Nevera - klamstvo

amelia0511
28. jan 2024

Ahojte. ,
Zaujímal by ma Váš názor na našu situáciu... S mojím partnerom žijeme spolu 8rokov,máme jednu dcéru..Nás vzťah nebol ukážkový posledné roky...áno mali sme problémy ,ale vždy sme to nejako obstáli,teda ja som si to myslela...môj partner v lete začal riešiť 23rocnu babu (ja mám 32) aj mi.o nej vtedy povedal...ale uzavreli sme to s tým ,že proste to neznamenalo nič (jasné nie som sprostá ,ale verila som mu) mala.som novú.robotu,čo prinieslo veľké zmeny a ja som bola strašne unavená ..tak som si menej všímala detaily okolo nás..v októbri má zo dňa na deň opustil..prenajal si byt ,kde sa nasťahoval...a odvtedy som začala pátrať ,jasné po tej mladej zabke ,čo a ako bolo medzi nimi..našla som aj niečo ,že si vypisovali dlhsie...ale nenašla som priamy dôkaz NATO,že odišiel kvôli nej...tak som napísala slečne..preposielala som jej naše konverzácie s mužom ,spoločné fotky a tak,aby vedela ,že to hral na dve strany...ona samozrejme všetko zatlkala ,že s ním nič nemala od leta atď atď..ale podľa mňa áno,podľa mňa ona mu dala na výber vtedy keď sa od nás odstahoval..lenže ja som jej dosť veľa veci napísala ,a asi zistila ,že aká je realita...takže im ten vzťah nevyšiel nakoniec...takže skončilo sa to s tým,že sa vrátil ku nám domov áno prijala som ho späť ,vtedy keď sa vrátil som mala len v hlave to,že opäť budeme spolu ako rodina...ale teraz trpím ja...pretože on sa odo.mna citovo úplne vzdialil na míle... Stále mu hovorím ,aby sa priznal ,že sa do tej mladej žabky buchol, ale že im to nevyšlo,tak sa vrátil...ale stále len tvrdí,e odišiel lebo sme mali problémy ,ale vrátil sa ,lebo sme mu chýbali

ariannazara
28. jan 2024

Hmmmm... co chceš počuť? Kedy príde ďalšia? A zas za ňou pobeží?🙉

pribinak
28. jan 2024

Si šťastná? Asi nie…..načo bolo toto dobre?

Ja Tá asi nechápem, fakt nechápem

amelia0511
autor
28. jan 2024

@amelia0511 čo som vlastne chcela vedieť..myslíte si ,že sa dá niečo takéto obstáť ?vážne som si nemyslela ,že to bude takéto náročné....

deti95060810
28. jan 2024

zbytočne si vypisovala tej kočke . načo.
ešte si aj rada že sa vrátil? no čakaj že o chvíľu sa na scéne objaví zas ďalšia...

monikkatt
28. jan 2024

@amelia0511 ty si nedas pokoj... furt mu to budes vycitat a on ta bude furt podvadzat.. naco toto cele? Chudatko vase dieta, musi sa na to pozerat

amelia0511
autor
28. jan 2024

@deti95060810 písala som jej preto,lebo on všetko zatlkal a ona mi aspoň niečo povedala i keď celú pravdu nie

danyelia
28. jan 2024

Ahoj, viem že sa to ťažko číta, ale ten Tvoj muž, ak sa dokázal zaľúbiť do inej ženy Ťa asi až tak veľmi nemiloval...Teraz mu budeš dobrá aj Ty, pokiaľ mu do cesty nepríde zaujímavejší ,,model,,. Neviem, či budeš šťastná v takom nasilu pokračujúcom vzťahu, kde už tá dôvera nikdy nebude taká ako predtým...

amelia0511
autor
28. jan 2024

@pribinak vlastne som bola v Tom,že za jednu šancu to stojí...

mk1111111111
28. jan 2024

A co si si tym dokazala? On nestastny, Ty mestastna. Nic si nedosiahla, len to, ze dufas, ze to bude dobre, zial nebude, on Ta vlstne nechce, ale vzdy lacnejsie s Tebou, ako platit podnajom sam

mk1111111111
28. jan 2024

Ale to nie je sanca, Ty si mu pokazila vztah s tou druhou, tak kym nenajde novu, pouziva Teba

sense
28. jan 2024

@amelia0511 budeš šťastnejšía keď sa prizná? Nebudeš. Sama dobre vieš ze keď sa odsťahoval, on si vlastne vtedy vybral a vrátil sa k tebe potom čo ho ona zrejme opustila a nie preto ze si uvedomil akú chybu urobil.
Pretože keby si tu chybu uvedomil a prišiel by na to žeby prišiel oveľa tak sa chce vrátiť skôr a bojovať a nie až potom čo ho mladá pošle do teplých krajín.

stanulienkat
28. jan 2024

Nemala si sa ponizovat a vypisovat tej babe. Naozaj stojis o takeho chlapa?

sheila121
28. jan 2024

Mne je zle. Z teba. Nie z neho.

h2
28. jan 2024

@amelia0511 Ale to nie je jedna šanca. Jedna šanca to bola v lete. Teraz je to už druhá šanca a vlastne ani by som to šancou nenazvala. Šanca by to bola, keby prišiel s tým, že ťa miluje, urobil strašnú chybu, z ktorej sa poučil atď. Ale keď sa vrátil, lebo mu to s ňou nevyšlo a zostal úplne sám, tak neviem, ako by som to nazvala. Zúfalstvo?

sasa1310
28. jan 2024

@amelia0511 ja by som chlapa, ktorý ma oklamal a ktorý opustil mňa a naše spoločné dieťa, kvôli inej....v živote nechcela. Ale ja mám svoju hrdosť. Ty si zjavne zúfalka a nemáš úctu voči sebe samej. Každá sme iná. Teraz budeš frustrovaná a tŕpnúť pri každom pípnutí na jeho mobile. Pravdepodobne taký život TY ustojíš. Dokým jeho láska k inej neprerastie na taký vzťah, že sa k nej aj odsťahuje

amelia0511
autor
28. jan 2024

@sheila121 ale nehovor a prečo ?no povedz keď hovno vieš

sheila121
28. jan 2024

@amelia0511 ty vieš. Škoda aj dačo písať.

katkati
28. jan 2024

@amelia0511 Dosť neskoro prišiel na to, že mu chýbate. Nechal ťa ponižovať sa kvôli nemu pred cudzou ženou. Zabojovala si, máš ho naspäť, možno sa poučite, že od problémov sa neuteká, ale ja by som chlapa, ktorý si z domova urobí holubnik, nechcela.

mandarinka555
28. jan 2024

@amelia0511 Akú "šancu" si mu vlastne dala? Je na teba naštvaný, lebo si ho oddelila od jeho 23 ročnej trtkačky...A vrátil sa len preto, že ho mladá odkopla a nie preto, že ste mu chýbali...A keď mu tú rajdu budeš každý deň vyhadzovať na oči, zase si nájde ďalší matrac🙈

viestta
28. jan 2024

@amelia0511 nie si stastna, a na tom vobec nic nezmeni ci budes vediet odpoved na tu svoju otazku. Nie je to jedno co viedlo k tomu, ze sa rozisli. Dolezite je preco ste sa rozisli vy a este dolezitejsie je, ze ci vobec chces ostavat v takom vztahu. Tyras seba, tyras jeho, tyras dieta (ak ked si myslis, ze nie).
KOnecne sa spamataj a zacni riesit buducnost, neryp sa stale v minulosti. Nech to bolo hocijako, tebe spokojnost nedonesie aj keby ti povedal, ze ho standa odkopla. Upinas sa na absolutne nepodstatnu vec. Na co je toto dobre?

mili2016
28. jan 2024

@amelia0511 nemala si ho vziať späť, on už nieje ten istý partner ktorého si milovala. Na koniec budete aj tak bez seba🫤 takto to len oddialuješ a bude tá to viac bolieť

jumama
28. jan 2024

Mila autorka. Predstav si seba a svojho partnera o rok. Aka budes ty a aky on? Ako sa bude darit vasmu vztahu - po com najviac tuzis, aby tam o rok bolo? Daj si prosim tu robotu a tuho nad tym pouvazuj.

A teraz sa vrat k svojej otazke a zistis, ze je velmi zle polozena. Ak chces, aby ste za rok boli spolu a stastny, tak pracuj na tom a iba na tom. Lub svojho partnera, travte spolu cas, kedy vam bude dobre, a co najmenej sa hadajte co najmenej si vycitajte.

Skratka, aj ty sama si kapitanom lode, aj ty tu lod ved tam, kam chces, aby sla. Chces zazivat lasku? Tak ju rozdavaj a nepochybuj a nepodmienuj.

janickacrazy
28. jan 2024

@amelia0511 No hlavne mu prestaň vyčítať, čo urobil a pýtať sa, prečo, zaco, načo. Teda ak chces, aby s tebou zostal. Keď sa v tom budeš rýpať donekonečna, tak tým ho len odradis a bude si hľadať ďalšiu bokovku. Proste urob hrubú čiaru a začnite odznova budovať vzťah, ak sa to vôbec dá.

amelia0511
autor
29. jan 2024

@katkati vy ženy tu píšete ako keby vy ste vôbec nezasiahli keď zistíte niečo podobné..to by som si teda pozrela kebyže kazda jedna ženská ,ktorá zisti neveru a navyše vie aj s kým ,že to nechá tak...že nech sa páči tu ho máte...ale možno aj hej ,len viete on jej hovoril,že náš vzťah už nefunguje a pritom sme plánovali veľa veci nebudem to tu rozpisovať..takže prečo som jej mala ponechať tu rozprávku,čo jej nakecal o nás ,keď nebola pravda ?Navyše by som bola zvedavá koľké by ste hneď spravili krok vpred keby ste zistili neveru..niektoré určite áno a niektoré nie..a niektoré ani neviete..a niektoré máte to šťastie ,že to nikdy nemusíte zažiť ..ľudia prechádzajú všeličim..inak zarazilo ma ,že vy ženy tu píšete dobre že nie ako keby ja som bola na vine...

barborachors
29. jan 2024

@amelia0511 jasne, ze mu zaba neda to co ty, ver si trochu aspon. Vratil sa lebo chcel. Vy ste rodina, vytvorila si mu domov. Zaba ho ocarila, tak siel za nou, proste slaboch chlap, co opusti rodinu. Mozes ale byt zaroven pysna lebo si vyhrala nad soplanou a vratil sa k vam. Zalezi ci vidis pohar poloprazdny alebo poloplny...
Takze uz by som to neriesila, aj tak nemas na vyber. Alebo mas, rozidte sa a ty mozes ist hladat noveho chlapa, ktory si ta mozno vyberie a uprednostni pred nejakou dalsou slobodnou dvacinou. Je to na tebe. Keby nemam dieta tak jasne ze rozchod. S dietatom je to uz tazsie, nielen kvoli byvaniu a financiam, ale aj preto, ze nie je lahke s dietatom hladat noveho chlapa...

sense
29. jan 2024

@amelia0511 zažila som. Neveru, ale ak by to došlo k tomu ze by sa kvôli nej odsťahoval tal by som ho nechala, pretože on si vybral

leskovael
29. jan 2024

Tu je jasný príklad toho, že ak niečo vieš, netreba do toho vŕtať a snažiť sa rozhodnúť za dvoch.. Mala si ho nechať. Nasilu si mu rozbila vzťah s milenkou, dokázala si to, že sa vrátil a teraz znášaš to, že cítiš, že s tebou nechce byť.. Nikdy a nikde nemožno držať niekoho nasilu a čakať, že to bude dobré. Navyše ak doňho stále vŕtaš ako ty sama hovoríš, nech sa ti prizná a pod, čoskoro odíde znova.... To by nebavilo naozaj nikoho stále počúvať..
Zbytočne riešiš mladú žabku, ako ju nazývaš..Nevravím, že neveru zastávam, práve naopak, som asi ten posledný človek, keďže je to pre mňa znak toho že je človek maximálny slaboch a nevie si najprv poriešiť veci, ktoré nefungujú a až potom začať odznova... No nazývať tu "posmešne" niekoho kvôli veku (tiež som to kedysi robila a bol to jedine znak mojej nevyrovnanosti) je dosť hlúpe. Možno tá 23 ročná "mladá žabka" sa vie správať v určitých situáciách lepšie ako ty o 9 rokov staršia.

leskovael
29. jan 2024

Podľa mna manželstvo neustojíte, lebo ty sa nedokážeš cez to preniesť a vyťahovala by si to pri každej hádke a on očividne podľa tvojho popisu nechce a nemá záujem. Toto je kombinácia, ktorá má veľmi slabý predpoklad na pokračovanie manželstva.

okoloiduci5
29. jan 2024

@amelia0511 psychicka nevera je nasobne horsia... sama si si zavarila.

ibatanecnica
29. jan 2024

@amelia0511 nuž poviem ti , málokto toto ustojí. POznám dva také prípady, kedy to ako tak po nevere fungovalo ale už to nie je také ako pred tým. A ja by som mu veru neverila. Síce sa hovorí, nikdy nehovor nikdy a nevieš ako by si sa v skutočnosti zachovala ale ak už raz odíde, u mňa je to jednosmerka.Nedokázala by som žiť s tým pocitom, kedy zase príde ďalšia. Jednoducho, kde nie je dôvera, nie je už o čo stáť