Ako si nájsť vzťah v 38. rokoch?

23. apr 2022

Ahojte. Mam 38r,rozvedená, mam 7rocnu dcéru... Kde mám hľadať vzťah? Inde ako na zoznamkach sa to už asi ani nedá.. Aké máte skúsenosti zo zoznamkou??

liljana
23. apr 2022

V tom veku si sa este nepoucila a chces este chlapa? Ked si kupis psika, bude ta milovat, posluchat a nikam neujde. 😝

zmrzlinka2021
23. apr 2022

Načo si silou mocou chces hladat vztah. Ak ti je sudene mat manzela, tak ho mat budes.
Ja osobne nemam skusenosti so zoznamkami, ale mam kamosky, co sa blizia k veku 40 a su zhrozene, co tam je za druh chlapov. Vacsinou podivinovia, degesi, čudáci. Minule kamoska mala rande s chlapikom, co na to ich rande prisiel z ineho rande a nadaval na tu holku pred nou... asi tak 😉

janka_23
23. apr 2022

So zoznamkmi len tie najhoršie. Určite sa tam nájdu aj fajn muži, ale 90% uchylov a podivinov. Za mňa už nie, strata casu

bosorka2302
23. apr 2022

Tiez sa priklanam ze zoznamky nie, velmi vela podivinov, psychicky labilnych a pod

zuzanockamt
23. apr 2022

V tomto veku by som už vzťah nehľadala. Iba kamaráta s výhodami. Určite nie niekoho, s kým by som zdieľala domácnosť.

janulienocka
23. apr 2022

Ja by som ti zas tu zoznamku celkom odporúčala, našla som si tam manžela aj kamoška, sestra si tak našli mužov a super chlapi sú to 👍

mimikarol
23. apr 2022

@janulienocka presne. Aj ja som si našla muža na pokeci. Aj moje sestri. Niekedy aj motyka vystrelí 😊

bosorka2302
23. apr 2022

zoznamky niekedy a dnes je uplne o inom. Niekedy sa tam dalo najst celkom fajn ludi, no dnes je to cira katastrofa

marsmykkok
23. apr 2022

@zuzanockamt súhlas,na čo sa sťahovať on alebo ona, kúpiť spoločné veci prípadne aj nehnuteľnosť a o rok sa rozhádzať kedže vzťahy nevydržia často dlho? Mne sa to páči bývať oddelene a mať niekoho na nejaké spoločné koníčky, pokecanie a prípadne aj na sex. 😉

luciannka83
23. apr 2022

@liljana 😅🤣🙈

miskamicha
23. apr 2022

S mojim uz teraz manzelom sme sa spoznali cez zoznamku 🙂

daniela2202
23. apr 2022

@liljana v akom veku.... je mladá, prečo by nemala mať chlapa?

daniela2202
23. apr 2022

Na zoznamkách sú takí chlapi, akými ich robia ženy 👉

elizabet173
23. apr 2022

ja som našla lásku svojho života približne v tvojom veku. Takže nesúhlasím s príspevkami, na čo ti je chlap v tvojom veku a návrh, aby si si kúpila psa mi príde úbohý. Ty vieš najlepšie, čo ti v živote chýba. Nemusíš sa orientovať na zoznamky, aj keď veľa žien aj tu na MK sa práve prostredníctvom zoznamky spoznalo so svojím partnerom. Primitíva tam spoznáš veľmi skoro, postupne vyselektuješ. Ale je fajn aj pravidelný výskyt - plaváreň, kino, ZOO, podujatia pre deti, kde môže byť muž, ktorý má v opatere dieťa, alebo ho má na víkend. Ak máš možnosť stráženia, využi ju, koncerty, športové podujatia, alebo len posedenie na káve s priateľmi, kde sa vyskytnú ich známi je tiež možnosťou na spoznanie niekoho zaujímavého. U mňa sa ale potvrdilo pravidlo, že som našla muža, keď som žiadneho nehľadala, asi je na tom kus pravdy, že žena, ktorá je spokojná so svojím životom aj bez muža, vyžaruje zo seba niečo iné, ako žena, z ktorej srší zúfalstvo, že si musí niekoho nájsť. Držím ti palce.

elizabet173
23. apr 2022

@liljana ty žiješ s mužom, alebo tiež si psom, keď jej píšeš, či sa nepoučila? Poznáš ju? Vieš, prečo je sama? A mať lásku muža aj lásku psíka sa vôbec nevylučuje.

liljana
23. apr 2022

@elizabet173 Od rana do vecera sa tu niekto stazuje na muzov ... 🙂

tomaskovamamka
23. apr 2022

Nerozumiem ženám, ktoré tu píšu ze v takom veku jej už chlapa netreba..ved nemá 70 rokov..je to doslova hlúposť niekomu takto napísať..ako sa hovorí laska kvitne v každom veku a autorka je ešte mladá žena,ktora asi túži po kompletnej rodine..ja by som chcela vidieť niektoré hrdinky, ktoré asi nepoznajú samotu a život bez lásky, či by si v 38 rokoch kúpili psíka a boli by spokojné 🤦‍♀️🤦‍♀️

petik22
23. apr 2022

@liljana toto bol naozaj velmi nevhodny komentar 🤦‍♀️
@tomaskovamamka presne. moja krsna ma 68 a 71 rocneho priatela. maju velmi pekny vztah. samozrejme je to uz o inom ako v 30-40, ale pomozu si a maju spolocnost 🙂

petkasaurus
24. apr 2022

@liljana ak chce aj rodinu, deti tak pes jej nepomoze.. A nema 100 rokov.. Ja som si nasla toho svojho na pokeci, debilov vyselektujes..

nnnuuunnn
24. apr 2022

Tak nech sa všetci v 38cke rozvedu a žijú sami a deti dajú do útulkov a zoberú si z nich psov🤦🏻‍♀️

elizabet173
24. apr 2022

@liljana a čo čakáš, že tu budú húfne ženy zakladať témy - som roky spokojná a šťastná so svojím partnerom, čo s tým?

dankuk
24. apr 2022

Ja co tak sledujem, tak najviac vztahov vznika v praci. U nas to par parov dotiahlo az do svadby. 🙂

luccija
24. apr 2022

A chodíš niekam do spoločnosti s kamarátkami?či cvičiť do fitka, na nejaky kurz?väčšinou sa ľudia zoznámia cez známych, spoločné akcie, alebo v práci Nezavrhovala by som ani zoznamky ľudia v určitom veku, keď sú veľa v práci, alebo po rozvode kamarati už má svoje rodiny a menej sa chodí spoločne ..ani nemajú inú možnosť.
Sú ľudia čo sa vedia zoznámiť kdekoľvek kamarátka v 40 tke išla s autom do servisu a tam preskočila iskra🙂
Alebo druhá na FB cez skupinku turistika parťáci...išla pár x s dieťaťom v skupinke na výlet.

lusanko
24. apr 2022

Panebože, to sú komentáre od zatrpknutych, neprajných žien? Takých, čo nie sú spokojné s tým, ako žijú..? Niektoré jej píšete, akoby mala 100 rokov a už nemala nárok zažiť lásku... Nič nie je stratené, si mladá žena, nájdeš aj na zoznamke, len musíš starostlivo vyberať. Tiež mám chlapa zo zoznamky, takisto aj kamoška a nie sme žiadne zúfalkyne 😀

janickacrazy
24. apr 2022

Ja som sa s mojím mužom zoznámila na zoznamke, mala som 32 rokov a 9-ročné dieťa. Takže za mna zoznamky jednoznačne áno. Samozrejme, že tam stretneš kadečo, ale tak treba selektovať, ísť na rande a uvidíš. Možno stretneš super chlapa. Držim palčeky. 🍀

elizabet173
24. apr 2022

@lusanko 👍