Zamilovala som sa do manželovho najlepšieho kamaráta

zlaticko122
21. jan 2022

Ahojte. V prvom rade trochu k nasmu manzelstvu. Mame tri deticky, sme manzelmi zopar rokov, byvame spolu a v podstate odkedy byvame spolu v nasom zacali nase problemy. Otehotnela som s tretim dietatom a manzel ma dost nutil k tomu aby som si dala zobrat. Jeden mesiac som zazivala peklo. Bud sme sa nerozpravali alebo sme sa hadali. Velmi zle slm sa citila. Nakoniec som povedala razne nie a ze ked chce moze to respektovat alebo odist. Nikdy mi nebol velkou oporou v tehotenstve ani v pomoci s detmi. Skor sa nam vyhyba mam pocit aby proste nemusel byt doma. Kazdopadne hrozne vela sa na mna zvalilo zrazu. Domacnost, deti, tejotenstvo ktore manzel odmietal. Manzel sa mi odcudzil. Mala som pocit ze je bud s kamosmi, alebo si robi svoje konicky. Ak ani jedno z tychto, tak vymyslel dovod alebo nejaku robotu preco ide prec z domu. S detmi bol minimum. My sme sa prestali rozpravat. Spavame spolu mozno 1x za dva tyzdne. Mne to chyba dost som na sexe zavisla. Proste strasne vela dokopy. Uz som sa
Skontaktovala so psychologom pretoze uz mam skutocnw pocit ze toto by deti nemali doma vidiet. Snazila som sa s nim porozpravat uz par krat. Vzdy sa to skoncilo sexom a tym padom to ma akoby vyriesene medzi nami. Aspon ten pocit. Nedostavala som pusy lubim ta nic len ked sme nahodou spolu spali. No a do toho mily jeho kamarat. Velmi dobry kamarat aj rodine apod. Skutocne ma mal rad ako kamaratku a raz ma tak objal na party ze nas ma velmi rad a ze je rad ze sme sa takto spriatelili. On je nezadany. A netusil o nasich problemoch doma. Ja sprosta som ho vtedy upozornila aby to nerobil, pretoze mi to strasne chyba teraz a velmi dobre mi to padlo. Respektoval. Az do dna ked sme sa opili obaja a ocitli spolu vzadu na sedacke. Chytil mi ruku a dal mi jemnu pusu. A odvtedy si piseme. Vieme ze je to nespravne, vieme ze je to hrozne skarede a neospravedlnitelne. Skusali sme s tym prestat, ale ten pocit ked viete ze ste nasli toho praveho v nepravy cas. Je to hrozne. Zacala som s nim spavat. Najprv to boli stretnutia iba rozpravane sa a nax sa pritulime k sebe. Neskor sme s tym zacali no skoncili ze je to nespravne. Nedavno ma pobozkal a par dni na to sme sa vyspali spolu. Odvtedy sme sa stretli viac krat. Rozpravali sme sa a bozkavali. Pritom sme mali prilozitost aj na sex. Viac krat sme sa rozhodli to ukoncit ale neda sa mi. A ani jemu. Je to hrozne konplikovanea neviem co robit. Skutocne sa snazim dat doporiadku aj manzelstvo ale jednoducho manzel nechcel. A teraz ked uz citi ze je skutocne velky problem tak to uz mna nejak nezauujima.

17alexis
22. jan 2022

@zlaticko122 ten kamarat ta chce asi na sex, nie na vztah. Snaha o vztah by vyzerala inak ako trtkacka v aute.

zlaticko122
autor
22. jan 2022

Napisem takto jednu odpoved
Kamarat deti pozna velmi dobre. Chodi k nam cela, deti ho sboznuju. Malu nakrmi, uspi, s vacsimi sa tiez perfektne zahra. Niekedy mam pocit ze je ich nahradny otec. Dom v ktorom byvame je moj. Prerabali sme ho ale mame pouzicku ktoru platim tak ci tak ja. Co sa financii tyka, vacsina prijmu ide odo mna este teraz. A co sa deti tyka, nespominala som ich, lebo s nimi mam super vztah. S milencom to praveze o sexe nie je. Spali sme spolu 2x a stretavame sa uz mesiace. Rozpravame sa aj o buducnosti. Len vzdy dojdeme do zaveru, ze to mam skusit dat do poriadku s manzelom. Kedy sa stretavame? Vela krat chodi k nam. Chodi s nami na rodinne vylety atd. 1,5 roka som sa snazila dat do poriadku nase manzelstvo. A nad rozvodom teda nerozmyslam kvoli milencovi lebo mi je jasne ze je pravdepodobne nemozne aby sme boli spolu aj ked sa rozvediem. Rozmyslam nad tym hlavne kvoli detom a sebe. Som prilis mlada este aby som nebola lubena. A nechcem aby sa deti naucili ze takto ma vztah medzi zenou a muzom vyzerat. Nechcem aby videli mna nestastnu

spadnutaslivka
22. jan 2022

@zlaticko122 ľahko je byť dobrým "náhradným rodičom", keď deti vidíš a počuješ hodinku raz za čas. Rodič celú noc nespí, keď má dieťa horúčku, rodič uteká na pohotovosť, keď sa dačo stane, rodič musí mať pevné nervy, keď sa robia domáce úlohy a dieťaťu sa nechce... Rodič objíme svoje dieťa, hoci sa len teraz vyzúva unavený po príchode z práce... Neviem, či nežiješ v extra ilúzii, aký je tvoj milenec skvelý, keď mu ešte nie ste okukaní a je zázračne pozorný a starostlivý. Vzťahy sa budujú, často sú ako na húsenkovej dráhe- raz hore, raz dole. ... Nehovorím, že tvoj muž je extra výhra, ale väčšinou nie je až taká katastrofa, ako tu zvykne "zanedbaná" manželka písať. Treba vám dialóg, porozprávať sa o tom, čo a ako zlepšiť a dať si časové úseky, kedy budete znova zhodnocovať, ako sa vám to darí. A uvidíte. Lebo je jasné, že zmeny nenastanú hneď a ak by aj, tak to dlho nevydrží. Tak ako sa to vo vzťahu kazí postupne, až to príde do nejakého očividného bodu, tak sa aj opravuje postupne a dlhodobo. Ak to vzdáš, rozvedieš sa a nájdeš si nový vzťah (hoci aj s terajším milencom), časom uvidíš úplne to isté- lebo veci zovšednú, účastníci budú občas chorí a unavení, občas začnú aj nesúhlasiť s názorom toho druhého a vtedy uvidíš, že nie je vždy všetko ružové. A zase ti bude chýbať ten pozorný a milujúci chlap... Ale možno bude mať zase nejakého dobrého kamaráta...

tncka
22. jan 2022

@dadis vec nazoru. On ma mozno tiez bokovku vzhladom na jeho spravanie. To uz by musel byt ako debil aby nevedel ze ma problem v manzelstve😅Teda pokial je tak ako autorka pise

zlaticko122
autor
22. jan 2022

@spadnutaslivka netvrdim opak. Je uplne ine byt rodicom 24/7 ako sem tam s detmi byt. Ale moj manzel je s detmi mozno pol hodinu denne. A ked by mohol byt s nimi hlada dovod odist s domu alebo niekoho zavolat nech sa nemusi s detmi zaoberat. A vazne neprehanam. Bodaj by som lebo detom chyba otec. A do toho za tu pol hodinu sa na nich nasere za vsetko. Uspavat ja uspavam vsetky tri a v noci sa budim ja. Iba ja. Moze vedla neho revat syn nepocuje tak hlboko spi. A v podstate som uz napisala. Ja som sa nie tak nastavila ze chcem s milencom byt za kazdych okolnosti. Mozne by to bolo iba v pripade ze sa rozvediem a po case by sme sa mozno dali dokopy. No a este odpovedam na otazku preco je sam, mal jeden velmi dohy vztah a rozbila ich matka priatelky. Odvtedy nemal vztah. Ubudol dobry rok

karolinakr
22. jan 2022

Keby mal tak človek veštecku guľu,,že ako to vypáli a keby videl, že dobre, tak ideš do toho hehe veľa x sa človek popáli, potom nevieš, či doprava či doľava

bmuller
22. jan 2022

@zlaticko122 no to je mile, ze s vami takto vychadza. Len sa mi nejak natiska otazka - aky ma on iny sukromny zivot, ked toho tolko stiha s vami... nema surodencov a inych kamosov, s ktorymi (a ich rodinami by travil cas, vy ste "vyvoleni")? A muzovi sa nezda divne, ze je unho kamarat a uspava mu deti?

mamina0078
22. jan 2022

@zlaticko122 ja by som ukoncila manzelstvo, naco byt v takom vztahu pokial nie si stastna a pokial rodicia majú medzi sebou konflikty deti to vycitia a tiez nebudu stastne takze ostat len kvoli detom sa neoplati v nefungujucom manzelstve radsej fungujuca "nahradna" rodina kde sa deti citia prijemne aj rodic.

sickynickyobsadene
22. jan 2022

@zlaticko122 Ja sa mu nedivím,že má muž taký vzťah voči tebe.Asi vie coho si schopná...

zlaticko122
autor
22. jan 2022

@sickynickyobsadene netreba odsudzovat. Som mega verna zena, ale ked sa snazite uz rok a pol dat doporiadku manzelstvo, skutocne vsetko spravim, upratujem, vachovavam deti, kazdy den ma navarene jedlo, v noci ho ani len nebudim a mohla by som pokracovat, a napriek tomu niekedy nedostanete ani jednoduche ahoj alebo pusu na usta tyzdne, nie to este hociake dotyky, sex je iba rychlo sex a hotovo, ziadna predohra apod, tak by som sa sa pozrela na vas co by ste uz robili. Neospravedlnuje to, ale vedel manzel som dostatocne zavisla na sexe a na vsetkom okolo toho. Zrazu sa zmenil. Neviem co sa stalo, ale mam pocit ze max lubi iba moje telo. Aj to len pocas sexu. Ku mne akoby nemal ziadny vztah

zlaticko122
autor
22. jan 2022

@sickynickyobsadene a druha vec, ak nemas dovod, tak to asi nespravis.

brembo
22. jan 2022

tak asi tak mega verná nebudeš. Ukonči jednu epizodu a začni novu. Ale komentovat takého kamaráta sa ani neoplatí. Zrejme je to ozajstný charakter,určite je onho velký záuejem,ked vrzga s kamarátovou ženou a oblbuje ju.

1andrea111
22. jan 2022

@zlaticko122 donútila si ho do tretieho dieťaťa. Tam sa Ti manžel odcudzil. je s tým vysporiadaný? A možno sa aj obáva aby si zase neotehotnela.

hivanik
22. jan 2022

@zlaticko122 ....chápem, že hľadáš to co ti doma chyba , neha, pohladenie, pekne slovo ale je to zvláštne ako fungujete....manžel je kde vtedy keď ten kamoš je u vás a nahrádza deťom otca .. uspava a kŕmi deti? A nezamyslala si sa ci manžel nemá mimomanzelsky pomer ?

spadnutaslivka
22. jan 2022

@zlaticko122 zobrať si domov cudzieho chlapa, aby sa ti staral o deti... to už je skoro ako z filmu. To si rovno koleduješ, aby sa to prevalilo. A neboj sa, ako som písala, je jedno, či to bude milenec alebo si nájdeš nového, ale bude dosť ťažké si nájsť otca pre svoje deti. Vadí ti, že aktuálny otec nie je dosť starostlivý, ale keď budeš rozvedená, tak budú bez otca aj tak. Aj preto vravím, že nájsť nového plnohodnotného otca, ktorý bude všetky tie veci robiť pre cudzie deti, je ťažie než si myslíš. Keby to bolo také ľahké, nebolo by toľko slobodných matiek bez partnera. Ale tak my sme ti tu už svoje názory napísali, ty si prakticky rozhodnutá, tak si urob ako chceš. Teším sa na tvoje budúce témy o pol roka alebo o rok...

