Chýba mi sex a láska

5. feb 2022

Ako s takym niečím žiť?Áno som mlada,vravia že aj pekná,tak so sexom by možno problem nebol..Ale nedokazem mať sex s človekom,ktorého nelubim..Proste to nejde,,mam sice len 21 ale tie pocity zufalstva,keď si uvedomim že nikoho nemam su na zblaznenie...Ako sa stym vyrovnat,že laska ani sex stým,možno nikdy nepridu?

liljana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ladycat2021
5. feb 2022

Radsej byt sama ako s nejakym chrapunom, ktory by ti znicil zivot.

xsimonkax
5. feb 2022

Veď práve, že možno... Pre možno je zbytočné mať depky, máš 21 sexu budeš mať ešte neúrekom a určite sa pritrafí aj nejaký priateľ.

janinah
5. feb 2022

21? Píšeš akoby si mala 51... Ale hlavne sa nenalep na prvý ako-tak vhodný objekt.ktory sa objaví....venuje sa všetkému čo ťa baví.nemusi to byť práve chlap a on sa objaví tak nejako popri Tom..a nemusí byť každá v 21- 22-25 šťastne zadaná.niektore si na toho pravého počkajú a oplatí sa

oli18
5. feb 2022

To som si myslela už pri prečítaní názvu témy, že to bude zase zúfala 20tka. To je vás toľko, ale tu píšeš každý druhý deň ty? 😀

autor
5. feb 2022

@oli18 pišem tu prvykrat,ale nerozumiem čo je natom smiešne

kiwi3
5. feb 2022

tu sa roztrhlo vrece so zufalymi 21-rocnymi, ktore maju pocit, ze zajtra konci zivot. kazdy den tusim v poslednom case to iste.
ale ja som zrejme nebola ina. keby som mala tolko este raz, tak kaslem na vsetkych chlapov sveta a riesim uplne ine veci. skoda, ze tato zivotna mudrost prichadza az vekom

xsimonkax
5. feb 2022

@kiwi3 a aké veci?

oli18
5. feb 2022

Máš veľa voľného času a nevieš, čo s nim, preto myslíš na to, čo nemáš. Študuj, rob kurzy, začni podnikať, uč sa jazyky a nezúfaj. Buduj si budúcnosť, kým nemáš záväzky. Aby si raz nebola závislá na nejakom chlapovi.

bennn
5. feb 2022

Bože milujem ako niekto takéto niečo napíše, pričom svoju situáciu pozná, ale ostatní čo okrem iného už v 16tich mali 3 nevydarené vzťahy, a v 20tich sa vydávali, tu budú rozprávať ako aaa to je skoro, počkaj do 60, ešte si mladá... LOL

Za normálnych okolností už mala sexuálne žiť v plnom prúde. A u chalanov to isté. od 15 do 25 najväčšia energia, zdravie chuť aj záujem... Jediné čo nie je pre mladých sú peniaze. Ale dnešná spoločnosť rozvinutých krajín ide proti prírode. V takej Brazílií, na Filipínach by už v 14tich sexuálne žili a v 24 by už o to ani taký záujem nemali, lebo už by im to také super neprišlo.

oli18
5. feb 2022

@bennn Veď my máme takých, ktorí sexuálne žijú od 14tich, ba aj skôr. A dokonca majú aj rovnakú farbu pleti, ako tí, ktorých spomínaš. 😀.
Veď sa ponúkni zakladateľke😉

bennn
5. feb 2022

@oli18 nie je to o farbe pleti. Nemiešaj tu rasizmus. Keby si žila v oblasti rovníka, mala by si prirodzene tmavšiu pleť.

sunshine_18
5. feb 2022

Smiešne je natom to, že si ešte mladučká a lepšie ti je určite takto ako s chlapom ktorý by ta otlkal atď. Všetko príde časom 🤍

ladycat2021
5. feb 2022

@sunshine_18 presne tak .. staci si precitat zopar diskusii tu na MK .. skoro kazda druha tema "domace nasilie"

karolinakr
6. feb 2022

@bennn všetko je rasizmus, ked černochovi povieš, že je čierny si automaticky rasista a zaslúžiš si verejné bičovanie

oli18
6. feb 2022

@bennn nik tu nemieša rasizmus, nechcela som rovno napísať, ze Cigáni. A to, čo som napísala, je pravda, to vie predsa každý. Len ty asi nie a ideš po príklady k rovníku 😀

yoxinka
6. feb 2022

Ja som bola panna do svojich 25 rokov. Môj prvý vážny frajer sa stal mojím prvým sexuálnym partnerom aj manželom. Máme tri deti, sme spolu 15 rokov a sme šťastní, spokojní a veľmi sa ľúbime. Keď som mala 21 začala som chodiť na vysokú, učila som sa, nadväzovala nové vzťahy, spoznávala nových ľudí …ja vôbec nechápem, prečo sa v tomto veku takto opúšťaš … 🤷‍♀️