Chlap si hľadá partnerku, ktorá cvičí

16. sep 2022

Aký máte na to názor ? Chlap si hľadá partnerku ale jeho nárok je aby cvičila lebo sa mu nepáči keď žena má 2x také stehno ako on.. nieje to povrchné ? Ak nie vyvedte ma z omylu. Pretože neviem či s ním pokračovať v konverzácii. Píšem so snim na Badoo a hneď v úvode ma že hľadá niekoho kto by musel cvičiť.

lydia13
16. sep 2022

No ocividne nemá tusenie ako funguje ženské telo, keďže žena má mať viac % tuku ako muž + keď sa k tomu pridajú svaly bude mať 2x také stehno 🙂 a podľa mojich skúseností takýto typ gym rats majú nožičky ako kuriatka

mimka11111
16. sep 2022

Tak mu povedz,že ty hľadáš muža,ktorý má minimálne takú mozgovú kapacitu,ako ty....lebo žiaľ, ešte si takého nenašla 😁

dadis
17. sep 2022

A co ked hlada? Ja som tiez hladala sportovca - kvoli spolocnym zaujmom, nemam rada lenivych ludi, kvoli tomu, ze mi v 50tke nepojde do invalidneho a aj kvoli estetickej stranke. Ved mu napis pravdu, ak nesportujes, nech sa sam rozhodne. Ved aj tebe na nom moze nieco vadit, ved na badoo su tisicky chlapov a zien, ten prvy "filter" je aj o zakladnej kompatibilite...a vela sportovcov nema sportovo zalozene zeny, nemusi to kazdemu sportovcovi vadit, ze chodi sportovat bez partnerky

marca12
17. sep 2022

Neviem,co riesis,hlada zenu,ktora cvici a bodka. Kazdy ma pravo si najst taku,ktora mu vyhovuje. Ak mas problem s cvicenim ani s nim dalej nepis. Ja som tiez hladala chlapa,ktory neholduje alkoholu. Kazdy si mozme vybrat a mame vyberat podla svojich preferencii a nie vybrat hocikoho a potom sa trapit vo vztahu a uhanat sa,aby sme prerobili toho druheho na svoj obraz.

sense
17. sep 2022

Pozri keď je niekto na zoznamkach tak si dá určite požiadavky a druha strana bud spĺňa alebo nespĺňa. A niekto kto cvičí vo fitku bude mať tiež viac pochopenia pre jeho čas strávený vo fitku ako niekto kto necvici....
Tiez by som už niekoho kto nesportuje (nemusí byť fit konaní mat postavu adonisa) nechcela a nie som povrchna. Ale mal by byť aktívny a netravit všetko voľný čas prepínaním kanálov.

buberova
17. sep 2022

Brala by som to ak by mal takú požiadavku lebo on cvičí a je športovec. A vie že by bol rád keby na spoločné cvičenie, varenie a celkovo životný štýl mal niekoho ako je on lebo asi je ozaj fajn keď to majú spoločné a druhá strana pre to má pochopenie.
Ak ide čisto a jeho vizuálnu požiadavku tak čo už, jeho vec

emo84
17. sep 2022

Hneď na začiatku dal požiadavku , akú by chcel mať ženu po svojom boku , ak ty ju nespĺňaš tak mu to napíš a buď ťa bude akceptovať , aká si a pokračujete ďalej , alebo je koniec a hľadaj ďalej , ak ty nemáš záujem cvičiť s ním .Ja tiež moc nemusím turistiku a skoro každá na zoznamke má rada turistiku 🤦‍♂️.

natalienka12
17. sep 2022

Autorka: ak mas naozaj stehno 2x hrubsie ako chlap, v preklade si tlsta a obezna, ukonci komunikaciu cim skor. Ak sa mu pacia stihle zeny, tak ho neohuris ani keby si mala 4 vysoke skoly. Povrchne nepovrchne? 90% chlapov chce stihlu zenu a pacia sa mu stihle zeny. Stihlost je symbolom zdravia, je estetickejsi pohlad na stihlu zenu ako na 130 kilovu, ci nie? Aj ty ako zena si na zoznamke mozes dat akekolvek kriteria (vyska nad 185 cm, dva vysokoskolske tituly, vlastny byt, plat minimalne 4000 eur, huste vlasy, nie plesina…..) a budes hladat iba takeho, co tvoje kriteria splna. Tiez sa mozno nejaky typek, co nema ani maturitu, bude pytat, ci nie je povrchne, ked hladas niekoho s vysokou skolou (ich oblubeny vyrok: “vysoka skola nie je zarukou inteligencie” 😂😂😂).

elizabet173
17. sep 2022

tak ak nespĺňaš jeho kritériá, tak to ukonči a hľadaj muža, ktorý bude mať rovnaký pohľad na život, ako máš ty. Ten muž má právo si hľadať partnerku podľa svojich predstáv a ty máš právo si o ňom myslieť, čo chceš

mk22
17. sep 2022

Nie, nie je to povrchne.
Proste hľadá niekoho, s kým bude môcť tráviť voľný čas.
A keďže športuje, tak samozrejme ze hľadá takú co je naklonená športu.
Vášnivý turista bude tiež hľadať ženu ktorá miluje hory a nebude hľadať takú co sedí doma a miluje tv😁
Každý hľadá to, čo sa mu páči.. Aj vizuálne.. Nechce ženu so silnými stehnami.. Tak nechce..

sense
17. sep 2022

@natalienka12 tak zas na tom vyroku je aj kus pravdy a ani zarukou dobreho platu, ale chapem ako si to myslela

mandzula
17. sep 2022

Ludia by mali byt kompatibilni aj v zalubach, takze jeho poziadavka je ok. A ma pravo vyberat si zenu podla svojich predstav, a ak je ta predstava stihla zena, je to ok. Takze bud splnas kriteria, alebo nie, ziadna veda.

kassandra25
17. sep 2022

Najvacsia sarapata je sportovo a dynamicky zalozeny muz a postihnuta kripelka k nemu, sportovy antitalent. Potom pride rozvod. Utrpenie.

jaskolka
17. sep 2022

Rovno oznámil, aké má preferencie. Ak to nesplnas a cvičenie ta nebaví, jednoducho mu to povedz. Nie je to nič zlé, nie každý je blázon do cvičenia, ale aj on cvičí a chce takú partnerku, má tiež právo si takú nájsť.
Kľudne mu povedz, že teba to nebaví, že teda v tomto sa nezhodnete a ze mu úprimne želáš veľa, šťastia, aby našiel ženu, akú chce.
Hotovo, ani jeden z vás nie je zlý ci povrchný, len k sebe zrejme nepasujete a treba hľadať ďalej. O tom sú tiež zoznamky

acrobaleno
17. sep 2022

Ale no tak, ved ani ty by si nesla s nejakym spatnym. Si povrchna za to?

mamkalentedkova
17. sep 2022

Tak ty si nápis ,že hľadáš muž ,čo má penis dlhý ako predlaktie ,lebo nechceš ostať sklamaná ,keď náhodou zistíš ,že je menší ako palec na ruke 🤣

mamkalentedkova
17. sep 2022

Neviem ,čo chces k tomuto akú odpoveď...tak ma to jasne napísané..aspoň sa nestane po rokoch spolužitia ,že povie ,že ma žena chudnúť..veď každý má právo hľadať čo chce nie ? Každý snáď vie ,či potrebuje k životu tehličky na bruchu,alebo zmysel pre humor ..či hľadá vážny vzťah alebo len niečo fyzické

kaktusik007
17. sep 2022

@natalienka12 ale ten vyrok je velmi pravdivy - vysoka skola naozaj nie je zarukou inteligencie - som mala kratku znamost, fakt chlap prostacik, vela rozumu nepobral, ale nejakym zazrakom vysoku skolu skoncil 😀

natalienka12
17. sep 2022

@kaktusik007 Samozrejme, ze ten vyrok je pravdivy, ale je vseobecne zname, ze ho pouzivaju muzi na zoznamkach, predovsetkym na jednej nemenovanej, ktora je znama tym, ze tam je takmer 100% uchylov a sexualnych maniakov. Asi vsetci vieme o ktoru ide 😂 a ze teda muz s VS skolou je tam skor prizrak, ak tam nahodou je.

sissy27
17. sep 2022

No a? Veď ty máš tiež nejaké nároky na svojho budúceho partnera, či berieš hocikoho?
Povedal na rovinu čo chce, ty mu na rovinu povedz ako to je s tebou, či sa ti chce cvičiť alebo to nie je nič pre teba a uvidíš, či to má nejakú budúcnosť.

janetinka27
17. sep 2022

ak nemas vztah k cviceniu, hladaj dalej, usetrite tak obaja kopec casu

portret7
17. sep 2022

Nechcela by som nešportovy typ vedľa seba, športujeme celá rodina, dieťa od malička, na potiadavke nic zle nevidim…čas trávime spolu a aktívne…

mariaveronikag
17. sep 2022

Tiež si myslím, že povrchné to nie je. Ak je športovo založený, bol by rád, ak jeho partnerka bude tiež. Chodiť spolu do fitka, spolu si zabehať, povedzme aj spárovať smart hodinky - jasné, že toto nie je smerodajné vo vzťahu, priorita je inde 🙂, ale spoločné záľuby sú dosť dôležité, pri cvičení ide aj o istý životný štýl, zmenu stravovania...
Môže sa ale stať, že sa napriek tomu zaľúbi a sadne s niekým, kto vôbec necvičí, len je to potom zložitejšie. On chce ísť do fitka, ona do kina, on chodí večer behať, ona sníva o niečom inom.

simca06022011
17. sep 2022

Vidim problem v jedinom a to v tom ako to podal, lebo ta hláška so stehnom je trosku zvláštna, povrchna a myslím aj hlúpa, bezne zeny maju stehna, na rozdiel od záchodovych pavucikov, vyschnutych športovcov 😇 aj tie stihle ak nie su fakt kost a koža. Keby povedal, ze kvoli záľubám, voľnému casu hned by pohľad na tuto jeho podmienku bol iný. Medzi nami aj zena so stenami alebo 80kilova moze športovať 😉

nikpa
17. sep 2022

Každý má volake požiadavky. A to keď chce aby žena vyzerala podľa jeho predstáv, nie je povrchné. Normálna vec, keď on sa o seba stará, že nechce pri sebe mlandravu ženu s celulitídou. Možno to mohol trošku slušnejšie podať.

pukina
17. sep 2022

no ano, povrchne to trochu je. jedna vec je, ked hlada chlap kvoli spolocnemu zaujmu, ale druha, ak hlada kvoli tomu, aby nemala zena ako pises vacsie stehno ako on (co kludne moze mat geneticky dane aj dievca, ktore cvici trojfazove treningy kazdy den), to skor odraza jeho zranitelne ego.ale na druhu stranu, je to naozaj jeho preferencia, aspon sa "predstavil" hned na zaciatku a nemusis s nim stracat dalsi cas, pripadne si sa vyhla sklamaniu zo stretka.

petamich
17. sep 2022

je ine hladat niekoho, kto ma podobne konicky napr. beha, cita, ...a je ine ak nejaky debil hlada niekoho kto cvici, lebo stehno je ok do obvodu 24 cm 🤷‍♀️ asi tak

mogaa
17. sep 2022

no buď chce štíhlu babu alebo babu ktorá športuje, nevidím v tom nič iného....chce mať s ňou spoločné záujmy, konkrétne cvičenie.....teda samozrejme to vyjadril nevhodnými slovami ale myslím že t bolo myslené inak ako to vyznelo...alebo hladal naozaj štíhlu babu, čo síce niekomu môže pripadať povrchné, ale nie každému sa páči rovnaký typ ....ja by som tiež vyslovene tlstého chlapa nechcela...

1gabriela13
17. sep 2022

@lydia13 trocha ťa opravím ,nakoľko sa tomu venujem roky 🙂 žena nikdy nebude mať veľké stehno ajked cvičí ,je to fyzicky nemožné ,teda ak neberie nejaké steroidy . (Čo väčšina ,ktoré majú veľké stehná berú 🙂. Cvičím 25 rokov,na stehná drepujem zo 100kg a nik by ti nepovedal. Svaly sú ,ale v rámci normy. A k téme ,aspoň bol chalan úprimný a povedal čo hľadá ,nevidím na Tom nič zle. To či je to už povrchné je ďalšia vec.

stanulienkat
17. sep 2022

Nie je to povrchne. Je to aktivny chlap. A komu by sa pacila obezna zena, co ma stehna 2x take tucne ako chlap? Ja by som do zoznamnky tiez dala, ze chcem stihleho chlapa.