janinah
22. jan 2022

Ja rozmýšľam,či si taká naivná alebo máš také "gule" ako máloktorá.....teda vodiť si domov milenca,ktorý krmi dieťa a uspáva ho je veľa aj na turecku telenovelu.Manžel už dávno vie koľká bije a zrejme si to rieši po svojom ,ty budeš vedieť ako,ja ho nepoznám.Vaše rozhovory skončia tým,že treba manželstvo zachrábńiť...ok,ale ako? je len jedna cesta,odteraz zabudni,že dáky milenec existuje a sprataj si ho z očí...potom zíde aj z mysle.Porad sa v manž.poradni čo dalej s vašim manželstvom,ľahké to nebude,ale dá sa....zdúvaš sa,lebo nedostaneš pusu od manžela,ty si ich dala kolko trebárs za posledný týžden? môžem ja tu písať pol dňa,rozhodnúť sa musíš ty,toto čo robíš je dlhodobo neúnosné a môžeš riadne padnúť na hubu....milenec z toho vyjde len so stratou naj kamoša,ty stratíš oveľa viac....rozýšľaj

laska86
22. jan 2022

@zlaticko122 potom je tvoj muz slepy..🙈ale ty si rozumies..len aby to zakazane ovocie nestratilo tu sladku chut ked sa to prevali a ostanes sama s detmi🤔

kittykat22
22. jan 2022

@zlaticko122 si mega verna zena? 🙂 Myslim, ze mas o sebe skreslene predstavy. Verna niesi a mega uz vobec nie. Ze mate problem rok a pol a ty hura za milencom? 😅 Vztah a manzelstvo su na 60+ rokov ked sa do toho obujes v mladosti. Co je oproti tomu rok a a pol? Ja ta neodsudzujem a je mi uprimne jedno co robis, ale o tom aka si ty dobra zena a matka radsej pomlc. Nie je to pravda. Si zena ktora podvadza - takze niesi dobra zena. O tom ze tvoje deti uspava cudzi muz radsej pomlcim, kedze si stale vydata a otec je v obraze.
Zaujimal by ma pohlad tvojho manzela. Ako pises, ze nic nerobi. Kto Vas zivi? Mat zenu a tri deti nebude lacne a ako pises, ze sa s nimi hra pol hodiny. Nie je to preto, lebo niekde pracuje aby ste mali z coho zit? Teoreticky keby ja som bola muz ktory od rana do vecera pracuje a zaraba na zenu a 3 deti - pricom to tretie by si presadila zena, zistim - ze ona kym som ja v praci fidli mojho najlepsieho kamarata cele mesiace. Tak sa neskutocne vytocim. Ja by som bola tak nasrana a vrieskala po tebe takym stylom, ze by na druhom konci dediny ani okna nemseli otvarat aby poculi kazde slovo.

kittykat22
22. jan 2022

@zlaticko122 Ked sa ti nepaci tak sa rozved. Som zvedava ako dlho bude bavit tvojho milenca zivit, satit, pocuvat a skakat okolo 3 deti ktore niesu jeho 😅

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zlaticko122
autor
22. jan 2022

@1andrea111 donutila? Prosim? Vsak vedel dobre ze sa nechranime. To ze som si nezabila svoje dieta vedel dobre ze aj keby cakame piate nezabijem!

