Som vydatá, no stretla som inú ženu

23. apr 2020

Napisem podrobne ak bude anonym

veronikaszabova
23. apr 2020

??? Nudis sa cez prazdniny?

autor
23. apr 2020

Nieeee som chcela vidiet ci budem anomym....takze.Mam 15 rokov stastne manzelstvo.10rocnu dcerku.Ide o to ze ja som mala vzdy aj aj Bi sklony.Teda.Muzi ma pritahovali.Ale aj zeny,ale niak som som sa tym nezaoberala.Teda ide o to ze ze nahodou som spoznala o 10 r.mladsie dievca.Sadli sme si ako kamaratky sem tak ked sa uvidime sa porozpravame,nasmejeme.Ale moj cuch hned zistil ze ona je lezbicka a vo mne sa vsetko obratilo.Samoska milujem muza a on vzdy tusil ze mam taketo sklony no preco ja.....preco teraz

stela01
23. apr 2020

Váham 15r manželstvo .... dúfam si sa vydávala veľmi skoro .
Keď že takáto otázka ? Prečo Ty a prečo práve teraz .

brita7777
23. apr 2020

Ked si stastna, potom tomu nerozumiem. Ak by si bola nestastna, to uz by sa dalo chapat. Preco ty ? Taka proste si, si bi, sama si to napisala. Preco teraz ? Asi sa potrebujes rozptylit v case korony, 15rokov spolu je celkom dost, chyba ti dobrodruzstvo, mozno priatelka, dobry kamos...vzruso.

deti95060810
23. apr 2020

Keď je koze dobre ide na ľad...😉

kiki68
23. apr 2020

Nevera ako nevera, musela by si sa porozpravat s muzom v prvom rade

autor
23. apr 2020

@brita7777 ano vzdy som bola stastna 😊😊😊 len proste stale vomne je jedno druhe ja :(

brita7777
23. apr 2020

@deti95060810 to co znamena toto porekadlo 😂?

brita7777
23. apr 2020

nie si nahodou blizenec ?

janickacrazy
23. apr 2020

no lebo dieťa ti odrástlo, manžel ťa už nebaví tak ako na začiatku, tak nevieš, čo od dobroty, hovorí sa tomu kríza stredného veku, inak ak je manžel trošku benevolentný, tak možte skúsiť trojku

autor
23. apr 2020

@stela01 ja som sa vidalavala v 22 😊 a az po 7 rokoch mame dcerku.Vseko je uplne ok.rozumieme si nehadame sa;muz je naruzivy😂😂Dakedy az moc 😊 ale dakedy mam chut proste na to ze zena 😂 oj asi to nijaka nepochopi.Asi preto ze som sla do manzelstva ako Bi avsak nikto to nevie...

autor
23. apr 2020

@janickacrazy ale ja ho nechcem delit s inou 😊😊😊😊

janickacrazy
23. apr 2020

no tak potom nevymýšľaj

mpg
23. apr 2020

Ak je ona lesbička, tak to môže mať zlý vplyv na bi-ženu, lebo ju vlastne stiahne na tú svoju stranu, môže sa stáť, že aj úplne. Ja by som to neskúšala (ale nepoznám pocity bi-ženy, môže to byť aj silné), len je to málo chápané väčšinovou spoločnosťou.
Môže sa tým veľa vecí pokaziť, keď by sa to rozšírilo.

autor
23. apr 2020

@mpg och no ja neviem ja uz mam v hlave taky salat.... asi keby som snou ostala sama tak by .... ale tot vsio.....dalej by siel zivot.Ako ja ma pred tym nez som mala manzela mala som taketo ulety so zenami.Bola som mlada.Potom dosiel muz, som sa zamilovala(Milujem a ziarlim dodnes)noTo BI vo mne ostalo

janinah
23. apr 2020

To Bi bude hlavne v tvojej hlave a asi sa dost nudis a nemas poriadne starosti.ked riesis somarinu...nevazis si to.co mas.co by ine dali za rodinu.dieťa.dobreho manzela...tak aby si sa nepopalila...

mirkava
23. apr 2020

Dajte trojku 👍😉

kiki9871
23. apr 2020

A co ty vies, mozno keby si s nou mala daku jednorazovku, muzovi by to nevadilo a este by povedal, ze co ste mu nenahrali aspon video 🤣🤣🤣 skus mu len tak nadhodit medzi recou, ze co on vravi na take nieco, ked zena muza podvedie s inou zenou a budes vediet na com si 🙈🙈😅😅🤷‍♀️

lavender273
23. apr 2020

Draha..kazda z nas ma v sebe 'druhe ja'. Len uz zavisi na kazdej z nas co s tym urobi.
Je neskoro rozmyslat co by bylo keby. Teraz je co je. Asi ti je velmi dobre, kedze riesis taketo veci. Ale to je taka ludska natura...ked je dobre tak preco to neskomplikovat.

jana_eyre_2
23. apr 2020

Je jedno či žena či muž - keď ako vravíš, že miluješ svojho muža, tak s ňou proste prerus kontakt ak ťa dráždi a myslíš na ňu.. keby ťa začal priťahovať iný muz, čo by si spravila? Stať sa taka platonicka príťažlivosť môže asi komukoľvek, ide o to ako s tým naloží a postaví sa k tomu.. ja by som proste prerušila kontakt a časom zabudla...

osky
23. apr 2020

Nevies co od dobroty?
Nezijeme iba pre svoje pudy.
Treba sa vediet aj ovladat.
Myslim.ze v kazdej z nas drieme aj take divoke zviera.ale prave preto nie sme zvierata,tie sa riadia pudmi!
Sme ludia,mame intuiciu a pocit zodpovednosti.
Preto mame aj vediet stopnut blbe napady.
Keby si mala tak 17,mozno by som to chapala.ved v mladom veku clovek vselico povystraja.
Ale matka 10 rocnej slecny,zena v 15 rocnom.vztahu a koli par minutam potesenia si schopna vsetko pokazit....
Koli jednemu burlivemu sialentstvu...
Mozno ladova sprcha ti spravi lepsie😉

banderaska29
23. apr 2020

Ahoj 🙂 toto bude asi poburujúci príspevok pre ostatné moralistky ale c´moon, tu už sa toho udialo 🙂 zvládnem 🙂

Poviem Ti to takto. Nič si nevyčítaj. To, čo cítiš, si ty. Tvoje vnútro, tvoja vlastná skutočnosť a nikto a ani tu Ťa nemá právo súdiť...Mnohé ženy či muži to v sebe potláčajú kvôli morálke, kvôli okoliu, postaveniu v práci. To, čo Ti navrhujem je, povedať o tom tvojmu manželovi. Ver mi nič viac nerieši kadejaké situácie ako pravda. áno bolí, ale rieši a lieči. Možno budeš prekvapená, ako zareaguje. Muži sú väčšinou viac vyrovnaní so ženou, ktorá je bi ako by to malo byť naopak. Teraz to necháp, že Ťa navádzam aby si s ňou niečo mala preboha 😀 ale vyrozprávať sa paradoxne tomu najbližšiemu človeku veľmi pomáha.

Ak by si sa somnou chcela o tom viac porozprávať, kľudne mi napíš do súkromky 🙂 neodsúdim Ťa a ani neprezradím. Mám veľmi dobrú kamošku ktorá bola v tejto situácií ako ty... 🙂

ejmylia
24. apr 2020

Tiež si myslím, že si ako nemáš čo vyčítať a ani sa ti nečudujem, že máš z toho v hlave zmätok. Treba si ujasniť veci hlavne v manželtve, či muža miluješ alebo nie a podľa toho sa proste zariadiš

aylinn
24. apr 2020

@brita7777 čo s tym ma znamenie? 🙈 som blizenec preto.sa pytam😂

lujza123
4. máj 2020

Niekedy sa stáva že sa ľudia platonicky zamiluju počas vzťahu a vždy je to prekvapenie a velka dilema. Môže ísť o chvíľkové pomatenie zmyslov spôsobené stereotypom dlhodobého vzťahu ale kľudne môže ísť aj o osudovú lásku ktorá úplne zmení tvoj život. Toto už musíš zistiť a vysporiadať sa s tým sama.
V tvojom prípade je možno prekvapivý fakt ze ide o ženu, jasne bisexual vie o sebe ze môže mať sex s obidvomi pohlaviami už od puberty ale zistenie že sa dokáže aj zamilovať moze človeka prekvapiť a môže prísť aj v zrelsom veku.

Pokiaľ je to ešte len v začiatkoch tak by som s dotycnou prerušila všetky styky a pokúsila sa zabudnúť. Zíde z očí, zíde z mysle. Mne sa rôzne platonicke ošiale pritrafili v živote už veľakrát (áno k obidvom pohlaviam) ale nikdy by som koli ním neobetovala dlhodobý vzťah, nestoji mi to zato.

Hlavne neskusaj žiadnu trojku, ani zdoverovanie sa manželovi. Ono veľa chlapom zozaciatku ani nevadí ze by mala ich žena nejaké pletky s inou ženou a sú ochotný to chvíľku tolerovať, viac menej lesbicky sex možno ani nepovažujú za neveru. No milostné trojuholníky nikdy nekončia šťastne pre všetkých 3 a nakoniec prinesú vždy veľa sĺz a trapenia. A chlap ktorého opustí žena koli inej žene to v konečnom dôsledku berie oveľa, oveľa horšie než keby mu zdrhne s chlapom.

torysheer
5. máj 2020

Ked chces napis. Viem presne o com hovoris.

autor
12. máj 2020

😊

autor
12. máj 2020

Dakujem pekne za odpovede.Moj muz podla mna tusi ze ja som Bi kolko razy kej sme vonku s kamaratmi podhodi ze haha sak ja viem ze mojej zene sa pacia zeny 😂 a ze sak kludne sa obe mozu namna hodit😂 no mne by to.bolo traaaaapne snim daco taketo preberat.Inak stym dievcatom sa stale vidam..teda vidam.ona kumne chodi nakupovat.Teda ale vam povuem ze ja som hned vynuchala ze ona je lezbicka a ona uuurcite vynuchala ze ja mam tiez niake tie skolny.Ale teda nic mi nepovedala.Ono to proste clovek vyciti.A baby milujeeeeeem svojho muzaaaa.To ano 😊 ani nic nechcem pokazit.

autor
12. máj 2020

@lujza123 trojku nechcem ale daj pokoj.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz