Mám oprávnenú žiarlivosť?

natlii5
13. apr 2022

Priateľ začal chodiť do prace robí v sklade je tam len prvé dni,cely čas tvrdi že ako je tam super že si spravia objednávky môžu ist fajčiť či si spraviť pauzu každú hodinu, popri práci môžu počúvať ,mat mobil či jesť nemajú tam niekoho kto na nich dohliada sú tam len zamestanci ako on, prvý deň mi tvrdil že tam pracujú chlapi a staré ženy teraz už zrazu pracuje s mladými ľudmi a skôr by som povedala len so ženami,prvý deň mi povedal že dnes ostanú dlhsie ale že normálne bude pracovať od 10.00 do 18/19.. Od kedy tam začal pracovať každý deň je od 10.00 do 22.00 .. A keď niečo rozpráva o práci hovorí len čo povedala nejaká jeho kolegyňa .. Bude tam pracovať cely týždeň inú zmenu nemajú len poobednu.. tráviť tam bude viac času než doma a ja som tehotná doma a pracujem len pár hodín denne aj to nie v mužskom kolektíve čiže na mna nemá ako žiarliť..Neviem ako sa mám správať vadí mi že tam išiel a pracuje medzi ženami.. A ako tvrdil že stále majú pauzy a môžu byť na mobile tak mne nepise napise mi raz za dve až štyri hodiny jednu správu.. a chodi fajčiť kedy chce zrejme s nimi😏 neviem sa zbaviť toho pocitu že tam si s nejakou sadol a náš vzťah postupne zmizne keďže je tam každý deň a ja ostanem sama s dieťaťom .. neviem čo mám robiť

danica2711
14. apr 2022

dievča, spamätaj sa, žiarlivé, ufňukané, dotieravé stíhačky nemá nikto rád

lesana25
14. apr 2022

Tu je asi zbytočne sa pýtať, načo si si s frajerom robila decko, keď mu neveríš.

stanulienkat
14. apr 2022

Fuuuu, keby mi chlap robil, co ty, tak uz je byvaly. Detto, keby mi furt vypisoval spravy. Najdi si nejaku zabavu, robotu.....

kvetinka75
14. apr 2022

@natlii5 tak asi sa mu zdá, že skôr ho pustia, keď to bude niečo akútne ako len že ti je zle. zle býva pomaly každej druhej tehotnej. A nikto ku nim neuteká. Zase si nedomýšlaj čo nie je. A predstav si, že by robil v mužskom kolektíve. to by ti už nevadilo? Dnes veľa mužov podvádza ženy. Možno aj v tom mužskom by mal pár takých kolegov, ktorí by ho na niečo také ,,naviedli.. Povedal by, že ide s nimi na pivo a bol by inde. to už by ti nevadilo?

gertrudaosem
14. apr 2022

@miadi a prečo by ho nepustili keď ma doma manželku kt je tehotná a je jej zle?? Čo je na tom?? Prečo by sa mala nudiť a podobne blbosti?? To už jej nemôže byť zle alebo čo? Môže ho potrebovať. Svet sa nezrúti ani firma bez neho ak odíde z práce.

miadi
14. apr 2022

@gertrudaosem mozu ho pustit ibaze jej nie je zle ona ho len chce mat doma. Zo ziarlivosti nie Preto ze potrebuje aby jej drzal vlasy na wc

gertrudaosem
14. apr 2022

Podľa mňa ona to nemyslela vyslovene pri každom zvracani že má utekať za ňou domov a každú hodinu jej vypisovať... Strašne to škatuľkujete a podľa mňa to nebolo až tak úplne myslené že stále každý deň každú hodinu pri každom povzdychu a pod. A niečo na tom asi bude ak robí stále do 22 nie?? A ženy často nemajú problém robiť nálety na ženatých, aj na čerstvých oteckov. Bohužiaľ, bez vetra sa ani lístok nepohne. Ja to sama vidím v práci, stačí ak sa objaví nejaký "hocikto" v montérkach, máme také expertky že sa z toho zosypu, červená tvár, úsmevy okolo celej hlavy, a tá komunikácia 🤣🤦🏼‍♀️až sa človek chytá za hlavu čo s nimi spraví naozaj hocikto. Je pravda, že sme ženský kolektív s jedným chlapom. Ale viem, čoho sú ženy schopné. Tiež to nie sú také neviniatka. A na firemných akciách nemajú problém sa nasackovat chlapovi do izby, postele a pod. Bohužiaľ ženy si potrebujú kompenzovať niečo navyše od všetkých chlapov o ktorých zakopnu, nestačí im ten doma. Treba zbierať lajky 😅. Cudzie sú naj.

miadi
14. apr 2022

@gertrudaosem on nie je zenaty ani cerstvy otecko este.. idealne by mal najst inu robotu v cisto muzskom kolektive.. Lebo jemu sa da verit len tym cudzim zenam nie .

gertrudaosem
14. apr 2022

A ono je pravda, lepšie nevedieť a nevidieť čo sa deje... Mne keď partner začal rozprávať čo robia ich kolegyne, tak som radšej prestala toto riešiť, lebo by som sa dogrcala z tých primitívnych tupych ľahkých dievčatiek. Takže asi tak.

gertrudaosem
14. apr 2022

@miadi pointa bola niekde úplne inde, nie tam že je ženatý alebo už čerstvým oteckom. Ale ok, počkáme kým bude oteckom. Možno sa dovtedy aj ožení. Aj keď už má ženu a záväzky.

gertrudaosem
14. apr 2022

@miadi 🤣🤣 ty určite žiješ s nimi keď všetko vieš presne, myslím že ešte lepšie ako ona 🤣

zuzana9393
15. apr 2022

Plieskaju tebou hormony. Dnes aj mnou, normalne to na sebe citim! Ten moj mi uz davno nesiel tak na nervy ako teraz 😷Podla mna ti stale nepise preto, ze sa rozpravaju a je dost neslusne sa s niekym bavit a pri tom stale cumiet na mobil.