Priateľ sa spraví veľmi skoro

maros94
27. apr 2021

Prosim o radu priatel sa vzdy spravy velmi skoro co by ste nám obporucili aby som si to uzila snim a dokazal ma uspokojit vecsinou sa spravi iba on

sisa_s
27. apr 2021

Alebo si ty ten priatel? 😉

maros94
autor
27. apr 2021

@sisa_s mame spolocni profil je to jedno myslim si nie

vika12341234
27. apr 2021

@maros94 chlap cíti kedy sa urobí musíš nájsť pózu ktorá vyhovuje tebe, potom daj pózu ktorá vyhovuje jemu

anjelicek26
27. apr 2021

To su zas temy. Ved ma jazyk, ruky, nech ich pouziva, su aj vibratory a hracky, ktore ti davaju milion moznosti, ako spolu mozete dosiahnut vrchol bez ohladu na to, ci sa spravi on na zaciatku ci na konci... Dolezite je, aby mu na tom, ci sa spravis aj ty zalezalo.

maros94
autor
27. apr 2021

@vika12341234 uz sme to skúšali vselihak stale vysledok je ten isty malokedy sa spravim

maros94
autor
27. apr 2021

@anjelicek26 áno ale chceli by sme to aj bez teho iba cisto tak by sme chceli

anjelicek26
27. apr 2021

@maros94 no tak asi to bez toho nepojde no. Ono ked ste mlady a vsetko je to nove, tak asi chalan nema taku vydrz, casom sa to zmeni, zlepsi, nauci sa. Do tej doby proste trening no... Ono je podla mna prehnana predstava, ze kazdy chlap vydrzi 30-40 minut jedno kolecko za druhym kym sa zena spravi - u niektorych zien to proste aj dlhsie trva a je to normalne... priemerny styk parov v europe trva co som citala - 7 minut v priemere...tak si to zrataj, kolko zien sa asi pod 7 minut spravi... tie alternativy proste patria k poriadnej predohre k tomu u vela parov.

maros94
autor
27. apr 2021

@anjelicek26 dakujem asi to poznas z vlastnej skusenosti ked tak to pises

anjelicek26
27. apr 2021

@maros94 kedysi pred 17 rokmi na zaciatku vztahu urcite, nastastie sa to vyrazne zlepsilo 😂 Pointa ostava, musite sa rozpravat, hladat moznosti, aby ste boli spokojny obaja, jemu to vezme aj ten tlak, ze sa musi snazit, musi vydrzat, precisti si hlavu, myslienky, ved nemusite mat jedno, ale aj dve-tri kolecka a povenuje sa ti medzi tym..casom to bude lepsie...

miskakyska
27. apr 2021

@anjelicek26 ruky,jazyk zbytočné,keď guľa na krku na okrasu🤭🤷

anjika44
27. apr 2021

Prečítaj si pred stykom príručku slovenského pravopisu.

lindusss2016
28. apr 2021

@maros94 zacnite studovat tantru, tantricky sex, masaze, prihlaste sa na kurz. Sex sa da robit aj uplne inak a rozhodne na to nepotrebujes vibratory a podobne vymysly 🙂

peta2202
28. apr 2021

mozno by bolo dobre sa o tom otvorene pozhovarat a hladat spolocne to riesenie 🙂

slovakboy
28. apr 2021

@maros94 neviem koľko máte rokov my mame napríklad 50 a počas manželstva sa to mení. Moja manželka nikdy nedosiahla orgazmus pri normálnom styku. Ani keď sme boli mladi a mal som výdrž. No vždy som ju k orgazmu priviedol po mojom vyvrcholení alebo pred tým. A počas klasickej misionarskej polohy alebo po sedliacky na rohu postele si veľmi užívala. Krásne tlačila lonovou kosťou a tým pádom aj klitorisom na môj penis. Chápem že to chceš zažiť súčasne s ním. Aj my sme to chvíľu riešili. Píšeš že sa spraví iba on. Netlač na neho so spoločnym orgazmom v rovnakom čase ale posťažuj si že chceš aj ty zažiť orgazmus. Tantricky sex je náročný a treba ho trénovať mladý chalan na to nebude mat trpezlivosť no je to to najkrajšie čo sa dá zažiť. Urobte kompromis a mojkajte sa. Hladkajte sa navzájom na ramenách a lopatkách a bozkajte sa objímajte, voňajte a nemyslite na orgazmus. Príde príde nepríde nepríde ale nekončí to jeho orgazmom. Asi mu krivdím a on ti chce pomôcť no podľa teba sa skoro urobí. Ja trpim predčasnou ejakuláciou teraz, pretože beriem antidepresíva po corone. Prejavuje sa to tak, že dlho sa mi nevie postaviť a hladkame sa, mojkame šepkame si do uška. Potom sa mi postaví a vystreli orgazmus. Aj jeho prežívanie je len chvíľu. Manželka si neužije s mojim penisom no keďže mame nacvičené prstovanie a jej to vyhovuje, tak sa urobí aj tri krát s mojim prostredníkom ktorý treba vsúvať do vagíny mierne zahnutý dohora. Neviem však, či to tebe bude vyhovovať skúste hľadať a trpezlivo hľadať. S láskou a laskavosťou k sebe samým. A netrápte sa že vám to ide len s hračkami. My s jedným vibratorom prstami a jazykom fungujeme celé manželstvo. Sex nemusí byt dokonalý a ani orgazmus nie. Viem že mladým sa to ťažko chápe a chcú zažiť tú výbušnosť a maximálne uspokojenie. Aj to príde keď na nejakú dobu pripustíte možnosť že to nemusí byt dokonale a budete trpezlivo a s láskou hľadať. Držím palce a daj vedieť. 🙂