Partner má profil na zoznamke

lucis133
14. jan 2023

Ahojte dievčatá, sme s partnerom už dlho 7 rokov a kedysi dávno sme mali obaja pokec ešte keď sme neboli spolu ja som si ho už dávno deaktivovala keď sme sa dali dokopy a nedávno som bola zvedavá či ho on ešte má a do googlu som si dala jeho prezývku čo tam mal aj kedysi a vidím že má zmenené aktuálnu profilovú fotku a ukazuje tam že často odpisuje na správy má všetko vyplnené o sebe ako vypadá atď..vždy keď sme spolu sa ku mne správa veľmi pekne občas mi niečo prinesie nejaké malé prekvapenie, každý deň mi po práci zavolá vždy si na mňa nájde čas od strednej je to rovnaké keď potrebujem vždy mi pomôže. Čo si o tom myslite vy? Prečo by tam inak chodil? Samozrejme sa mi to vôbec nepáči a chcem sa ho na to opýtať. Ďakujem za každú odpoveď

petulda333
14. jan 2023

@lucis133 sama som zvedava,ale skusenosti z okolia vravia,ze nic dobre tam nebude. Bodaj by som nemala pravdu

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
14. jan 2023

ja neviem dievcata, kazdy ma nejaky iny nazor...autorke by som poradila zacat s priatelom po siedmych rokoch byvat...

petulda333
14. jan 2023

@madeline1 to je tiez divne po tolkych rokoch nebyt spolu

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
petulda333
14. jan 2023

@lucis133 ale teraz uz pracuje,tak by bolo fajn ist spolu zit a nie len hladat vyhovorky

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katkati
14. jan 2023

@lucis133 Je tam plno žien, ktoré len číhajú na to, aby tam objavili pri tej vzorke, ktorá tam je muža, ktorý vyzerá solídne a je predpoklad, že nie je zadaný a žije normálnym životom. Poniektorým nevadí ani to, že je zadaný a musel by mať veľmi pevný charakter, aby odolal návrhom, určite aj intímnym a perverzným. Držím palce, aby si zistila, že práve on je tou výnimkou. Len sa radšej príprav aj na verziu, že on je tiež iniciatívny, lebo sú aj muži, ktorí nie si milý a pozorný len k svojej partnerke.

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olimuc
14. jan 2023

Máš 23, ste spolu od 16/17, neviem, čo je lepšie … nech mu prepne teraz alebo v 35 keď budeš mat deti A na neho príde 2 puberta a bude naháňať stratený čas a zážitky 🤷🏻‍♀️Úprimne, skôr alebo neskôr budeš mat parohy, že oskrabes plafon. Hlavne sa nevydávaj a neber hypo spolu s ním a vyskúšajte si najskor bývať v podnájme. (Prednedávnom tu písala jedna mamička kt mala obdobný scenár .. po 12-13 rokoch chlapovi preplo, ibaže ona už mala aj deti)

madeline1
14. jan 2023

@lucis133 samostatnost je o zodpovednosti a to je sloboda...mozte zacat s podnajmom a potom si splacat nieco vlastne, je to vyhodnejsie ako si nechavat peniazky na beznom ucte ...

madeline1
14. jan 2023

@olimuc 😁tak bude cakat do 40tky, ci mu neprepne a prepne im napokon obom, lebo sa 20 rokov neposunu...ved na co, vztah moze aj stagnovat....

lucis133
autor
14. jan 2023

@olimuc to je veru už ten horší prípad keď sú tam aj deti je to strašné že sa takto niektorý muži vyfarbia a podvádzajú svoje ženy ktoré im dali ešte aj deti ja som mala takú kolegyňu v práci a už mala po 50tke a jej muž jej zrazu po toľkých rokoch oznámil že on chce ešte žiť a nájsť si inú a jeho rodičia ešte aj s ním držali hoci kolegyňa bola dobrá žena aj im pomáhala a nakoniec sa jek toto dostalo od nich
@olimuc

veronika66
14. jan 2023

Vytvor si nový profil a napíš mu a uvidíš. Daj vedieť držím palce

kittykat22
14. jan 2023

Byt na pokeci aktivny s aktualnou fotkou a info, je blbe. Skor ci neskor sa objavi baba snov - citaj, snov ktore sice neexistuju, ale na kvantum sprav a predstav to staci. Druha vec je, keby ten profil pouzival len na obcasnu fidlovacku a ty si bola zena jeho srdca, tak ti z tych fidlovaciek prinesie xy kmenov HPV a ty mozes behat kazdy rok na stery ako na klavir. Aby si si bola ista, ze nemas nabeh na rakovinu krcka maternice.

olimuc
14. jan 2023

@lucis133 choďte na rok do podnájmu a uvidíš. Možno budete za rok na zoznamke obidvaja ako singles. Alebo budeš strácať čas. Mas 23, treba sa pohnut. V 24 sa este mozes vratit do detskej izby ale v 30 tke to take jednoduche nebude.

teleskop
14. jan 2023

@lucis133 kedze si ho sla skontrolovat na pokec vas vztah nebol vporiadku

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka1402
15. jan 2023

@madeline1 Wtf.😀 To čo ja za radu. Sú stále mladí to, že sa skôr spoznali nič nemení. A načo by šla bývať s niekym kto očividne má zoznamkovy profil?😅 Dristy o tom, že to jr zabavaci portál je blbosť.😀 Dnes je to čisto o sexe a rôznych veciach, ktoré vôbec nemajú nič spoločné s niečím nevinným. Bývanie je mínus, ale bývať s niekym kde je iskierka pochybností... Veľmi zlé. On je zadaný a je jedno ci spolu žijú alebo nie, nemal by tam byť vôbec aktívny.

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
madeline1
15. jan 2023

@mimka1402 uz maju dost rokov na to, aby mali normalny vztah a k tomu dalsiemu dom sa uz tiez vyjadrila

mimka1402
15. jan 2023

@madeline1 Je to uhol pohľadu som vo veku autorky preto viem, že ja by som bývať šla príde mi to najrýchlejši spôsob ukazania ľudí. No, ale to neznamená, že táto rada jej pomôže v aktuálnej otázke. Je to mimo toho čo autorka rieši. A vzťah je stále normálny aj bez bývania, záleží aj od iných vecí než to ako dlho sú spolu.

alzbeta1301
15. jan 2023

@lucis133 stacil mi nadpis 🙂 ani by som sa s ním o tom nebavila

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
toskanka
15. jan 2023

@lucis133 Klobuk dole, že si ho ideš preklepnúť. Veľa žien by strčilo hlavu do piesku. Daj potom vedieť, ako to dopadlo. A nebud na začiatku moc vtierava, aby to nebolo podozrivé. Namotávaj ho postupne.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
toskanka
15. jan 2023

@mirco50 Kto si má vstúpiť do svedomia? Ona?

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
harmona
15. jan 2023

Uf toto mi uz teraz zavana pruserom. No som zvedava ako to dopadne.

lucis133
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz