Z čoho pijú Vaše 1,5 ročné detičky?

kiwi82
2. jan 2012

Malá má 17 mesiacov a cca od roka pije z takej pol litrovej fľašky s takým cucáčikom, čo sa nevylieva a čo nejdu naspäť slinky. majú to 0,5l drobčeky. skúšali sme aj rôzne poháriky s náustkami ale ked tam dám tú silikonovú brzdu tak srašne málinko vtiahne do pusinky a ked tam nie je tá brzda tak to zasa tečie. proste najlepšie jej vyhovuje tá fľaša od drobčeka s tým cicáčikom. samozrjeme, že ju umývam a kupujem nové a tak ale predsa je to pvc a možno to má aj nejaké škodlivé zložky. tak neviem, za čo ju mám vymeniť, aby to bolo na tom istom systéme. z pohárika sa učíme piť ale zatial je viacej na tričku ako v pusinke. tá fľaša je v tom pohodlná, že ju má na stolíku a kedykoľvek má chuť si ju zoberie a napije sa. ak máte nejaký dobrý typ aj na konkrétnu značku tak prosím sem s ním. dakujem pekne.

anjelicek26
2. jan 2012

Max ma stale dr.brown flasu - na pitie zo 4-kou cumlom (na mlieko ma trojku) a niekedy pije z normalneho pohara. Presne ako pises, ked sme v pohybe, je to pohodlne, ze sa nepooblieva a kedze tam ma vodu - tak ma nejake pocuckavanie z toho vobec nedrazdi. Nebudem ho predsa niekde na letisku prezliekat 😕 Doma dostava tak 1cm na dno pohara a tak pije, ked vypije dolejeme, ked zacne robit hovadiny, bublat do toho a podobne - berieme pohar a dostane svoju flasu.

sakura77
2. jan 2012

my tiez pijeme skoro stale z "luckovej" flasky,polliterky,nevylieva,zoberie si ked chce,vie uz aj z pohara pit,ale radsej mam toto stale nachystane poruke...

rolak
2. jan 2012

normálny pohár, fľaša so slamkou z DM, fľaše od minerálok ako vy, pohárik s náustkom z Ikey, cyklistická fľaša pre deti a najmä tatova, najviac miluje obyčajný pohár a je schopná aj celý deň nepiť,ak jej nedám piť z pohára... vylievanie a prelievanie do všemožných pohárikov a nádob máme na dennom poriadku. ona si z fľaše leje do phárika a to potom pije. ke´d sa nechce naschvál obliať,tak sa neobleje...

heni79
2. jan 2012

Z pohára normálneho, tiež dávam iba trošku vody na dno. Z pohára so sosáčikom - začínala s jednodierkovým, bez redukcie. Teraz už má trojdierkový. 😀 Zo šálky, cez slamku, z takej fľaše, ako aj tvoja malá. A najradšej so skleného pohára, dedo ju naučil, že si treba štrngnúť "na zdravie" a to sa jej páči. 😅
Jedine mlieko pije večer z fľaše s cumľom, nechce sa jej vzdať. Ráno ho ale pije zo šálky, cez slamku. Tak hádam čoskoro pôjde cumlík úplne preč. 😉

zvonkohra
2. jan 2012

s flasky drobcek ak sme mimo domova a doma s pohara

edie63
2. jan 2012

z pohara

adelaine
2. jan 2012

zo vsetkeho mozneho, mlieko z flase s cumlom, inak z poharika s naustkom, dokaze aj bez naustku, ale cely je mokry, ked pije, najradsej vsak ma sosacik, co je na flase z mineralky lucka 🙂

ivett1
2. jan 2012

My sme používali najskôr fľašu s držadlami a mäkkým náustkom s troma dierkami a neskôr "magic cup sport" s tvrdším náustkom (výborný na prechádzky a pod...)... všetko od aventu...len tiež majú ten systém proti vytekaniu, ktorý trošku brzdí prietok tekutiny, ale pri pití nebol taký problém, že by si málo vytiahli....fľaša aj hrnček sú pravdaže z pvc, len bez BPA...čo by malo byť ako tak zdravotne v norme...
http://www.avent.sk/products/flasa-na-ucenie-26...
http://www.avent.sk/products/kuzelny-hrncek-spo...
a doma sa učili piť z pohárika...tiež umelého (z Ikey...majú také sady rôznofarebných pohárikov v odd. pre deti...aj taniere, misky, príbory... )...zdalo sa mi to praktickejšie...a bezpečnejšie... 😉 ...ale, podľa môjho názoru, sa pod dohľadom dá naučiť piť rovnako dobre aj zo sklených pohárov... 🙂

estterka
2. jan 2012

ked sme vonku a cestujeme,tak presne tie flasky s cucacikmi,co sa bezne v supermarkete predavaju jej davam.doma pohar,napije sa ale aj z flasky bez toho cucaku v pohode.
k tej umelej flase ti poviem len tolko,ze u nas kde zijem nie je absolutne pitna voda,teda zijeme len na balenej vode,lebo inak by sme asi zomreli do smadu..a zijeme vsetci,aj dcera,ine riesenie nemame.

sante81
2. jan 2012

od roka a pol sme zrusili na čaj flasu s cumlom, a presli rovno na pohárik, taky decovy skleneny, ale som mu ho drzala aby nevylieval, potom sa naučil pit sám, ale trvalo to dlhsie, dám mu ako baby písu tak maxim pol deci a uz nevylieva.

katren
2. jan 2012

doma z poharika a stale mame doma pollitrovu Lucku s tym sosacikom a ked niekde ideme, hned balime do tasky 😉

nibiru
2. jan 2012

doma ak chce a neblazni sa normalny pohar v lete lucka,rajec tiez stym uzaverom , lovi netecuci360stupnovy poharik v poctate je to pohar ktory netecie ,klasika sport.flasa zo slamkou no zle sa mi to cisti od caju a kedze je vonku zima tak sme teraz presli na avent sosacik a davam jej ho na malu avent flasu jej sa to dobre drzi a dolievam castejsie cerstvy teply nesladeny caj a ked ideme von aj v obale je to zachvilu studene tak vzdy dolejem teply caj s termosky.mame aj avent magic up flasu ale ta flasa obyč.avent sa mi udrziava najlepsie.

etuska
2. jan 2012

syncek pije z takehoto pohara

http://www.tommeetippee.co.uk/product/first_cup...

ale ovela radsej len z obycajneho pohara, v tom je celkom sikovny.Flasu takmer uplne odmieta,nakolko bol cca domes. dojceny tak si na nu nikdy nezvykol a presli sme hned na poharik.