Pochybnosti o novom vzťahu

25. feb 2023

Zaujímali by ma vaše názory na danú situáciu. Niečo vyše mesiaca som v kontakte s mužom zo zoznamky, stretli sme sa celkovo 3-krát. Počas našich, musím povedať, veľmi úprimných rozhovorov som sa o ňom dozvedela veci, ktoré neviem celkom stráviť. Ide o muža, ktorý je už niekoľko rokov rozvedený, ale ešte počas manželstva mal vzťah, ktorý trval vyše 10 rokov, rozišli sa až par rokov po rozvode. Dôvodom, prečo si našiel tento vzťah, bolo, že zistil, že potrebuje žiť s niekým iným. Majú viac detí, syn je ZŤP. On sa k tomu stavia tak, že je to jeho minulosť a je už uzavretá. Mne to však vŕta v hlave a pochybujem o charaktere tohto človeka. Inak sa zatiaľ javí, že je o.k.

autor
25. feb 2023

@panelacikova Áno, úprimný bol, ale vidí, že ma to dáva dole. Zvažujem, ako sa nakoniec rozhodnem. Ale mám pocit, že budeme k sebe aj naďalej úprimní. Ani jednému z nás nejde len o ten sex, to by aj on ukončil. Chce vyslovene partnerku. Takže uvidíme 🙂

panelacikova
25. feb 2023

tak držím palce 🙂 niekedy niečo, čo spočiatku vyzerá absolútne zle a neprípustne, vyústi do super vzťahu 🙂

celasapremenim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ahhola
25. feb 2023

Dajte sex a uvidíš, ci je taky kanec, za akého sa pasuje. Baby ti píšu, ze poluje len na novú onú ♦️ ale ak si zabezpečená, bacha, aby ta nevycical, ako imelo. 🍃

autor
25. feb 2023

@celasapremenim Dieta už neplánujem. On práveže potrebuje aj partacku na svoje aktivity, preto nechce niekoho len na sex.

autor
25. feb 2023

@ahhola Ja zabezpečená som, ale myslím, že on je na tom lepšie. Financie neriešime. Vlastne ani ešte nie sme vo vzťahu, lebo sa v tom ešte nemám jasno. Ale čoskoro sa mi vyjasní 🙂

vafinka
25. feb 2023

@kubkovamama presne obycaj y jebos čo by aj veveričku pretiahol a ešte jej vešali.buliky na nos ako hľadá niečo v živote ako iný hnoj 💩

zuzana9415
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majoranka24
26. feb 2023

Vies, kolki na zaciatku tvrdia, ze chcu vyslovene partnerku?? ☹️ Never mu prosim ta uplne vsetko, co povie. Ked mal popri manzelke paralelny vztah, je zvyknuty klamat.

autor
26. feb 2023

Dievčatá a aj chlapci 🙂 Veľmi pekne ďakujem za všetky príspevky. Dám na svoju intuíciu, ktorá ma zatiaľ nikdy nesklamala. Zostanem sama sebou a neprekročím svoje hranice. Nie som pre mužov ľahká korisť. Ružové okuliare nasadené nemám, ale zároveň si uvedomujem, že život nie je len čierno-biely.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. apr 2023

Ak niekto ešte sleduje túto tému, tak sex nestal za nič, po citovej stránke som mala stopku, nemohla som do toho ísť. Dnes je koniec 🙂