Kupuje váš muž vložky a tampóny?

jaaanka12345
24. mar 2024

ahojte musela som uz to sem prist napisat sledujem
uz dlho konika ako anonym ale nedalo mi a chcem sa spytat aj vas muz priatel kupuje vlozky tampony???to je prva otazka a druha moj priatel mi sam od seba kupuje vlozky nacom by nebolo nic zvlastne ale kupuje mi rozne zbacky a balenia ze nech vyskysam ake su ze taku znacku este nevidel ze nech skusim vcera mi doniesol ria nejake eko vyrobene 🤣tak ci mate doma tiez takeho experta

ikuska27
26. mar 2024

Keď treba kúpi, ale sám od seba určite nie...aj to mu musím poslať fotku, aby vedel aké

daniela595
26. mar 2024

@jaaanka12345 ak to ma v nakupnom zozname,kupi. Presne vie ake pouzivam.

hopsas
26. mar 2024

@jaaanka12345 môj kupi len vtedy ak ho o to jasne poziadam a pošlem mu na foto konkrétnej značky

vista4
26. mar 2024

@jaaanka12345 kupuje áno, ale len v prípade, že to má v nákupnom zozname. Keby môj prišiel, že videl niečo nové, tak by som sa nad ním minimálne zamyslela.
Ten tvoj musí fakt sledovať regál s dámskou hygienou dlhší čas, ak vie co je nové a prinesie ti niečo co ešte nevidel. Normálne to nebude.

koriblik
26. mar 2024

Mne kupuje len na požiadanie...
Som sa ale pri Vašom príspevku pousmiala, je to milé.
Mam kamošku, ostala so synom sama a mávala veľké problémy pri menštruácii, takže jej syn často kupoval tieto pomôcky. Mne to nepríde divne, možno ma nejakú skúsenosť, a možno je len starostlivý partner.

ibatanecnica
26. mar 2024

@petus215 veď to, aby chlap sám od seba sledoval tento sortiment, novinky, značky? Celé divné

ibatanecnica
26. mar 2024

@vista4 ja sama veľakrát neviem čo je nové 😂,

nikolk0
26. mar 2024

Väčšinou si to kupujem sama, ale pár krát sa mi stalo , že mi musel kúpiť a nemal s tým žiaden problém , ale sám od seba mi ich teda nekupuje ani náhodou .. možno je tvoj partner len extra starostlivý , ale čo mi v tom nepasuje , že sleduje novinky v tomto sortimente to mi príde divne ,lebo ja sama neviem čo je nové ,mám svoju značku už roky a na iné nepozerám 😂

hefo
26. mar 2024

Kupujem, prečo nie, ale také ako ona bežne používa, nerobím experimenty. Z toho ma vyliečilo kupovanie oblečenia, keď z toho aspoň polovicu vôbec nenosila.

vykrik1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
khr2016
26. mar 2024

@jaaanka12345 mne muž kupuje ak ide do obchodu ale vie ktoré, používam stále tu istú značku.

1mina
26. mar 2024

Kúpi ak mu napíšem že potrebujem aby mi po ceste domov kúpil napr, aj to som ho musela naučiť teda že aké - raz mi doniesol intímny prvý deň menzesu 😃

petkazamborska
26. mar 2024

@jaaanka12345 tak toto je ze extremne starostlive ...pekneeee , mne ich dava mama :D lebo jej predpisuju na recept , asi mala inkontinenciu a ma zadarmiko :D ale manzel by mi ich tiez kupil keby som ho poprosila :D vcera som pozerala nakupne maniacky a bola tam dievcina , ktorej cely outfit vybral priatel a ze jej nakupuje obrovske mnozstvo drahych veci, nemam nazor na toto , mne kupi len ked ho poziadam co sa tyka veci mi nekupil nikdy nic :D
ale ani mu to nemam za zle, veci si aj rada kupujem sama :D mne to robi obrovsku radost ked si mozem nieco nakombinovat :D takze sme vcelku v pohode :D

bykaterina
26. mar 2024

@jaaanka12345 normálne mi muž kupuje vložky aj intimky.lepsie vie aké používam ako ja 😂

lucinkaboz
26. mar 2024

@barka1 preco uchylka? Vlozky ci tampony ako uchylka?

slovakboy
26. mar 2024

@jaaanka12345 mňa keď manželka pošle na nákup a napíše mi do zoznamu aj vložky, tak vždy napíše aké a ja kúpim.

jaskolka
26. mar 2024

@makodob no neviem, mňa proste nikdy este nezaskocila v zmysle, ze by som nemala pri sebe alebo doma ani jednu vložku. Netuším, ako je to možné, ale proste vždy to tak bolo, aj doma boli zásoby stále, mama ma naučila od prvej menštruácie, ze mam mat vždy pri sebe v kabelke aspoň jednu vložku, ci tampón, ok, beriem, ze kalisok možno by som nemala vždy, ale vložku vždy vždy v každej jednej kabelke .
Preto je to pre mňa divne, ze existuju mnohé ženy, ktoré sa ocitnú v situácii, že ich to prekvapí a ani jedna jediná "pomôcka"foma ci poruke nie je. A nie preto, ze by muž to nekúpil, ci sa hanbil kúpiť, to vôbec nie, je to úplne v pohode, a nijaký problém by s rým nemal, ani ja by som nemala problém ho o to požiadať. Ale nikdy nebol na to dôvod (okrem 2 týždnov v pôrodnici, tam bohužiaľ som nemala možnosť si ich kúpiť)

gabriela198
26. mar 2024

Kúpil by mi iba mu to poviem a dakedy sa pýta na značku jaku kupujem inak si to kupujem sama. A to žeby mi kúpil vložky musí 😂mať fotku lebo iné nekúpi len tie čo používam.

mimi3008
26. mar 2024

@jaaanka12345 sam od seba nie, ale ked potrebujem, poslem mu presne foto, co ma kupit

katkami123
26. mar 2024

Jasne, tu na koňovi je viac normálny chlap, ktorý doma tlčie ženu, alebo ju podvádza, ekonomicky vydeľuje, nestará sa o domácnosť a žena doma robí slúžku.

Zrazu sa tu zjaví diskusia, kde sa muž zaujima, kúpi dokonca sám od seba vložky a pre ženy je to tu 7. div sveta a nedokážu to spracovať. Už to musí byť úchylka a celé to je pre ne divné. No, ako pre koho je ako čo divné.

dominikamacakova
26. mar 2024

Minule som videla nejaké video kde chlap opisoval aké sú extrémne škodlivé vložky tak to možno videl a kúpil eko bio. Veď sa ho opýtaj.

barka1
26. mar 2024

@lucinkaboz jasné...keď može byt úchylka nosit plienky alebo prezliekat sa za kona, preco nie?

jamidea
26. mar 2024

@jaaanka12345 urcite je to velmi divne, ze na skusku rozne znacky. Mam kopec rokov, moj muz dokonca rad nakupuje, ale vlozky len ak mu presne odfotim obal, tak tie dokaze kupit aj to pride, ze to 10minut hladal. Ale zeby mi doniesol, draha skus si tieto vlozky....fuj to by asi nebol zenaty. Nosi domov na skusku rozne veci, ale vlozky iste nie. Je to chore

lenka.25
26. mar 2024

Moj kupuje tampóny mne a vložky mojej dcere . Vie presne aké používame, ale keď vidí niekde reklamu super , najlepšie a vidí tam šťastne pobehujúceho ženy po rozkvitnutej lúke , tak kúpi aj tie na skúšku 😂 .

natalka13
26. mar 2024

Kupil ked som mu povedala. Tampony nosil zo zahranicnych ciest ked tu este nebol vyber.
Urcite sa nehrabal v drogerke k vlozkam, ze idem pozret novinky,aby som doniesol na odskusanie a ani nepozeral ci su prave v akcii🙈 . Potrebuje kefku na zuby ide ku kefkam vybere zaplati odchadza.

ailiba
26. mar 2024

@jaaanka12345 jasne, kupuje... Nema s tym problem... Ved je to bezna vec. Akurat minule mi kupit vlozky, ako po porode😅.... No, vyuzila som ich na noc.

demodun
26. mar 2024

@jaaanka12345 kupuje, ale len výnimočne. Radšej si kupujem sama.

demodun
26. mar 2024

@fido69 neriešim, čo kupuje niekto iný. A podpapucnik by mi v tejto súvislosti vôbec nenapadol. Skôr pozorný partner, rodič.

cimage
26. mar 2024

Este sa nestalo, ze by dosiel z obchodu a doniesol, ze maju novinku, vyskusaj. Ked je treba, tak mu presne napisem, ze ktore, lebo by sa nevysomaril medzi plnym regalom vloziek.

fantaghiro21
27. mar 2024

@jaaanka12345 asi nejaky vlozkoholik.
Mne muz kupi vlozky,uplne kludne,ak je sam na velkom nakupe.
Ak ich nepytam,neriesi,nekupi ,ved ich mam dost(alebo som si sama v blizkej dobe kupila)
Doma mas potom zvlast spajzu na vlozky,alebo ich musis minat aj ked kramy nemas?