O čom sa rozprávate s partnermi?

1. apr 2022

mate sa stale o com rozpravat ake temy mne pride ze sa ako keby nevieme porozpravat spolu viazne komunikacia a to ma mrzi

a_alexandra_a
1. apr 2022

O všetkom. Úplne. Komunikácia je základ.

tomikejt
1. apr 2022

O všetkom, nám sa pusy nezavru😅

sona96
1. apr 2022

My sme sa napríklad včera rozprávali o tom, aké umelecké meno by sme mali, keby sme boli český herec a zhodli sme sme na tom, že Jarda Zhořelkohout a potom sme o pol jednej v noci googlili etymologicky pôvod slova pi*a 😂😂. Máme rozhovory na úrovni.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petronellla87
1. apr 2022

Vcera pred spanim o vrazde Kim Wall a potom sme plynule presli na to ako sa stavaju ponorky🤷

evabb35
1. apr 2022

Aj o robote. Ale dosť veľa spolu spomíname na spoločné zážitky, ale aj na detstvo, na školské roky, na spolužiakov, kamarátov, starých rodičov často spomíname,

sense
1. apr 2022

Včera poobede o práci a ako naplánovať. Druhu polovicu roka s prácou a ako to po riešiť s mojou dcérou. Kým nájdeme novú babysitterku. Téma 2 : sneží co s nasadeným aoradajkami a paprika i, téma 3 co s nacatym dňom... Furt sa niečo nájde...

miska_kal
1. apr 2022

nemala som zatial pocit, ze by sme sa nemali o com porozpravat. kazdy den prinesie nieco noveho, takze nemaju s apodla mna preco temy minat. no su aj dni, ked je cloveku najlepsie samemu, no to ma podla mna kazdy tak

elenita
1. apr 2022

My sa tiez rozpravame vela aj o detstve, priateloch...o tom, co sa komu snivalo, co koho potesilo, trapi, co nove doma, v praci...po ceste do prace manzel pocuva Kriminalne spisy, tak mi vzdy zreferuje, co bolo v ktorom dieli 😁 cita mi vtipy 😁, robime si plany na dalsi den, tyzden, co treba zariadit...vzdy sa mame o com rozpravat, aj ked sa zobudime uprostred noci/babatko nas zobudi. Praveze toho spolocneho casu je malo, ani nestihame vsetko prebrat.

petronellla87
1. apr 2022

@elenita tak to tvoj muz by s nami vedel diskutovat aj na nasu vcerajsiu temu😆 ta bola tiez tusim v kriminalnych spisoch😆

julie19
1. apr 2022

Keď sme nemali dieťa tak sme sa bavili o plánoch do budúcna, o vzťahoch v rodine, o priateľoch, o práci, čo bolo v robote, o tom čo mame radi kam chceme spolu cestovať, atd… po dieťati… “kakala už dnes?” “A bobek či kaša?” “A farba v pohode?” 🤣🤣🤣🤣 ale tak samozrejme všetky tém okolo malej … či jedla, čo jedla, či poslúchala, koľko spala, kam sa ideme prejsť, ci berieme kočík alebo to dá sama, na ktoré preliezky 😅… a keď skončí deň a mala konečne spi tak sa dostaneme aj k témam mimo ňu a to už je ta stará dobrá klasika, budúcnosť, rodina, vzťahy, plány, bývanie, nákupy, financie, aktuálna situácia na Ukrajine, plány na sviatky a prázdniny atd atd

elenita
1. apr 2022

@petronellla87 neviem, dlho nepocuval, teraz sa k tomu vracia, tak vybera z archivu 😁 O nejakom zavrazdenom fararovi mi hovoril vcera, predtym o zenskej, co prepadla sekte, o tej vrazde, kedy snubenec policajt zabil snubenicu tesne pred svadbou...prip.mi cely nadseny ukazuje videa, ako sa co preraba, alebo ake nove naradie objavil 😁

stastna17
1. apr 2022

a bolo to stale tak? lebo my sme 20 rokov spolu ale v kuse nam idu usta este aj ked ide telka deti furt ze budte ticho aj ked sme v robote obaja cely den chatujeme, a o com? no o vsetkom.

mauduska
1. apr 2022

nebudem hovoriť za seba, lebo som vydatá len krátko, ale moji rodičia sú spolu 25 rokov a vidím na nich, že sa rozprávajú o hocičom, pozrú si spolu film a bavia sa o ňom, riešia čo bolo cez deň, plány ma rekonštrukcie, alebo sa len spolu na niečom smejú. Samozrejme nie som účastník nejakých intímnejšíh rozhovorov, ale vidím na rodičoch, že sa stále majú o čom rozprávať, aj po toľkých rokoch.

elenita
1. apr 2022

@mauduska to je krasne ❤ dufam, ze aj my tak budeme 🥰

luci_ba
1. apr 2022

v poslednej dobe: papal? kakal? kolko krat v noci bol hore? Kúpiš plienky? 🤣🤣🤣🤣

luccija
1. apr 2022

@luci_ba haha už potom neskôr to prejde na iné témy prečo nezjedla desiatu, zase v škole nič nevypila, prečo dostala 3, a u nás najnovšie o psovi🙂či u nás prší a vyfenovali sme ho po prechádzke...

lobic
1. apr 2022

ked sa pohadame tak sa nebavime...a aj ked sa hovori ze komunikacia je zaklad, niekedy sa to hold neda.

tosomja
1. apr 2022

Sme spolu ešte krátko, len 4 roky. Spomíname na začiatky, že kde všade vezmeme deti, kde pôjdeme my sami keď deti pôjdu do škôlky a tak, ako upraviť záhradu, čo kúpiť, čo navariť, ohovárame susedov, bývalých atď 🤣 aj o "vôní a intenzite" prdov sem tam 😂 vždy je o čom. Niekedy len tak o počasí, aby reč nestála

mariejenka
1. apr 2022

Mojmu poviem,aj čo neche počuť 😅

lils88
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tafita
1. apr 2022

Tak my sme spolu 17 rokov a stále sa mame o com rozpravat. Nepoznam ukecanejsieho cloveka, ako je moj muz.

jana_eyre_2
1. apr 2022

S mojím mužom som 17rokov, poznám ho už aj viac ako 20.. predtým sme boli kamaráti a na to že ja neviem kecat s každým s ním som si vždy výborne rozumela.. bavíme sa o detoch, plánoch, politike, o detstve.. ale nie je nič divné ak sme ticho a nebavíme sa o ničom.. s mojím mužom sa mi mlčí najlepšie, vôbec to nie je divné..

Poznám ale keď s niekým viazne komunikácia a ja sa preto cítim nepríjemne.. zväčša ale pre jej rozbeh je nutné aby mali záujem obe strany.. niekedy má človek pocit že sa rozoberajú stále tie isté veci dookola, tak sa mu už ani nechce nič načínat..

acrobaleno
1. apr 2022

@sona96 toto je taký relationship goals. A prišli ste na to čo to znamená? Ja som kdesi počula, že to je od francúzskeho slova mačka, že to tak oslovovali napoleónske vojská dievčatá, keď tu bojovali. 😂 Aj keď to nedáva význam. (A áno, teraz bez tejto info nezaspím)

danica2711
1. apr 2022

o všetkom. Témy prichádzajú prirodzene, nenásilne a väčšinou neplánovane, sú rôznorodé a je ich veľa. Mám pocit, že ak treba témy prácne hľadať, nie je niečo v poriadku

birika
1. apr 2022

my bezne o miesani farieb, prerabkach kupelni, tesneniach, montazi nabytku a rozvodoch elektriny...pripadne o stierkovani a penetrovani...manzel, majster odborneho vycviku na stavebnom "ucilisti" a potom o nakupoch a vareni 🙂

sszuzu8
1. apr 2022

O všetkom aj o nicom
🙏

heln
1. apr 2022

ako dlho ste spolu a v akom vztahu?

heln
1. apr 2022

@zazvorka87 podobne my po 15 rokoch....
on povie co bolo v praci, ja mu poviem co bolo doma, co robil maly, kedy spal, par viet o vojne, potom co budeme varit, lebo uz musime trosku drzat dietu, co treba nakupit, co budeme robit cez vikend, kedy treba prezut auto, ze bol vypadok elektriny a tie dve minuty bez svetla boli neskutocne dramaticke.....