Mužovi sa nepáčia moje prsia po dojčení

22. apr 2022

Muž mi povedal, že sa mu nepáčia moje prsia, predtým sa mu páčili. Po kojení sú samozrejme troška horšie. Zmenšili sa, mam na nich strie, nie sú tak pevne....
Zabolelo ma to.... o plastike sme sa bavili, ale stále nie som 100% stotoznená z týmto zákrokom....
Čo je podľa vás správne riešenie?

h2
22. apr 2022

Tak mu povedz, že sa ti s tými šedivými vlasmi a tučným bruchom nepáči. Som zvedavá, ako sa bude tváriť.

ckocka
22. apr 2022

Máš 23 a už sa máš nechať prerobiť? Takým tempom do päťdesiatky budeš celá umelá.

jani727
22. apr 2022

mal by sa správať trošku rozumnejšie predsa len si matka jeho detí tak trochu úcty a nie hned prerábať ženu.

katarinka89
22. apr 2022

@dzulli1980 to čo je propagovanie všade im vyzýva mozgi- TV, PC, 😍🤣🤣 všade dokonalá plastika princezná

marcellka32
22. apr 2022

Čo budes robiť, keď budeš mať 40 a viac kvôli mužovi? Nikdy, nikdy by som si nedala robiť niečo kvôli mužovi...on tiež nie je model všakže keďže má brucho už v 31? Takže si rieši svoje komplexy na tebe...

nevenka
22. apr 2022

@paulinadreamy uplne suhlasim. Akurat vcera som sa tak zamyslela, ked sme mali sex, na malu chvilku, ze ako si tie prsia uziva a mne pripadaju hrozne. Mam 3 deti, kazde som kojila skoro 2 roky, teda tretie ma este len 16 mesiacov, ale netvari sa, ze chce skoncit 🤭, su velke, ale o to viac reaguju na gravitaciu, vsakze, mam ich skoro na bruchu, 39 rokov. Aj som pribrala, ale pribral aj moj muz. Kazdy ma tak 10 kil naviac, ako ked sme sa spoznali, ale sme spolu uz 19 rokov, takze sme sa spoznali ako "deti". Nie zla bilancia, ked by som to mala takto povedat. Ale je rad, ze som aj s malym poslednym drobcekom, pri porode prezila,...
Sex napriklad mame aj tak, ze maly zamrnci a ja musim ist nakojit a pokracujeme. Nic sa mu nehnusi. Ved je to krasne.
Ak by som sla na plastiku, tak urcite kvoli sebe, mozno k tomu pride, ale kedze sa bojim nemocnic a narkozy, tak neviem, ci sa odhodlam. U mna by slo o zmensenie a zdvihnutie, urcite ziadne silikony. Mam dost tej vahy. Moj muz ale nema ani rad tie umeliny, to sa mu hnusi, nie prirodzena zena, ktoru miluje a odkojila 3 deti. To je o zrelosti konkretneho muza.

kiki68
22. apr 2022

Uprimne, prsia by padli tak ci tak vekom, ono by to este do 30tky drzalo, ale potom uz by sa to menilo. To je priroda, chlapom sa tiez zmensuje vekom penis a teda mozeme ich poslat na plastiku. Nech im tam s tym nieco spravia. Mne to pride take absurdne, su zmeny na tele, tak to je, vek, nemoci, zlozvyky. Proste sa to deje a basta. Fakt zle , ze niekoho nutit do plastiky. Rozhodni sa sama v tomto, je to Tvoje telo a Teba bude boliet ten proces

joesvk
22. apr 2022

Je to samozrejme debilné správanie. Ja mám prsia po 3 rokoch kojenia podľa mňa hrozné, ale muž mi hovorí, že sú dokonalé. Viem, že len kvôli tomu, aby som z toho nemala stres.
Skús mu napr. navrhnúť, aby ste boli spolu len v noci, aby mu to tak nebilo do očí... Možno zmena polohy... Lebo bez sexu ani ostatné veci nebudú fungovať. Ale určite nechoď na plastiku, kým sama nemáš pocit, že to chceš. Je to operácia s možnými komplikáciami.

ninka99865
22. apr 2022

Ja by som poukázala na instagramovy profil Nemoc z prstnych implanatatu aaa hneď by som si rozmyslela nejaké umele prsia 🙂

ivetta1234
22. apr 2022

@joesvk fúúúúú, neviem či by som vôbec chcela mať sex s niekym komu sa hnusím kvôli prsiam potom čo som mu porodila dieťa a vôbec si ma neváži, a nemalo by to byť naopak? že je sex lebo všetko funguje a nie všetko funguje lebo je sex?
no veľmi smutné...a povrchné...asi by som sa ho spýtala či ma vôbec ešte ľúbi lebo podľa mňa to takto povedať manželke je dosť zlé

simsalabim
22. apr 2022

No vdaka Bohu za mojho manzela... mam 52 rokov a prsia sa mi, pochopitelne, vekom aj porodmi zmenili. Tvoj chlap je povrchny clovek, asi je to aj touto vyretusovanou dobou. Sadla by som si s nim a vysvetlila mu velmi jasne, ze jeho pristup sa ti nepaci. Co on je pan dokonaly?

Ak TY chces podstupit operaciu prsnikov - ok. Ale iba kvoli chlapovi by som to ja nerobila - kazda operacia je riziko a moze skoncit velmi zle.

tomsta003
22. apr 2022

@hederamonstera no tak dlho som sa tak z chuti nezasmiala perfektne si to napísala 100 bodov

wilkova
22. apr 2022

Ja mám kamarátku...sú s mužom už veľmi dlho, on sa vždy pozeral za inými, komentoval, mal narážky ☹ Kamarátka si v snahe páčiť sa mu, dala postupne urobiť prsia, nadpojiť dlhé blond vlasy, umelé nechty, botox, pravidelne cvičí a chodí behať, aby ani deko nepribrala a vieš čo? Jej muž sa za inými pozerá aj tak stále ďalej... A tie blbé reči, keď prejde nejaká pekná baba okolo, to je hrozné. A ona mu to toleruje a snaží sa zúfalo ďalej.

hradnapani
22. apr 2022

toto je jedna z veci, ktore by som kvoli muzovi neurobila. Je to hrozne nedostojne v zdravom vztahu.

hradnapani
22. apr 2022

@wilkova ano, zacne to "nevinne" jednou opravou a ani sa chuda nenazda a je z nej umelina uplne zbytocne, lebo chlap zaparkuje aj tak vedla.

simca06022011
22. apr 2022

Okomentuj jeho dokonalu vizáž, pripomen ze on ani nerodil, ani nedojcil... Nech prerobi seba. Mas malo rokov, prsia sa ti este menut budu, ked budes chciet plastiku si das. Ked ty budes chciet. A teda to povedia baby co maju skúsenosť lepšie, ale nemyslim ze napr strie vyrieši silikon. Jazvy budu ok? Lebo teda ja mam vyberany fibroadenom, rez okolo bradavky a sice tenucka jazva ake vidno ju. Ked mu vadi nejaká stria toto nie? ☺️ Je to nezrely muz.

amiaja
22. apr 2022

@wilkova je mi luto tvojej kamaratky, ma muza debila. Nech urobi ona cokolvek nikdy to nebude dost a stale ten jej chuj bude pozerat za inymi.
Skoda ze si to ona neuvedomuje, a straca cas s nim.

akrobrab
22. apr 2022

Joooj, autorka... Tvoje prsia v manzelovom znechuteni hraju velmi malu rolu. Proste je to blbec, nie chlap.
A Ty so sebou nenechaj zametat.

martinaju
22. apr 2022

Lenže ty si nespokojná kvôli nemu…ja som nespokojná kvôli sebe 🙈 to je rozdiel pozri ked sa na niečo necítiš a nechceš ísť na operáciu nikto ta nemôže donútiť.

lucka114
22. apr 2022

Určite sú všetci muži,ktorí kritizujú svoje ženy/partnerky ako z katalógu a bez chyby ... 🤦 Hrozne ma toto vytáča, nechápem, ako to môže z huby vypustiť vôbec ...

basska_b
22. apr 2022

A kolko ma rokov ten expert? Je asi dost nezrely a povrchny. Hlavne ak on tak extremne pribral... ono ta zmena prs po porode je hormonalna... ja si to vysvetlujem tak, ze splnili svoju ulohu, zaujali chlapa, krmili deti ... a potom naco sa s tym trapit 😐

wilkova
22. apr 2022

@hradnapani Presne tak, ja sa tiež nestíham diviť... Naposledy sa ma manžel, keď sme s nimi boli na večeri, opýtal doma /nazvime ju Janka/ "Čo má Janka s tvárou, nejako zvláštne vyzerala." Tak mu hovorím, lebo on to ako chlap nevie identifikovať, že "to je botox". Asi to prehnala a mala takú strnulú tvár. K vedľajšiemu stolu si prisadla krásna baba, kratučké šaty, perfektné nohy v nich, vizáž tip-top 🙂 a Jankin muž hneď reči typu, že to je presne jeho typ, hneď by si dal povedať... No blbo mi bolo aj za neho. A to sme tú kočku videli všetci, ale nikto okrem neho ju nekomentoval.

@amiaja Ona je s ním už veľa rokov, je to jej prvý partner, ona na ňom lipne, podľa mňa už si ani nevie predstaviť život s niekým iným. Asi najhoršie na tom je, že ona je úplne obyčajná baba a tie úpravy k nej vôbec nejdú ☹

Takže moje odporúčanie je: ak telesné úpravy, tak iba pre svoj pocit. Nikdy nie kvôli požiadavkam chlapa.

joesvk
22. apr 2022

@ivetta1234 Tiež si myslím, že má muža hlupáka. Ale už keď s ním má dve deti, tak sa snažím vymyslieť, aby aj vlk bol sýty aj ovca celá..
A podľa mna to tak bežne funguje, že sex je hlavný spôsob utužovania vzťahov.

paulinadreamy
22. apr 2022

@nevenka to si napísala veľmi pekne a úplne súhlasím. Ja som pribrala za dva roky 10kg,priateľ 15kg, spolu sa smejeme, ako sme sa navzájom vykrmili ale je nám dobre, milujeme sa a nemenila by som za nič na svete. Ja sa tiež veľmi často divím,ako sa na mňa pozerá, a užíva si aj tie moje nedokonalosti, ktorých mám,povedzme si pravdu, dosť. Navrhla som plastiku, vysmial má, že načo, veď sú dokonale. Tak isto sa mu nepáčia tie umeliny, radšej prirodzenosť aj keď možno dokonalá iným spôsobom. Veď predsa každá sme špeciálna, dokonalá tak načo to meniť

autor
22. apr 2022

@martinaju donútiť ma nemôže, ale mám stravit najbližších dajme tomu 40-50 rokov z mužom, ktorého nepritahujem? Alebo počkať co bude ďalej? A keď deti odrastú odísť?

autor
22. apr 2022

@basska_b 31 má. Tak ešte by mohli pár rokov zaujať chlapa. Stále kojím, ale pochybujem, že sa to potom zmení

autor
22. apr 2022

@joesvk sex možno utuzuje vzťahy, ale to by musel nejaký byť. Môj sexuálny život je možno 1x za mesiac

savanna
22. apr 2022

Prepana, povedz mu, ano, dam si spravit nove prsia, ale s novymi prsiami, vysportovanou postavou a vekom 23 rokov si rovno z kliniky pojdem najst do posilky aj nejakeho noveho fesaka, tiez vysportovaneho, ktory nema 25 kil navyse.

mabenn
22. apr 2022

spravne riesenie je poslat ho do r*ti

joesvk
22. apr 2022

Nejde o to koľkokrát za mesiac ste spolu, ale ako vám to vyhovuje..
Ja som len chcela povedať, že sex je dôležitý,tak treba hľadať spôsoby ako to bude dobré pre obidve strany.
Nie si sama, určite je dosť veľa mužov, čo takto hodnotia svoje ženy...
Myslím, že ti proste len spadli ružové okuliare a uvedomuješ si, že ako s týmto človekom zostarnúť... A toto tiež zažíva množstvo žien.