Mám pomer so ženatým

18. jún 2022

Ahojte, mám pomer so ženatým mužom. Trochu mi to prerastá cez hlavu, a aj keď sme sa dohodli na čisto sexualnom vztahu, začínam niečo k nemu cítiť. Neviem si dať rady

karolinakr
18. jún 2022

Tak mu povedz, ze ho lúbiš a nech sa rozvedie a on to sam s tebou ukončí...Maš po probléme

simona1306
18. jún 2022

No udupte ju za to ze spava so zenatym a detom berie otca. Tak v prvom rade, ako sa tu pise, ze cas ktory travi sexovanim snou , by mohol stravit s rodinou. Pekna myslienka, ale evidentne to ten chlap nechce. Za druhe, moj nazor je ten, ze za neveru vo vztahu mozu vzdy obaja, aj zena, aj muz. Autorku neobhajujem, ale isto nie je ona sama na vine ako to tu prezentujete. Osobne by som si tiez nezacala zo zenatym, ale iba z toho dovodu , ze by som zotrvavala vo vztahu, ktory nema do buducna ziadnu perspektivu. Takze autorka, ruky prec od toho chlapa ak nechces trpiet.

kiwi3
18. jún 2022

tak v tvojom pripade, by ma dost trapilo, ked sam povedal, ze mu ide len o sex, ze si len na urovni prostitutky, ktora je zadarmo. dost nechutna pozicia, urcite to v nejakom zmysle aj citis. to, ako sa sprava k svojej rodine, je jeho problem. proste emocionalny chudak. nechapem, ze zeny na toto pristupia a budu z chlapov robit polobohov, co mozu mat vsetko, na co si ukazu.

54tinka54
18. jún 2022

Aby ti to raz karma nevrátila, ak sa vydáš…

zuzanazu85
18. jún 2022

Vo väčšine prípadov manželku neopustí, pretože aj ten chlap má akotaký rozum a chápe,že baby ktoré ,, nemajú tento problém" ,sú veľmi do vetra. Sebaúctou moc nevynikaju. Nakoniec to skončí tak ,ako vždy, zranenými srdciami a nulovou dôverou . Deti utrpia najviac,čo je najhoršie.

dzulli1980
18. jún 2022

Nuž, kto chce kam, pomôžme mu tam ... načo je toto dobré? ... by som sa cítila ako matrac ... strašne naivné sú ženy, ktoré si myslia, že ženáč kvôli "trtkačke" opustí rodinu ... fakt žiadna sebaúcta, nič ... len pudy.

monaona
18. jún 2022

Fuuha tak toto je sila. Ja verím, že to je len vtip. A ak nie je, tak nechápem či ty si z ľadu? City žiadne? Empatia?
Teraz je to fajn, a keď sa to prevalí náhodou? Nevieš si ani predstaviť koľkým ľuďom bude ublížené.
Pozdravuj toho vola s ktorým sexuješ.

matullienka
18. jún 2022

No neviem zamilovať sa do chlapa, ktorému robíš v podstate len matrac nebude bohviečo. A byť tebou tak raz za čas sa daj vyšetriť na pohlavné choroby, vieš nemusíš byť jediná, ktorá mu ten matrac robí. A skús si zapamätať keď to dokázal urobiť manželke prečo by to neurobil v budúcnosti aj tebe? Ty by si mala dôveru v takého človeka? A neprekáža ti , že keď ide od teba tak si doma vrzne s manželkou poprípade ešte s niekým iným iný deň?

zuzubb007
18. jún 2022

@frida88 no nicim im nekradne otca, otec by zasuval aj bez jej pomoci, boze preco obvinujete vzdy len zeny, snad chlap to nechcel co ho znasilnila, jednoznacna chyba chlapa to on je zenaty a ma mysliet mozgom a nie penisom, a ona slobodna si uzije a posluzi mu ako sprijemnenie

ysseba
18. jún 2022

Ja sa milenkám teda dosť čudujem, že vám nevadí byť ako taký pes, ktorý berie len akési zvyšky čo ostali po inom a že vždy dobehnete keď si "pán" zmyslí a zapíska a vy naklušete 😖
Ale tak každá sme nejaká, každá máme inú hodnotu, niekto chce viac, niekomu stačia len zvyšky.

janickacrazy
18. jún 2022

Máj trochu sebaúcty a ukončí to trápenie. Tebe nevadí, že si preňho len matrac? Vás vzťah nemá žiadnu perspektívu, dokonca on sa ani netvári, že ťa miluje, od začiatku si vedela, ako to je. Prečo si nenájdeš slobodného chlapa? Veď je ich ako maku. Ty nechceš byť milovaná? Byť na prvom mieste?

3009
18. jún 2022

Keď si sa do neho buchla, tak mu vyznaj lásku ako ho strašne ľúbiš a nemôžeš už bez neho existovať. Uvidíš ako to dopadne.

derdia
18. jún 2022

Ked ti staci ako zene byt rohozou tak si to uzivaj... A neboj sa, ked zostranes, tak pride po tebe dalsia, krajsia, a tiez taka sprosta, ktoru bude tak milovat, ako miluje svoju manzelku, teba a potom bude aj ju...

beronsche
18. jún 2022

@zuzanazu85
@pribinak to je taky blabol, ze berie detom otca.... Akoby, keby nie ona, tak je z typka vyborny otecko..
v prvom rade, ked uz, rodinu si rozbija on sam a on jediny moze za to, kolko casu s detmi a rodinou travi.. Zase kvoli tomu, ze zenaty chlap neudrzi svojho "fesaka" v gatiach, milenka nijako zodpovedna nie je.. Keby nie ona, takyto "charakter" si predsa najde inu..
Ona je zodpovedna jedine za vlastne nespravne a nemoralne spravanie, a ze nemoralne je, o tom hadam nik nepochybuje...

autorka - rada je tu jedina, ukonci to. hrozi ti, ze sa namotas eate viac a o to viac budes raz nestastna. A do buducna - od zenatych radsej ruky prec.
a fakt ti nevadi, ze spava aj si zenou, aj s tebou naraz?

zuzanna33
18. jún 2022

Ak ste sa dohodli ber to tak nezachádzaj ďalej aby si nebola sklamaná. Alebo nezostala 🤰 či s pohlavnou chorobou a on ťa odkopne nuž vybrala si si túto cestu rataj s tým na začiatku ti dal jasne najavo čo chce a taktiež si ťa môže aj jeho žena nájsť ale ja na jej mieste by som sa nespinila sama si si spravila svoje meno len mala by si sa zamyslieť a riadiť podľa toho že nikdy nerob to čo nechceš aby druhý robili tebe! No ale ukázala si svoju cenu našla si si sukničkára a on seberovnu partnerku. A nezabudni dať potom príspevok som nešťastná hľadáš lásku....🤦🤣

zuzanazu85
18. jún 2022

@beronsche nik nepochybuje,že by našiel ďalšiu. Ja písala o inom. Rovnaký podiel majú obaja,len o čosi väčší ona, pretože nerodia muži,ale ženy. Muž má za účel ,, zasiať", zabezpečiť pokojný, bezpečný domov, chrániť. Možno som staromódna,ale milenky sú proste len baby, ktoré stratili matka pud,alebo ho nikdy nemali. Ženatí muži sú pre nich len výzva a dokázanie si,že dokážu ukradnúť otca rodiny a neberú ohlady na ich konanie.Rozumné baby si budujú vzťah, neberú omrvinky 😏.

ninusa221
18. jún 2022

Keby zenu aj opustí a bude stebou ver že opustí aj teba 😂. Mame jednu taku v rodine tiez rozbila rodinu, potom snim mala 2 deti a potom si zacal s jej kamoskou a ma snou decko😂.

oblecenie99
18. jún 2022

Ten chlap je génius. Neviem,aké sú cenníky za takéto služby,ale teba ma zadarmo.

luccija
18. jún 2022

@zuzanazu85 asi tak..myslia si, ze vyhrali, ze ho odlakali, davaju mu to, co zena nie vasen, ziadne hadky o vychove, nakupoch, ale v podstate hraju formu ako su nad vecou a vo vnutri trpia a placu vecer do vankusa.Caro zakazaneho...zena sa vacsinou zamiluje jedine, ze je vychcana a robi to pre peniaze, lepsiu pracu...a kolko takych je co roky cakaju, kym deti podrastu, kym kym....

beronsche
18. jún 2022

@zuzanazu85 ako moze mat ona vacsi podiel viny, ked ona nikomu vernost neslubovala? Ona nikomu do oci chrapunsky neklame...
A s neverou nema biologicky fakt, ze rodi zena, nic spolocne, rovnako ako materinsky pud. Zase neprehanaj..

Ake maju tie zeny pohnutky, vedia len ony same... Zrejme bude tolko dovodov, kolko je mileniek...

lejusinka
18. jún 2022

@zuzanazu85 och vacsiu hlupost som dlho necitala 😂😂😂

zuzanazu85
18. jún 2022

Podľa biológie samec ma rozniest čo najviac semena a oplodniť čo najviac samíc a hádam nik nepochybuje,že sme len opice 😆. Teda okrem silne nábožensky veriacich 😁. Ale to je debata na dobu neurčitú a áno,podľa mňa,ma aj biológia v tomto isté zastúpenie. Čím neobhajujem muža,naopak. Tu sa líšime tým,že máme aj empatiu, zmýšľanie, sebareflexiu,vedomie,svedomie.

mikadooo
18. jún 2022

Veľa šťastia...

sparrows
18. jún 2022

@zuzanazu85 to čo je za logiku? Kto sľuboval vernosť? Kto si vytvoril rodinu, ktorá mu je očividne ukradnutá? Prečo by na tom mala mať väčší podiel slobodná žena? Keby to nebola autorka, bola by to druha, pretože problém je CHLAP. ON sa oberá o čas so svojimi deťmi, ale vyzerá to tak, že mu je to jedno 😂

Žeby budú radšej hádzať väčšiu vinu na milenku, než na svojho muža, lebo to by znamenalo, že by ho museli opustiť 🤣

laurika999
18. jún 2022

@sparrows presne moja reč

zuzanazu85
18. jún 2022

@sparrows ale veď ja píšem,že aj muž je vinný. Nikde nepisala,že nie je. To sľubovanie vernosti,je,úprimne,len prázdna fráza,ktorú si vymyslel človek preto,lebo sme majetnicky tvor,potrebujeme si niekoho ,,okružkovat" ocejchovat 😏. Ked je raz niekto sukničkár,neudrží ho ani sľub pred bohom 😁. Keď je raz niekto,kto potrebuje rozbíjať,nebude mať výčitky. Preto sme každý originál,nie kópie (čo sa povahy,aj vzhľadu týka). Môj názor,neberiem vás 😉.

lejusinka
18. jún 2022

@zuzanazu85 akoze mne zacina ta byt realne luto. Pravdepodobne si narazila len na velmi zlych chlapov ked si toto myslis 🤷🏻‍♀️

zuzanazu85
18. jún 2022

@lejusinka práveže mám skvelého chlapa,ale mamina mala túto česť. Viem,aké to je, žiť s pocitom,že ako dieťaťu vzala otca cudzia žena,ktorá nebrala ohľady na všetkých,len na seba. Vôbec nelutuj mňa,lutuj baby,ktoré ničia 😏.

ankare
18. jún 2022

Ano, deťom to ubližuje. Vieš, čo môže muž urobiť najviac pre svoje deti? Milovať ich matku.
Ale to je jeho maslo, najvyšši podiel viny je jeho, nie Tvoj. Skús sa ale zamerať na slobodných, bude sa aj Tebe ľahšie žiť.
Držím palce!

mamutka
18. jún 2022

Tak ma napadá, že žena ktorá spáva s chudákom musí byť naozaj chudera. Najvyšší čas sa spamätať