Sex ako jediné spoločné hoby

ja678
4. apr 2022

Dobry den, chcel by som sa spytat na vas nazor, sme spolu s priatelkou rok a nasim jedinym spolocnym hoby je sex, da sa povedat ze kazdy den, niekedy aj viac x.. okrem toho mame uplne odlisne zaujmy. Myslite si ze to bude fungovat aj po splodeni dietata? Dakujem pekne za kazdy nazor

mec321
4. apr 2022

@ja678 😃😃😃 aj nasim spolocnym hobby je sex, no vieme sa aj porozpravat zijeme spolu lubime sa a vsetko okolo toho sa doplna 😃😃

zuzanazu85
4. apr 2022

Skúste maľovať 😁.

helus888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
casavina
4. apr 2022

@ja678 to je veľmi smutné 🙁

ja678
autor
4. apr 2022

Je to smutne ale vieme spolu zit v jednej domacnosti.. ja sa rad hybem, sportujem,ona rada spi.. problem je ze ma par krat oklamala a tym je dovera je narusena.. ale ako pisem, nase "hoby" to vzdy nejak vyriesi.. ukoncit to, aj ked je to pekne, alebo to skusit s dietatom (ona chce a ja sa neviem rozhodnut) ? Som z toho zufaly uz😳

zuzanazu85
4. apr 2022

Hobby ako robiť bábo? Tak to čítam prvý krát 🤭. A potom mu poviete,že bolo počaté ako hobby,alebo z nudy? 😲. Vravím,radšej skúste maľovať 😁

mec321
4. apr 2022

@ja678 ja tiez rada spim 😂 vies, treba obcas sa prispobit aj z tvojej strany.. ak cely den si vonku a sportujes tak necudo ze baba len spi 😄 chodte cez vikend do kina, na opekacku ked bude teplo a podobne.. ist niekde na vikend.. ja som tiez naklamala vela veci zalezi od toho, v com bolo to klamstvo.. sadnut, porozpravat sa, a hlavne robit aj nejake veci spolocne, ktore budu vyhovovat obom

casavina
4. apr 2022

Bábo nie je vec!!!! Mám pocit, že to píše nejaký 14 ročný troll..

janinah
4. apr 2022

Ked príde dieťa ,tak čas ani energia na hobby nebude a určite nie párkrát denne.Možno bude tehotenstvo rizikové a na hobby budete musieť zabudnúť na pár mesiacov.Potom čo? budete po sebe vrčať? Alebo sa obchádzať? Nemáte nič spoločné,čo robíte SPOLU vo volnom čase okrem sexu? Nič? tak to je na založenie šťastnej rodinky pramálo.Chudák to dieťa.

janickacrazy
4. apr 2022

@ja678 nuž a ona nemá žiadne záľuby okrem spánku? Lebo pri dieťati sa naozaj veľmi nevyspi. Takže asi netuší, čo to je mať dieťa. Niektoré sa v noci budia aj každé 2 hodiny. A bývate už spolu?

kluska
4. apr 2022

preco hned dieta? najprv si pories vztah. Takze spolocne spoluzitie klape? domace prace, financie, rodinne problemy? ak ano, nie je to take zle, len treba zbytok doladit, raz ty zostanes doma s nou v posteli a budete kukat film a raz ona pojde von s tebou. Kompromis, dieta az potom. Pokial ti klamala v nepodstatnych veciach, ok, ked v podstatnych, to uz je velky problem. Narodenim dietata sa to este zhorsi, takze ziadne hrrr do dietata

nikpa
4. apr 2022

@ja678 dieťa v takomto vzťahu určite nie. Veď to by si mohol oplodniť ďalších 50 žien s ktorými tiež môžeš mať ,,spoločné hoby,, 😄 vy ste podľa mňa len spolubývajúci milenci a to doslova, nič viac.

kitycat
4. apr 2022
ivca88
4. apr 2022

Ste spolu rok. Už sa ako tak poznáte a vidíš že vám to neladi.
Keď jej spravíš teraz dieťa a o pár rokov zmenis názor, tak sa potom príprav že ako tvoja EX bude mať takéto hoby s inými mužmi a popritom bude mať v starostlivosti tvoje dieťa..
Už to chápeš ?
Dieťa nie je vec ani domáci maznáčik.
Dieťa je záväzok na celý život a preto si ho urob naozaj s niekým, s kým chces byť aj ty jak sa vraví " kým vás smrť nerozdelí "..

