Po vysadení antikoncepcie mám veľkú chuť na sex a muž už nevládze

14. apr 2021

Ženy prosím Vás ja som sa po vysadení HAK asi zbláznila no ja mám stále chuť na sex. Ráno vstávam nadrzana,večer po sexe zaspavam tiež stále nadrzana. Sex mi nestačí lebo partner ma nevladze uspokojiť. Naozaj mi až povedal že on už nevie čo má robiť aby mi to stacilo. Pri sexe si pomaham aj ja no napriek tomu skoro nikdy nedosiahnem uspokojenie. Už mi aj navrhol že mi kúpi pomôcku no mne to bude pred ním trápne a inokedy, keď je v praci nemám čas, to lietam okolo dieťaťa a domácnosti. Asi som chorá ale ja normálne zvažujem že či mi za to stojí priateľ keď mi nevyhovuje v sexe. Samozrejme stojí, je to super chlap a krasne sa o nás stará len nie som spokojná v posteli (od vysadenia HAK čo je cca 4 mesiace) a trapi ma to. Čo mám robiť?😫

autor
14. apr 2021

Nedosiahnem uspokojenie lebo na to potrebujem asi viac času. Sex trvá aj s predohrou asi hodinu a muž potom už fakt nevládze :D

janulienka_janka
14. apr 2021

Ahoj 🙂.. No takto.. Hodina je úplne super podľa mňa 🤣🤣 u nás tak 10 minút aj so sprchou ale zas mne to stačí 🤣 ak ti môžem poradiť, kúp si womanizer a využi ho kľudne aj pri sexe.. Je to inak skvelá pomôcka pre dosiahnutie vrcholu ;) myslím si ze keď ste s partnerom inak šťastný a ste spolu už dlho a ešte ti to aj sam navrhol, nemáš sa prečo pred ním hanbiť dopomôcť si pomôckou 😉 držím palce

ninusa221
14. apr 2021

Kukni stranku ten ružový slon tam su rozne pomocky 😄

janickacrazy
14. apr 2021

Nemôžeš sa vrátiť k užívaniu HAK? Či plánujete bábo?

queen_mary
14. apr 2021

Hm, to aby som si nasadila a potom vysadila antiku 😀

autor
14. apr 2021

@janickacrazy neplánujeme ale nechcem ju už brat

rooberta
14. apr 2021

Ja som mala po vysadeni antikoncepcie presne takto isto poblaznene hormony, nonstop som myslela len na to, na ulici by som sa bola hadam obzrela aj za spinavym instalaterom, jedno mi bolo, tak mi svitorilo. Trvalo to tak pol az tristvrte roka kym som sa dostala do normalu. Je to uplne normalne, to sa napravi. To ze ta muz nevie uspokojit s tym zrejme nesuvisi, to sa asi nenapravi ked toto odozneje, pricinou bude nieco ine.

ankaanka1977
Autor odpoveď zmazal
Zobraz