a narcista a ze so mnou sa nedá vydržať fu
Tiez si myslim,co zenu drzi pri takom debilovi.No asi len ten sex,ine si neviem predstavit,preco.
Preco zeny sa nechaju takto nicit a menit dobrovolne na trosky.Mne toto nikdy neslo do hlavy a nikdy to nepochopim aj keby som ako chcela.
@anonym_02f196 spravil zo mňa trosku. Áno sex nám vždy fungoval. To bolo asi to jediné. Na to má aj namotal. A tak to skončilo. Potom ma zotrocil
@anonym_autor Nic ti nebrani rozviest sa. Sme v 21.storoci a ziadna zena nemoze dopustit,aby ostavala v takomyo vztahu a este aj porodila deti s takym tyranom. Neboj sa ho. Popros rodinu,kamaratov o pomoc. Nie je ziadna hanba sa rozviest.
@marca12 tyran ako vyšitý a ja nemám peniaze nazvys
Pozri si môj dnešný príspevok v profile.
@belasy_motylik čítala som o učiteľke. Ale to asi nie je tvoj príbeh. No jasne každá tyrana žena môže takto skončiť.
A možno by bolo lepšie kebyže skončím ako monyova tiež. Aspoň by bol pokoj. Nedá sa pri ňom vydržať.
@anonym_autor Pozeras to a nic ti nedoslo? Ja som prerevala cele casti,co mi bolo tak uzko z toho,ze tolko zien je v jej situacii a nevedia nabrat odvahu na rozchod. Zit v neustalom strese a smutku=choroby,rakovina. Organizmus si vsetko zapamata.
@marca12 hej došlo mi. Neboj sa. Veľa vecí mi došlo a plačem pri každom dieli. Lebo vidím seba
@anonym_d01167 Ale ona je na neho veľmi naviazaná keby nieje tak by sa rozviedla. Možno nemá kde byvať. Mam taku kamaratku ktora ma frajera ale stretáva sa aj s inými chalanmi ale je s ním aby mala kde byvať a aby jej platil stravu. A tiež je na neho naviazaná a potrebuje odpornú pomoc. Autorka rozveď sa alebo navštiv psychologa ihneď
@anonym_b4792b áno rokmi som sa naviazala
Som smutná a depresívna keď sa pozerám na svoje manželstvo. Prečo mne sa toto stalo. Stále si kladiem túto otázku. Ale neprichádza odpoveď žiadna.
Mentalita obete. Myslis ze ta niekto pride zachranit? Nie, sama sa musis. Tak ako si dobrovolne vstupila do tohto manzelstva, mozes z neho aj von. Zbytocne nariekas ze ta zmanipuloval. Teraz uz vidis aky je a aj tak nic nepodniknes.
Tak ako hovori tunajsi klasik, ma zlatu cicinu. 🙂 No aj diagnozu si mu nasla a aj tak si s nim dalej. Chces teda polutovat, lebo aj tak nic nezmenis?
Preco sa ti to stalo? Ved ty si sa s nim dala dokopy, nikto ti ho nepridelil. Nikto ti ani nebrani odist. To je ako keby si schvalne dala prsty do dveri, cakala, kto dalsi okoloiduci tie dvere zavrie. Pozeras na pomliazdene prsty a pytas sa, preco sa mi to stalo? Lebo si hlupa a davas prsty do dveri. Potom ich tam vopchas zase, zase sa spytas a preco sa mi to stalo. Az ti ludia povedia, daj si vysetrit hlavu a neotravuj.
Keby ti to vadilo, uz mas davno kufre zbalene. Sedis a dufas, ze on sa zmeni. A lutujes sa. A on sa nezmeni, preco by to robil, ked nasiel sprostu, co nic nerobi a iba sa lutuje.
To je ako ked kupis chladnicku a hned po zaruke sa pokazi. Normalny clovek si najde a kupi inu, dovezu, staru odvezu. A ty chodis okolo tej pokazenej chladnicky dalsich 20 rokov a fnukas, preco sa mi to stalo, preco sa mi to stalo,... Tym fnukanim sa nestane zazrak, sama sa neopravi, resp. je neopravitelna, ani nezacne fungovat.
@anonym_17200f prosím so mnou? Vieš čo je to sociopat manipulátor a narcista a ze so mnou sa nedá vydržať fu
@anonym_autor ano, presne taky clovek ako spominas manipuluje mienku vo svoj prospech na socialnych sietach. presne ako ty.
deti máte? nenapísala si
@earlgrey zatiaľ nie. Potratila som bábätko v 5 mesiaci min. Rok. Vtedy keď som zistila, že sa počas môjho tehotenstva upol na jednu ženu. Úporne sa snažil s nou komunikovať. Ona ho odmietala a posielal jej zaľúbené správy a svoje Fotky. Oslovoval ju zlatíčko a tvrdil ze je slobodny a chcel sa stretnúť . Potom po potrate povedal. Ze som to zle pochopila a bola to sranda. Ja som stratila dieťatko :(
Nemyslim, ze je to monstrum. Myslim, ze ta este stale velmi miluje, len to nevie dobre prejavit. Ak sa upol na inu zenu, tak to bolo len nejake poblaznenie, inak by s tebou neostaval. A mozno to bola naozaj len sranda a chcel ta tym iba nejak rozveselit, len nevedel ako... Muzi... 🥴
@earlgrey zatiaľ nie. Potratila som bábätko v 5 mesiaci min. Rok. Vtedy keď som zistila, že sa počas môjho tehotenstva upol na jednu ženu. Úporne sa snažil s nou komunikovať. Ona ho odmietala a posielal jej zaľúbené správy a svoje Fotky. Oslovoval ju zlatíčko a tvrdil ze je slobodny a chcel sa stretnúť . Potom po potrate povedal. Ze som to zle pochopila a bola to sranda. Ja som stratila dieťatko :(
@anonym_autor a prečo si robiš dieťa s niekym kto je monštrum?
Nemyslim, ze je to monstrum. Myslim, ze ta este stale velmi miluje, len to nevie dobre prejavit. Ak sa upol na inu zenu, tak to bolo len nejake poblaznenie, inak by s tebou neostaval. A mozno to bola naozaj len sranda a chcel ta tym iba nejak rozveselit, len nevedel ako... Muzi... 🥴
@anonym_f6b95c to si robíš vtip teraz? Zo mňa? Určite. Objavila som mu milenku a zahral to do outu to je cele
@anonym_autor a prečo si robiš dieťa s niekym kto je monštrum?
@anonym_c91668 tak stalo sa nechtiac ale ved dieťa nie je
Autorka prepac, ale ty si strasne sprosta. Nic v zlom (a kludne ma tu zlincujte, že ju psychicky nepodporim, ale to sa neda), ale vezmes si debila, spravis si s nim naaahodou decko, on si najde milenku, ty potratis, s debilom to asi ani nehne a ty si stale s nim? Fakt nemas ziadne uspory aby si sa rozviedla, odstahovala niekde do prdele a zacala novy zivot? Ci je jednoduchsie cakat, ze debil prestane byt mavnutim zazracneho prutika debilom, bude z neho milujuci manzel, spravite si aspon dve tri deti a budete jedna velka stastna rodina? Je jednoduchsie sa lutovat ake to mas na hovno a nic sa s tym neda spravit? Ale da moja zlata, vola sa to rozvod a zacatie noveho zivota. Nemate deti, nic okrem zlateho 🍆 ta pri nom nedrzi. Vela stastia ✌️
@earlgrey zatiaľ nie. Potratila som bábätko v 5 mesiaci min. Rok. Vtedy keď som zistila, že sa počas môjho tehotenstva upol na jednu ženu. Úporne sa snažil s nou komunikovať. Ona ho odmietala a posielal jej zaľúbené správy a svoje Fotky. Oslovoval ju zlatíčko a tvrdil ze je slobodny a chcel sa stretnúť . Potom po potrate povedal. Ze som to zle pochopila a bola to sranda. Ja som stratila dieťatko :(
@anonym_autor Zatial nie? Ty si uz uplne cakla? Tak ked je to taky magor a Vy dieta spolu nemate, tak Ty este uvazujes, ze by si si nejake s nim spravila? Tak to skoncis cely zivot s nim uz fakt... Ved Ta pri nom nic nedrzi!!! Mi nehovor, ze nedokazes si nasporit na letenku domov alebo si najst pracu s ubytovanim alebo poprosit o ubytovanie kamaratku na par tyzdnov, kym sa postavis na nohy. Do certa, je leto, aj keby som v aute alebo na stanici mala mesiac prespavat, aj tak by som od debila odisla.
@anonym_f6b95c to si robíš vtip teraz? Zo mňa? Určite. Objavila som mu milenku a zahral to do outu to je cele
@anonym_autor to nie je ten cudzinec? nepísala si tu už?
@anonym_autor nepises najdolezitejsiu vec, preco zostavas, nemas kam ist, si citovo priputana, alebo preco?
@anonym_autor co si chcela docielit tymto prispevkom? Lutovat ta nikto nebude, ani pochopenie necakaj. Prepac, ale si hlupa...vies aky je, co ti robi a aj tak si s nim. Nie on to nema v hlave v poriadku, ale ty. Ak by si bola co k comu, tak sa vzchopis a začneš veci riesit po svojom..Ale zrejme ti to vyhovuje, teda asi je to vsetko o sexe, kedze pises, ze ten jediny vam funguje. Ak je to len o sexe, tak pokracuj vo svojom spackanom zivote v rukách tyrana..

To je klasika. Ked je zena mladsia, krajsia, tak niekolko napadnikov, v hlave rozpravka o popoluske a bohatom princovi. Narcisovia to dobre vedia. Vedia aj to, ze maju na hovno povahu, tak musia vymysliet, ako byt zaujimavejsi ako normalni muzi. Peniaze. Tak nasleduje love bombing, kupi si stare bmw, zasusti peniazmi, plati dovolenky,... Ked je chytena (svadba, dieta), tak uz sa z toho nedostane. Dieta, nesamostatna, nema kam ist a on sa uz nemusi pretvarovat. Keby zeny nesli tolko po peniazoch ako hlavnom kriteriu vyberu partnera a on mi vsetko plati, nemuseli by potom riesit vztahy s drbnutymi narcismi ... Ako si kto ustelie, tak bude spat.