zlaticko122
autor
22. jan 2022

@kittykat22 z 80% zivym rodinu ja 😉 a nie je v praci ked nie je doma. Vzdy si najde nieco co je dolezitejsie. Vela krat ani neviem kde je. Comsa uspavania tyka nie ja ho sem volam. Vola ho sem manzel. A nikdy u nas tak nebol ze by to manzel nevedel alebo by tu vlastne nebol. Nas vztah s milencom nie je v podstate sexualny ale skor psychycky. Ano spali sme spolu 2x, ale nie to je pre nas dolezite. Neviem ako inak to vysvetlit. Jeho zaujimam. Vie vsetko o mojich dnoch, co sa so mnou dialo atd. Manzel pride domov osprchuje sa, naje a sadne pred telku alebo lahne do postele. Pre neho je dolezitejsi zivot na facebooku ako doma

zlaticko122
autor
22. jan 2022

@kittykat22 ja ich zivym a 80% prijmu ja davam do nasej kasy

bmuller
22. jan 2022

@zlaticko122 ja ti aj rozumiem, s manzelom ste sa odcudzili, kamos ti nahradza chybajuce emocie,... ale cele je to fakt nanajvys podivne a zaujimalo by ma
1. predstavy tvojho manzela o vasom dalsom zivote, vasom vztahu a tak. ved aj on musi vidiet, ze je to medzi vami o nicom. chce tak zit este dalsie roky az do smrti alebo co ocakava? ani prenho to nemoze byt nejaky stastny zivot. aky vztah chce mat takymto stylom s detmi?
2. ako pisem vyssie - ved ked su dobri kamosi, tak manzel predsa vie, ze kamos stravi s vasou rodinou nejak prilis vela casu... to mu nevadi? travia s vasou rodinou cas aj ini kamosi? to mu nevadi ani z dovodu nejakej muzskej jesitnosti?
3. aky iny sukromny zivot ma ten kamarat? (prepac za uprimnost) - nechce nejaky iny vztah s nezadanou? venuje sa tak intenzivne aj rodinam svojich dalsich kamaratov alebo surodencov?
proste keby sa mi niekto cudzi dospely tolko motal popri rodine, tak by mi to bolo cudne 🙄

rmm
22. jan 2022

@zlaticko122 A čo je tvoja otázka? Ty si musíš vybrať, či chceš stráviť život so svojím manželom, či sa snaží dostatočne, alebo pôjdete od seba a možno to vyjde, možno nie. Koľko majú deti? A ono to nie je nereálne, že ťa má kamarát naozaj rád, aj muži sa dokážu zamilovať... A ešte ako... Nie sú všetci vypočítaví, aj keď aj tých je dosť. Toto si musíš sama vyriešiť v hlave. Ľahké to nebude.

kittykat22
22. jan 2022

@zlaticko122 takze ty si doma na materskej s 3 detmi a este zivis z 80% rodinu? Tvoj manzel je od rana do vecera prec a nechodi do prace? Potom pises, ze jeho zivot je dolezitejsi na facebooku? Kamarata/milenca domov vola manzel? A ten uspava nakoniec tie deti ked manzel nie je doma? 😀
Moja, tak ty by si mala vyhladat odbornu pomoc, pretoze to co pises je hromada nezmyslov. Dufam, ze tato tema je vymyslena a niesi skutocne matka 3 deti ktora trpi schizofreniou.

dadis
22. jan 2022

@zlaticko122 Tak sa rozved. Co ti mame radit 🤷‍♀️. Nevera je hnusna.

h2
22. jan 2022

@zlaticko122 🤦🏻‍♀️ Výrok "som mega verná žena" ma totálne dostal.
Keď je dom, v ktorom bývate, Tvoj, keď 80% financií do domácnosti dávaš Ty, keď ste sa s mužom odcudzili, keď máš milenca, keď Ti muž nie je oporou, keď nepomáha s deťmi a nejaví o nich záujem... atď., už ani neviem, čo všetko ešte: prečo ste stále spolu?

brembo
22. jan 2022

tak asi je megaverná svojmu milencovi,inak sa to vysvetlit nedá. Lebo svojmu mužovi teda mega na beton nie je. Alebo ona má na neveru iný meter.