Akým spôsobom anonymne informovať dotyčnú o silnej nevere?

15. okt 2022

Ahojte, mám otázku. Akým spôsobom informovať dotyčnú o silnej nevere anonymne? Ide o to, že sesternicin muž ju podvádza a to už dlhu dobu. Ma vlastne paralelný vzťah ako sme zistili. Je mi to veľmi ľúto a chcem, aby o tom vedela. Bohužiaľ je situácia taká že osobne to nepojde, ako to urobiť inak? Ma právo to vedieť. Dakujem

1234321
15. okt 2022

Prečo osobne to nepôjde? Buď ideš a bojuješ za pravdu alebo nie. Či?

77daniela77
15. okt 2022

Vytvorit si ciste len na toto anonymnu mailovu adresu a napisat jej.Tiez som za to aby to vedela....skusenost zo zivota🤔

kitycat
15. okt 2022

Ak sa do toho potrebujes silou mocou angazovat, tak kontaktuj toho chlapa, ze o tom vies a ze by si bola rada, aby dal veci na pravu mieru.

beata_k
15. okt 2022

Prosim ta len nie, ze "videla" som. Ak sa uz do toho chces montovat, tak aj fotky alebo video. Lebo ako ma sesternica konfrontovat muza? " Pocuj, niekto mi pisal, ze ma podvadzas. Nie, nie je to pravda. Aha, dobre"

jaond19
15. okt 2022

Fotku a poslat poštou do vlastnych ruk. Meno samozrejme vymyslené.

lubkavargova1
15. okt 2022

Tak a preco nie realne s menom a podat pomocnu ruku? Jaaaj, to je take pekne rodinne, ze kopnem si do koho mozem a mädlim si ruky, ze "kurwa, ona sa ma horsie ako ja, to je super"... Ci sa bojis toho, ze realne padne opona idily ty by si bola za "hrdinku", ze "ja som to povedala" a oni sa nakoniec udobria, vyriesia problem, ustalia krizu a ty ostanes za najvacsiu pizdu v rodinu co sa stara do niecoho co nema a budu od teba bocit???
Inak toto je fajn, ze "ma pravo to vediet"..kto urciuje to "pravo" vediet/nevediet o niecom? Jaaaj, uz vieme, okolie, susedia, rodina z piateho/siesteho/osmeho/ kolena, susedov kon a jeho pes tiez urcuje pravo...

maranta_leuconeura
15. okt 2022

A mas dokaz? Lebo ak nie, asi ho bude este aj obranovat. A mozno aj ak mas dokaz... Aj z toho co tu citam su niektore zeny ako slepe a ine to aj vidia, ale nechcu nic menit 🤷

slovakboy
15. okt 2022

Nápis radšej jej mužovi aby s tým prestal že jej to povieš. Nehovor jej to kým to nevie netrpí. A on ma stále šancu to skončiť. Keď jej to povieš už sa to nedá vrátiť.

galganka
15. okt 2022

...riešili sme dačo podobné. Neviem, či bol náš postup správny a dúfam, že nič podobné riešiť nebudeme. Dôkazy boli. Konfrontovali sme nevernú osobu, v sukromí, nie priamo, ale dosť jasnými narážkami. Nič. Ani ťuk sebareflexie, svedomia. Tak sme zvážili naše možnosti a zhodli sa, že dáme ruky preč od toho. Neverná osoba vedela, že vieme, tam sme skončili. Dôkazy zlikvidovali po čase a odvtedy neviem, či nevera pokračovala a ani nechcem. Dvojica je stále spolu a tvária sa spokojne. Ja sa na nevernú osobu už ale budem vždy dívať inak a myslím, že si je toho vedomá. Akokoľvek sme to doma preberali, keby to povieme druhému z páru, alebo dakomu ďalšiemu, vyšli by sme z toho my zle. Zvaliť by sa to dalo na všeličo. Obľúbený argument závisť a pod. ...

kandelabra
15. okt 2022

Poštou poslať fotky, popísať čo sa deje, a viacej do toho nerýpať. Dotyčná si podľa mňa zaslúži vedieť, čo sa deje za jej chrbtom, ale akonáhle to budete riešiť osobne, pravdepodobne skončíte ako tí najhorší. Aj po tom ako jej dáte vedieť už je to čisto jej vec ako s danou informáciou naloží.

karolinakr
15. okt 2022

Myslim, že sa ti za tuto info nepoďakuje, už či jej ju podaš anonymne alebo pod svojim menom

onedaynick
15. okt 2022

@karolinakr ja by som chcela vediet.

dominika1988
15. okt 2022

ja som nikdy nechápala, prečo vždy, VŽDY idú ľudia zavraždiť práve toho, ktorý prezradil neveru...ja by som chcela vedieť, keby mi bol chlap neverný a človeku, ktorý ho natrel, by som bola vďačná, že mi to povedal a nerobil zo mňa debila...skôr by ma nazúrilo, keby som na neveru prišla sama a potom by som zistila, že o nej vedeli všetci naokolo, len ja sprostá nie...ej, to by som rušila kontakty jeden za druhým...

kaitlin3
15. okt 2022

@lubkavargova1 tak to je dobre mimo čo si napísala, ako sesternica keby že viem že sesterku podvádza muž tak posledné čo chcem je aby vedela že to ma odomna, cely život sa budeme ešte stýkať, sme rodina a takéto osobne veci aby sme preberali? Aj ona bude radšej keď to bude mat od anonyma, nebude sa musieť hanbiť (aj keď nemá za čo) pred konkrétnou osobou, nie to ešte pred rodinou… a hádam ona je prva kto ma právo to vedieť, je to jej manželstvo, hlavne že to vedia ľudia mimo manželstva 😒 autorka nepísala že jej tu pomocnú ruku nepodá, ale to ze nechce byt poslom zlých správ je hádam normálne, neviem kde si zobrala to kopnutie a povyšovanie

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinkatinka
15. okt 2022

Pozor pozor s postou. Ja ako priehradkova oracovnicka som bola vypocuvana policiou, pretoze z mojej priehradky posielal niekto anonymny list. Podla peciatky zistili odkial list odisiel a prezerali kamerove zaznamy a potom sa ma pytali, ci dotycneho poznam.... Tak radsej kup znamku a hod niekam do schranky 🙃😉

retatka
15. okt 2022

Presne tak ,každá žena si zaslúži vedieť pravdu aj keď bolí a nie strácať čas s debilom ,čo podvádza .Tiež by som to chcela vedieť a by som bola sakra naštvatá keby aj vrabce o tom čvirikali a zo mňa by robili blbca a nevernika kryli …pre mňa podraz.Určite povedať čím skôr a nie kryť chrbát kur********i

paulinka17
15. okt 2022

Pozri, ak je ti ta zena blízka povedz jej to. Ja som sa pred pár mesiacmi ocitla v situacii tej ženy. Muz ma podvadzal a nevedela som o tom. Keď sa mi priznal, vrátila som sa k rodicom a keď som sa dala ako tak do kopy, vybehla som s kamoškami von a zrazu jedna vravi, že si myslela, že moj odchod od neho nie je definitívny až do určitého dna kedy ex prisiel s tou milenkou do reštaurácie kde pracovala práve tato kamoska. Potajme ich odfotila a ukázala mi tu fotku az osobne, keď som ja zacala s témou že ma podvadzal . Poviem ti úprimne, trochu ma zamrzelo že to vedela, mala dôkaz a nepovedala mi to.

brembo
15. okt 2022

Nemóžeš vedieť,že ako zareaguje,ale nebude k tebe milá a nepoďakuje sa ti. Skôr ty budeš tá zlá.

54tinka54
15. okt 2022

Vhodiť list do schránky, na jej meno

sszuzu8
15. okt 2022

Prefackaj sa. Toto sa nerobí

lienka.7
15. okt 2022

Pokial chces informovať o nevere, tak nie iba JPP, ale poslat dokaz... ci uz mailom, alebo doporucene do vlastných rúk - v oboch prípadoch odosielatel vymysleny

lienka.7
15. okt 2022

@martinkatinka vypočúvana políciou si bola pravdepodobne preto, lebo slo asi o nejaky výhražný anonym, alebo čosi nelegálne bolo poslane v obálke ... ci si myslíš ze ked ti príde foto tvojho muza s bozkavajucou sa ženou od neznámeho odosielateľa, polícia to akoze bude vysetrovat??? Prosím ta 🙈🤣🤣🤣

iv007
15. okt 2022

Pokial je to rodina a mas 100% istotu a dokazy ze sa to deje, povedala by som jej to citlivo zoci-voci.Bude to boliet ale casom ti podakuje..u kamosiek a znamych by som to aktivne neriesila,ale rodina je rodina!

beataxxx
15. okt 2022

Opatrne s takymto zasahovanim do vztahu, mozno o tom vie a nechce to riesit, a ked sa silou mocou do toho musis zapojit, ries to s nim.

beataxxx
15. okt 2022

Na odlahcenie

martinkatinka
15. okt 2022

@lienka.7 no ak to posle chlapovi a bude sa vyhrazat 😆
Ja neviem co v tom liste vtedy bolo...
Ale aby sa pani nenasrala za ohovaranie a neudala odosielatelku 😉
Nechapem taketo sposoby. Ved dospely clovek nech to povie priamo alebo nech navzdy mlci

moonlight1210
15. okt 2022

@lienka.7 alebo v pripade, ze na zaklade toho listu dojde k trestnemu cinu. Ohovaranie a poskodzovanie dobreho mena, napadnutie, ublizenie na zdravi, vrazda, samovrazda,…
Ak bol ten list spustacom, motivaciou, moze policiu zaujimat, kto ho poslal.

Alebo - ak list siel manzelskemu partnerovi policajta. 🙂 Potom moze ist o zneuzitie pravomoci, ale na to uz ona ako pracovnicka posty, nema dosah.

mimka1402
15. okt 2022

@sszuzu8 No to čo sa nemá robiť by mal vedieť ten muž. To už nie je problém sesternice, že na to prišla. Ak starý cap chcel podvádzať, mal to lepšie utajiť. Podvádzana žena má právo o tom vedieť! Nikto si nezaslúži byť klamaný, či chytiť nejakú pliagu vďaka nevernemu.

evamarek77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz