Som gay a mama ma nachytala pri sexe

21. jan 2022

Ahojte, ja viem že je toto portál pre pomáhajúce si mamičky a tak no ,ale týka sa to mojej mami tiež tak rad by som sa vás opýtal ako by ste to riešili ?
Mám 20 a žeby som na začiatok uviedol som gay, rodičia o tom vedia aj vedia že mám frajera ako neschvaľuju to ale zase nerobia mi peklo zo života.Proste, že je to môj život. No a naši neboli doma oco bol v práci mama mi spomínala že po práci ide s kamarátkami von a ja že super, že pride ku mne frajer som si povedal. Boli sme u mňa v izbe sami doma sme pozerali film a viete zvrhlo sa to jak vždy pri filme. Mali sme film zapnutý na repráku a tým že bývam v dome mame aj zadný vchod. Vôbec som nepočul že niekto prišiel domov a zrazu niekto otvoril dvere a moja mama nás videla ako máme sex. Ako ona pozerala na nás sa ospravedlnila a hneď zavrela dvere, my sme tiez automaticky zišli zo seba a schovali sa pod perinu. Ako frajer sa obliekol, sme posedeli ešte v izbe lebo nám bolo trápne a som ho išiel odprevadiť domov. No a som sa vrátil domov a mama to nijak nekomentovala, len ticho bolo doma. Stalo sa to včera a stále je také ticho/ trápno doma.

Myslíte si žeby som mal ist a sa jej ospravedlniť alebo sa s ňou o tom porozprávať ? alebo to nechať tak. Ako citím sa strašne trápne za to že sme si nedali pozor a mama nas videla.
Za každú normálnu radu budem fakt vdačný ❤️

raja95
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
21. jan 2022

@savoya tak si to nepredstavuj a otvor si inú diskusiu..

jaskolka
21. jan 2022

Zrejme mama vie o tom, že si gay, takže toto nebude problém. Ide asi o to, že celkovo bolo trápne, že vás prichytila (aj keby ze sexujes s frajerkou, by to bolo trápne).
Nechaj to tak, pripadne len navrhni, či sa chce nejako o tom porozprávať, ale tipujem, že nebude to chcieť rozoberať ani ona. Proste sa budete tváriť, že sa nič nestalo a nik vás nevidel
Pre budúcnosť jednoducho zamkni dvere.

autor
21. jan 2022

@savoya haha no boli by ste prekvapená ako mna presne takato predstava vzrušuje lebo mi nepride nič krajsie ako dvaja chalani čo sa maju radi :D

autor
21. jan 2022

@jaskolka joj dakujem za odpoved ale kazdy čo mi pise že zamkni dvere, ale mne sa kluč od izby stratil uz pred rokmi, a fakt to nerobime ked su nasi doma sak mam nejaku tu slusnost len viete bol som doma sam tak prečo nie aj tak to prišlo spontálne pri filme nie zámerne

miskakyska
21. jan 2022

...mám takého tušáka,že "Tvoja maminka " tu často zakladá témy ,ako načapala syna kadečo robiť...ts ts ts ..a nepoučila sa??😆🤦možno Ti aj odpíše😁

dadis
21. jan 2022

Ja som nic zle na tvojho frajera nenapisala 🙈... mam 15r syna, ak by sa priznal k homosexualite, zobrala by som to v pohode ❤... ja som len pisala, ze si zabezpec dvere na izbe 🙃

autor
21. jan 2022

@dadis ja viem ani som to nebral nejako zle, osprvadlnujem sa ak ste zle pochopili moju správu

ivca82
21. jan 2022

Nestresuj, ja si myslim, ze mama uz bude klopat. Teda ja keby "nachytam" moje dieta pri sexe, tak by som si nabuduce ked budem chciet vojst k nemu do izby, tak nie len klopat, ale hadam aj spievat nahlas budem🤣

dadis
21. jan 2022

@ivca82 Presne 😂😂😂 a je jedno ci homo/hetero/kadeco. Jednoducho nechces svoje decko v takejto situacii vidiet 🤷‍♀️

tafita
21. jan 2022

@autor ja mam sice deti ešte male, ale keby som takto nachytala syna-a je uplne jedno s akym pohlavim- nechcela by som pocut ziadne ospravedlnenie. Asi by som sa chvilu citila trapne a,, isli by sme dalej. "

autor
21. jan 2022

@ivca82 no zomieram úžasny komentar strop

karolinakr
21. jan 2022
autor
21. jan 2022

škoda že @savoya sa nám stratila asi nevedela prijat to ze ostatní rodičia su uplne v pohode s tým kebyže maju inak orientovane dieta

karolinakr
21. jan 2022

nie su v pohode, ja by som určite nebola a určite by som sa nevedela pretvarovať, že som

dadis
21. jan 2022

@karolinakr Niektori su a niektori nie. Nakoniec si vsetci zvyknu..

autor
21. jan 2022

@karolinakr tak nepíšte v množnom čísle že nie su, ak si pozriete ine komentáre tak majorita ľudí je s tým relativne v pohode tak nepíšte za inych, ja píšem na základe komentárov čo su tu

autor
21. jan 2022

@dadis presne ja si myslím že každý rodič ktorý má vážne uprimne svoje dieta rád tak to prijme, nie som rodič ale som o pár rokov starší brat a nevedel by som sa sestry vzdať, tak podla mna rodičovská láska musí byť este silnejsia

jaskolka
21. jan 2022

Nechala by som to jednoducho tak... Je fajn, že chceš udržať určite dekorum v rodičovskom byte, bola to teda výnimočna situácia.
Ako písali ženy vyššie, ak chceš povedz mame prepáč, mami, ak som ta priviedol do rozpakov,a hotovo, tváriť sa, že sa nič nestalo

lenkakravcova
21. jan 2022

Ach už zase fejkova diskusia na vyvolanie vášní. To ze si homosexuál a aký mám k tomu postoj, neriešim. Ale..
Normálny 20 ročný jedinec vie, že pri sexe sa dvere zatvárajú, zamykaju. Hlavne keď nie je sám doma a u seba doma.
A áno, je na mieste sa ospravedlniť a nabudúce sa zariadiť minimálne ohladuplnejsie voči svojim rodičom (uvidíš čo ti na to mama povie, možno začne takú diskusiu aj sama s tým ze si máš sexovať mimo ich byt).
Keď ti to tam dole zapne, rozum neodpajaj.. 😀😀😀
Je mi trápne aj za teba. 🙈

ivca82
21. jan 2022

@dadis presne, fakt by som sa citila trapne.🤣

autor
21. jan 2022

@lenkakravcova ja som bol sám doma a u seba doma, pisal som vyšie ze kluc od izby som stratil este pred rokmi, kebyze nie som doma sám ani by ma nenapadlo mat sex počas toho ako rodičia su v obyvačke. bol som sam doma v mojej izbe tak sa to stalo, a racionalny dovod nevidim prečo by nechceli aby som mal sex v ich dome ? robili sme to na mojej posteli v mojej izbe

ivca82
21. jan 2022

@lenkakravcova ale prosim ta, mne sa to ako dospelemu jedincovi takmer stalo. Ano, je to uz davno, no tiez som mala 20 kedysi. Nastastie sme poculi branu vrznut, ktoru mama ocinovi casto pripominala, ze vrzga a ma ju naolejovat a on stale zabudol.

lenkakravcova
21. jan 2022

Nebol si sám u SEBA doma. Bol si v dome svojich rodičov. Keď budeš u seba, rob si co chceš. Kým žiješ s nimi, tak musíš rešpektovať ich názor v tomto. Ak ho nepoznáš, opýtaj sa. Možno im to bude úplne jedno, ale môže nastať aj opačná situácia - to, že im to jedno nebude a nebudú si to priať pod svojou strechou. Majú na to právo.

dadis
21. jan 2022

@lenkakravcova Ale prosiiiiiim ta 🙄

dankako
21. jan 2022

@savoya milujúca mama by toto neurobila... Zvrátený pohľad na vec 🤷

autor
21. jan 2022

@lenkakravcova tak hovoríte jak kebyže sa jebem na ich posteli pred ich očami 😀

autor
21. jan 2022

@lenkakravcova a keď nesom u rodičovskom dome doma ? Tá už ako fakt neviem kde je domov ? Lebo kebyže už som osamostatnený a chodím ku ním na návštevu tak nepoviem ani pól slova, ale stále žijem s nimi pretože študujem tak som tu doma

minutka
21. jan 2022

@lenkakravcova kym byvas pod MOJOU strechou… ako to je fakt hnusne. Ako ze nebol u seba doma? Co bol u susedov? Nie je to jeho domov? Ci aha, neplati hypoteku tak nema narok?! Mam 1 syna a nech sa bude diat cokolvek, vzdy sa moze vratit do nasho spolocneho domu. Je to rovnako moj dom ako aj jeho.

nikolka1992
21. jan 2022

Neuraz sa prosim ta nie preto zee si gay ..ale..vseobecne ked dieta pristihnem pri sexe tak asi grcnem🤣🤣