Opustí ma po čase, keď s ním nebudem spávať?

23. apr 2021

Ahojte, mam 24r a môj frajer 28, sme spolu už 3 roky. Ja som rodinné založená, chcela by som sním aj deti lenže on túto tému ešte nevytiahol čiže on asi nechce. A ani spolu nebývame lebo my to nenavrhol. Možno keby ma zavolal ku sebe bývať tak by som teraz nezakladála túto tému. chcela som povedať hlavne to že ešte sme spolu ani raz nespali. Uz to na mňa veľa krát skúšal ale ja som vždy odmietla lebo sa bojím ze on je jeden z tých ktorý ma pár krát využije a odkopke ako handru. Musí byť somnou ešte pár rokov a musím sním bývať aby som si bola istá a vyspala sa sním. Myslíte že ma odkopne ak ho zas odmietnem? A on este nikdy nereagoval nejak urazene keď ho odmietam, vždy sa spýta že prečo a potom je ticho.

gulka123
23. apr 2021

Načo by s tebou chcel bývať keď by s tebou ani nič nemal a nemá?...

maty112
23. apr 2021

@gulka123 tak 28 rocny normalny zdravy produktivny chlap aby si od 25 dobre nezasexoval, a reagoval 3 roky na odmietnutia, s dodatkom ze ani tento rok si nevrzne, len pokrcenim ramien tak to si pyta normalne 24hodinovy nonstop rehot 🤣🤣

lindous
23. apr 2021

Možno ťa k sebe nechce nasťahovať, lebo nemá pocit, že ty to s ním nemyslíš vážne, keďže mu ani po takej dobe nedôveruješ a stále ho upodozrievaš, že sa len pretvaruje...mne by toto veľmi vadilo, keby ma niekto odsudzoval na základe svojich zlých skúseností

sisa_s
23. apr 2021

Vies, co je tajomstvo uspesneho vztahu? Komunikacia 😉 ak chcem vediet, ci chce deti, opytam sa...ak chcem vediet, preco si ma k sebe nenastahoval, opytam sa...co mu mam ja zavolat a opytat sa, preco spolu nebyvate?

podmostom
23. apr 2021

A prečo mu ty nenavrhnes ze sa chces posunúť ďalej.. bývať spolu, mať svadbu, sexovať, mať deti..

ab727
23. apr 2021

Načo s tebou bude bývať keď s ním nespíš?Rovno si mu mohla povedať,že sex až po svadbe a bude z teba stará dievka a bez detí...

ab727
23. apr 2021

A keď ti je jedno či náhodou nespáva s inou tak podľa mňa ho nemáš ani rada,alebo si nejak mimo,žiadnej normálnej žene by to totiž jedno nebolo ak by ten vzťah brala vážne a hovorila o spoločnom bývaní,svadbe a deťoch

autor
23. apr 2021

@gulka123 Tak ale kebyže som sním spala no aj tak by som nemala istotu ci ma k sebe na sťahuje..mozno by to bolo rovnako ako teraz

maty112
23. apr 2021

prepac ale ty mas ten sex akosi divne nadstaveny v zivote....

podmostom
23. apr 2021

Toto bude vymyslená téma. Ale celkom zábavná na neskorý večer.

martina1201
23. apr 2021

Ahoj, prepáč nečítala som diskusiu, ale kde sa stretávate? Chodíš k nemu domov? Prespavas u neho? Podľa mňa ak spolu chodíte 3 roky a nespavate spolu tak on spáva s niekým iným.... Mladý chlap proste sex potrebuje. Písala si, že musíš s ním bývať aby si sa s ním vyspala. Koľko s ním musíš bývať aby si so sexom súhlasila? Podľa mňa toto zmysel nemá. Ak si už predtým bola sexuálne aktívna, nechýba ti sex? Vydržíš ďalšie roky bez neho? Môžeš s ním chodiť aj 100 rokov ak spolu nebyvate neviete sa spoznať bližšie a viac. Ukáže ti len takú tvár ako sám chce ak sa len stretávate. Pretvarovat sa na krátky čas dokáže každý.....niektorý to dokážu aj dlhy čas.....

autor
23. apr 2021

@martina1201 Stretávame sa v meste väčšinou. Áno chodím k nemu domov keď to navrhne. A aj jeho mamu poznám keďže ešte pred 2r snou býval.
No sex mi moc nechyba, naposledy som to mala veľmi dávno tak už ani neviem aké to je.

jancejance
23. apr 2021

A vie o tom, že spolu chodíte? 😂 Mne to príde, že ste len kamaráti... A rozprávate sa spolu? Ja len, že keď niekto nepovie niečo, tak to neznamená, že to nechce...
Tvoj vzťah mi príde veľmi ale veľmi čudný... Však keď chceš s nim bývať, tak mu to predsa povedz. 🙈

pragmaticka
23. apr 2021

K zdravému vzťahu patrí pravidelný sex. Toto co vy medzi sebou vediete nieje teda žiadny vzťah medzi mužom a ženou. Chalanovi sa ani nečudujem ze neplánuje s tebou spoločne bývanie ci dokonca deti. A ty si s prepáčením tiež není normálna, že ti toto chodí po rozume, miesto aby si si v svojom veku užívala milovanie so svojím milovaným partnerom!! Hrozne ako to máš v hlave nastavene. Odporučila by som ti sa s takýmito názormi poobzerať po nejakom kláštore a v žiadnom prípade neotravovat svojim bytím v nejakom vzťahu opačne pohlavie, keďže vôbec nevieš o com to je!!!

kakawah
24. apr 2021

Myslím si, že mas nejaké bloky v sebe, vyhľadaj pomoc. Vy ste obaja nejakí čudåci. Dvaja mladí ľudia a bez sexu.... Taká strata času. Veď by ste si mali užívať, nepustit sa jeden druhého. Vies, keď mu nedaš ty, tak mu dá iná. V tom prípade nechápem, prečo je s tebou. Asi sa navzájom až tak nepritahujete, inak by ste to už mali za sebou😆. A keď sa nepritahujete, tak to je zle. Bože, take odopieranie si, mas nezmyselné poziadavky.

kisskiss
24. apr 2021

Ak je to celé náhodou pravda, tak podľa mňa autorka si myslí, že je s tým chlapom vo vzťahu, len či si to myslí aj ten chlap? :D keď sa stretávate len v meste, tak ste asi len kamoši a ty si to zrejme vysvetľuješ inak ako on. Prečo by mal kamarátku požiadať o to, aby sa k nemu nasťahovala? :D keby som nemala partnera, tak by som sa asi začala báť, že ma niektorý kamoš, s ktorým sa 10 rokov stretávam v meste požiada o nasťahovanie a o ruku.. haha sorry, že si robím srandu, len mi to príde, že niekto sa tu zase nudí a vymýšľa a zrejme zábava na odpovediach. Ak nie, tak už sme ti tu viaceré napísali názory, podľa ktorých je čas sa zamyslieť nad týmto "vzťahom" a porozprávať sa s tým mužom na rovinu o svojich očakávaniach.

kikaaa444
24. apr 2021

Áno odkopne ta .. a mal to urobiť už dávno 😅😅 inak mala by si sa zmieriť s tým že je veľmi vysoko pravdepodobne že ma poza tvoj chrbát nejakú ženu na sex 🙈 myslím že by to bolo v tomto prípade úplne pochopiteľne lebo 3 roky bez sexu a zdravý chlap to nie je realne . Ak tato téma je naozaj skutočná mala by si sa čo najskôr zobudit

andreatytler
24. apr 2021

Toto nemoze byt skutocna tema. Ved to nedava ziadny zmysel.
Baba chce s chlapom zit a mat s nim deti ale nevie ci je on dost dobry clovek na to aby s nim mala sex. Neverim ze takto nejaka zena dokaze uvazovat. To by bola hanba celemu zenstvu.
Ty trol, ty by si mal po sebe citat, pred tym ako nieco odosles.

lintu
24. apr 2021

Ak je to reálna téma, prepáč, ale na vzťah nie si pripravená. Máš totiž jeden obrovský problém. Ako píšeš, predošlý vzťah ti nedopadol najlepšie. Zažila si sklamanie. Vnútorne sa s tým doposiaľ nevyrovnala. Nedokážeš dôverovať. A v takom rozpoložení bolo úplne že zle začínať si niečo nové. Tvoj súčasný partner nemôže za to, ako sa k tebe bývalý zachoval. Napriek tomu si na ňom svoju zlú skúsenosť kompenzuješ. Podozrievaš ho, neveríš mu, kladieš absurdné podmienky,... Áno, teraz ti to možno ešte trpí. Je k tebe milý, chápavý. nesnaží sa ťa do ničoho tlačiť. Ak však nie je totálny trtko, aj jemu skôr či neskôr dôjde trpezlivosť a vykašle sa na teba. Toto naťahovanie ho nebude donekonečna baviť.

Čakáš od neho nejaké dôkazy. Čo však pre váš vzťah robíš ty? Len hlupák by ti v takejto situácií navrhol spolubývanie. Naozaj si neviem predstaviť, ako chceš spať s dospelým chlapom v jednej posteli, bez toho aby sa ťa dotkol....poslušne čakal roky na znamenanie, že už môže. Kde má istotu, že po "minimálne dvojročnej" skúške oddanosti by neprišla ďalšia... a potom ďalšia... a ďalšia? Kto vlastne si, že si dovolíš sa s niekým takto hrať? Človek dokáže niekedy nemilo prekvapiť aj po 10, 20,... rokoch spolužitia. Ak sa chceš neustále obávať, naj keby si asi ostala sama.

Skutočne si rozmysli, čo vlastne chceš. Ak na svojej dôvere v partnera nevieš popracovať rýchlejšie, možno by bolo lepšie, keby ho necháš ísť. Nech si svoje šťastie hľadá inde. Kým je ešte mladý a má kopu možností. Bolo by to voči nemu fér. Vzťah nie je len o tebe.

mariejenka
24. apr 2021

Povedať do ksichtu priateľovi po.trocj rokoch chodenia (podla teba je to vzťah) ze ani tento ROK!! Nič nebude😂😂😂 a nebolo ani 2018,2019,2020! Ale problem sa opýtať ci posuniete vzťah k spoločnosti bývaniu,svadbe, deťom tu problém máš,haha je mi to trapno-smiesne.
A este,,, si ma nenastahoval,,,??? Co si fikus? Alebo vstavaná chladnička?
Žiadne elementárna logika.

judar
24. apr 2021

Ty si cela od zakladu DIVNA!! Iny by ta uz daaaavno kopol s urazkou do prdeli 😀🤣🤣🤣🤣 a ze vraj mas frajera 🤣 no figu borovu a on ma len onicom privesok teda obcasnu navstevu 🤣🤣🤣 a ani by som sa nedivila keby ti jednejo dna uz neotvori ani dvere pred nosom

jaskolka
24. apr 2021

Prepáč, ale toto mi príde strelene. Od vás oboch... Od neho, že ti to toleruje aod teba, ze aké koniny vymýšľas. 😅😅Keby mate 16, tak ok, jasne ze sex nemusí byť hneď okamžite, treba sa spoznávať.. Ale žena, akože dokedy sa vo vašom veku "chceš spoznávať"? A ako ta ma presvedčiť, že to mysli vážne? Tým, že s tebou bude 20 rokov v celibáte sa držať za ruku, a stretávať v meste? Preboha, zobudte sa obaja a bud fungujte ako normálny pár, alebo choďte od seba, lebo toto je "mimo". Nikto nikdy ti nezaručí, že vzťah vydrží do smrti, ani sobáš, ani 10 deti a hypotéky na domy. V podstate je to vždy risk... Ale z jedného zlého vzťahu nemôžes zatrpknut na cel život a báť sa riskovať opäť...

ivangeline
24. apr 2021

Po 3 rokoch nevies? A ak to chces brat vazne...tak mohol dat prsten. ;)

veronika66
24. apr 2021

Kokos a na čo by si ťa bral k sebe bývať keď s teba nič nemá? Možno takto má voľný byť a môže si tam miesto teba niekoho doniesť. Kto by si kupoval mačku vo vreci? To že je debil môžeš zistiť hneď alebo aj za 10-15 rokov. Nevieš o tom či chce deti? Veď ako by si vedela keď s tebou nespal vo ti bude hovoriť že áno chcem a keď si nesadnete v posteli tak čo zbytočne si čakala také roky... Keď si spätné pozriem keď sme spolu boli s mužom 3r od začatia vzťahu tak sme mali 1r dieťa, postavený dom a aj svadbu. A nie že som sa zamýšľala či má odkopne alebo kedy mu dám sex 1x

majulino
24. apr 2021

Nevoláš sa nahodou Majka? Mala som taku drbnutu kamaratku. Teraz ma 32 a je sama ako kôl v plote presne kvoli takemu zmýšľaniu ako mas ty. Tiez mala priatela 2 roky a nespala s nim. Ani nedovolila aby sa jej nejako dotkol. Nasiel si inu

sense
24. apr 2021

Máš pravdu vás vzťah berie len ako kamarátsky vzťah nie partnerský a preto ho nikde neposuva...
A celkovo kí to príde ako vymyslená téma... Lebo ak áno tak je to to najabsurdnejsie co som počula.. Alebo ten chlap tiež nie je normálny aby pripomienku že sex nebude ani ďalší rok by mykol len tak plecom a s úsmevom povedal ale čosi v pohode...

pluska95
24. apr 2021

Nehnevaj sa co ti teraz napisem ale si naivna chlap nevydrzi bez sexu 3 roky nedas mu ty da mu ina asi mu to tak vyhovuje aj ked s tebou nechce byvat ľudia bože môj na jakej to planéte žijete 🤔😱

veronikaszabova
24. apr 2021

Babyyyy, toto bude nejaky FAKE 😂😂😂 a ak nie, neverim, ze ten chlap berie ich vztah ako vztah. Ved to je len kamaradstvo. Ze 3 roky a bez sexu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 chudak chlap. Dobre si musi honit kazdy vecer. Alebo ma na to nejaku druhu

mimka11111
24. apr 2021

A si si istá,že máte "vzťah" 3 roky? Si si istá, či vôbec nejaký vzťah máte?

blah24
24. apr 2021

To je blbost, ze te to nebude trapit 😄 zase se budes rozebirat ze byl ten pravy a ty si to pokazila. a ja bych s tebou uz taky davno nebyla 😉