54tinka54
4. apr 2022

@ja678 možno potom bude vaše spoločné hobby práve to dieťa 😀
Ale nie vážne… minimálne by som s tým plodením počkala.. ste rok spolu, to nie je veľa, ešte si ju poriadne oťukaj a spoznaj a hlavne keď máte narušenú dôveru najprv treba popracovať na tom aby sa pomaly znova obnovila.. vzťah bez dôvery nefunguje

nwnw
4. apr 2022

@ja678 ked nedoverujes partnerke na 100%,tak nekaz zivot svojmu dietatu. By sa iba prehlbil rozdiel medzi vami.
Takze splodenim potomka pridete aj o posledny spolocny zaujem. Pocas tehotenstva mozno ziaden sex alebo pomenej a potom pomenej.

vorkola
4. apr 2022

@ja678 No ked ta uz raz oklamala,klamat bude dalej prerus s nou kontakt,Klamat ta bude v hocicom ,s takym clovekom sa zit neda,utakaj,pokym nemate dieta

juliet86
4. apr 2022

cim sklamala tv9ju doveru?

ja678
autor
4. apr 2022

Ja 33 ona 28r. Ja napr rad lyzujem, ona nema rada zimu. Ked tak prechadzka iba po rovinke, a ja by som aj do hor isiel. Ja chcem velmi mat svoju rodinu a tiez svoje deti viedol k nejakej aktivite.. ona je skromna, nepotrebuje drahe dary, navari, inokedy ja.. vieme pozerat tv, spat v obajti, ja nepotrebujem chodit po baroch s kamaratmi, len sme nauceny kazdy na iny zivot, a bojim sa ze sa to v buducnosti raz odrazi..

ja678
autor
4. apr 2022

Klamstiev bolo viac.. take obycajne napr ze sa mi hrabala v tel ked som bol v praci, omylom spravila screenshot, a tvrdila ze ona sa ho ani nedotkla..

bikarbona
4. apr 2022

Tebe tvoja priateľka vlastne vadí. Dajte si šancu na lepší match.

beata_k
4. apr 2022

@ja678 Dieta urcite nie. Dieta riadne preveri vztah a ten vas je uz teraz nic moc.

nwnw
5. apr 2022

@ja678 ty riesis dve veci. To ze Ty si sportovo zalozeny a ona nie, je uplne v poriadku. A detom to nebude prekazat. Ja s muzom asi nemam spolocnu ani jednu sportovu aktivitu. On hral asi vsetky halove sporty + futbal a hokej. Jak kazdy chlap asi. Ja zboznujem turistiku akukolvek kdekolvek, raft (on sa boji vody), bicykel. Narodenim deti sme upustili skoro zo vsetkeho a objavujeme nove aktivity spolu s detmi.
Nikdy sme sa nehrabali jeden druhemu v sukromi ani v telefone, ani v PC.

mec321
5. apr 2022

@ja678 prosim ta ved to je uplne normalne 😃 nemusite mat ziadne spolocne zaluby. staci ked sa lubite a viete sa zabavit a porozpravat 🙂 a este jedna vec, ja om robila omnoho horsie veci, ako sa hrabat v telefone 😂 sme spolu uz 5 rokov zachvilu, napis mi sukromne, kludne sa mozeme porozpravat ked si taky neisty 🤪

mamkalentedkova
13. apr 2022

Keď čítam ostatné témy ,ako po pôrode nefunguje už ani sex ..nebude to po pôrode ,keby ste si spravili dieťa fungovať ...

ja678
autor
8. jún 2022

@vorkola dakujem,mali ste uplnu pravdu.. uplynuli 2 mesiace, a ona ma stale v niecom oklame.. a ja mam nato proste alergiu, led sme zacinali, ona isla zo vztahu do vztahu.. vedel som ze to nebude lahke, uz som take prekonal, no ona si dovolila asi pruliz, napr spavala s nami oboma sucastne, ok odpustil som dufajuc, ze uz sa nikdy take nestane. Od vtedy ma urcite nepodviedla lebo je viac nez spokojna, s byvalim to robila viac menej z lutosti, no spomienky sa nedaju vymazat a mne velmi zalezi na dovere a vzajomnom respekte..

ja678
autor
8. jún 2022

No a k nasmu "hobby" .. je to ako rutina, funguje to stale uplne uzasne, no neviem jej dat to co ma dat muz zene, a tym myslim obetu, pretoze viem ze ti to nebude vazit.. ale mam ju stale rad lebo nase spoluzitie je da sa povedat harmonicke.. vyrastala v rozvratenej rodine, mozno aj preto nevie co si moze dovolit a co nie❓