Kde kúpim Lego?

ivetka1975
24. okt 2013

Chcem dcérke kúpiť Lego na Vianoce, kde ho mám kúpiť,objednať? Poraďte

m_ij_ka
24. okt 2013

@ivetka1975 lego je dostať skoro všade, tesco, dráčik, alltoys, ak chceš kúpiť lacnejšie lego tak ho dostaneš kúpiť aj u číňanov či už pre chlapcov, pre dievčatá, v umelohmotných taškách, vo vedierkach, v kufríkoch no proste asi vo všetkom.

erina098
24. okt 2013

aj na internetovom obchode mall,alza...a tak dalej

anuska74
24. okt 2013

Určite sleduj interentové obchody, podľa mňa je lacnejšie ako spomínaný Dráčik, ja tam najradšej ani nevkročím. ešte bolo tuším lego.sk

erika_rika
24. okt 2013

urcite pozeraj akcie na internetovych obchodoch ako alza.sk a podobne

ichbinich
24. okt 2013

@ivetka1975:
Pozeraj reklamne letaky kamennych obchodov a pozri rozne internetove stranky s hrackami. Treba si odsledovat akcie, lebo 99% obchodov predava Lego za odporucanu cenu firmy Lego...
Ale najma pred Vianocami byvaju rozne akcie. Dracik mal v lete tu tzv. rozpravkovu cenu na vybrane Lego krabice, a to boli dobre ceny, nizsie ako odporucana cena. Inak ma Dracik presne cenu, ako Lego odporuca, pokial viem.
Ja tiez sledujem cely rok a kupujem a mam doma zasobu Lego krabic, pre syna, neterky, aj krstniatko... Takze hracky chodim pred roznymi oslavami "kupovat" do skrine, kde sa mi kopia nakupene v akciach 😀
Minuly rok tesne pred Vianocami sme napriklad kupili za super cenu Lego Cars v Bille... Sli sme kupit Salko a vratili sme sa s troma krabicami Lega 😀 😀 😀 A samozrejme bez Salka, uz bolo vypredane 😀

mipam
24. okt 2013

@ivetka1975 ak chcete kúpiť konkrétne väčšie sety - často sa oplatí objednať z Čiech - napríklad na legenio.cz, dá sa platiť v eurách a zasielajú aj na Slovensko (alebo osobný odber v BA) .. a často majú aj také sety, aké u nás ani nepredávajú ..

denkaajejdeti
24. okt 2013

Ahoj,
ja mám syna legomaniaka (prvé dostal na svoje 2.narodeniny, dnes má skoro 15, no už ho zaujímajú iné veci ako lego 🙂, ale ešte pred rokom alebo dvomi si sem-tam sadol nad boxy s legom). Lego je super investícia do detskej kreativity 😉 .
Sleduj akcie veľkých obchodov (my sme najviac kupovali v Dráčikovi za Rozprávkovú cenu, nakupovala som priebežne a tak som mala vždy doma poschovávané zásoby 🙂 ). Zožeň si veľký katalóg a odporúčané ceny od výrobcu a toho sa drž - v akcii sa dostaneš aj pod túto cenu.
Ešte jedna rada - nikdy nekupuj "lego" u číňanov a pod. Nejde len o škodlivosť materiálu ale aj o nepresnosť tvárnic a slabé prevedenie detailov. My sme vždy kupovali originál a keď sme sa niekde na návšteve stretli s tými lacnými napodobneninami, tak syn nad tým len krútil hlavou, ako sa dajú veci domrdať.....
Denisa

kristiii
24. okt 2013

@ivetka1975 nesúhlasím s posledným príspevkom, mne sa podarilo minulý rok kúpiť jedno super lego aj u číňancov, stálo nejakých 5 eur a bolo to lego ktorého podobný originál keď som pozerala stál 12-15 eur. Bol to hasičský vrtulník a hasičské auto, dieliky krásne sedia, boli v ňom fakt prepracovnané detaily a dokonca je kompatibilné s orig.legom čo máme doma. Inak kupujeme originál lego keď je niekde v akcii napr. v Kauflande sa semtam zadarí

peterbalaz
12. sep 2014

My sme len nedavno nasli super stranku na lego stavebnice vola sa www.funlega.sk su aj ine stranky ale nemaju dobry vyber.Cela nasa rodina fandi lego,proste sme logofandovia.Lego je zabavka na hodiny.Mladsi cele dni presedi pri vlaciku a starsi si stavia velke domy palace cinema atd.Naposledy sme staviali lego parish restauraciu 7 hodin a to pomahala aj manzelka.Lego odporucam

roxana280
12. sep 2014

@ivetka1975 kupujeme cez amazon, je to ovela lacnejsie

evamarket24
25. sep 2014

U nás Lego vrátane noviniek so zľavami do 20%: http://www.market24.sk/lego-hracky/
Na Vianoce odporúčame vyberať Lego čo najskôr, lebo tie najpredávanejšie už väčšinou v novembri nezoženiete.

barbim
20. nov 2014

Zháňam lego Veľký ružový alebo modrý box, typ 5508 alebo 5506 a nikde ich nemajú, ani v internetových obchodoch. Neviete mi niekto poradiť kde by sa dali zohnať?

majaza
6. dec 2014

@barbim ahoj, nepodarilo sa ti nahodou niekde zohnat?
ja tiez zhanam tu 5506 a nieje :-/

barbim
7. dec 2014

@majaza Nepodarilo, skúšala som aj rôzne legové internetové obchody a odpísali že už nie je v ponuke a asi ani nebude ☹

lucinddas
9. dec 2015

Zhanam lego duplo 5594 nakladne lietadlo, ma niekto na predaj?

dorka159
10. dec 2015
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.

asi všade 😀 my objednávame z raja hračiek

lucinddas
10. dec 2015

@dorka159 toto lego uz nie, vsade je vypredane.

dorka159
10. dec 2015
Používateľ dorka159 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od dorka159.

juj prepáč 😒

margaretkamirka
10. dec 2015
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

uz ani v draciku ho nemaju?

jamnicka
10. dec 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

maju ho aj v draciku, ale je najvyhodnejsie ho z internetu objednat

lucinddas
10. dec 2015

@jamnicka
@margaretkamirka nemaju ho v draciku, aspon u nas nie a ani na ziadnom internetovom obchode som ho nenasli. Ak ho niekde maju dajte mi prosimm vediet, budem Va vdacna.

elenkataki1
21. dec 2015

my sme minulý rok pred Vianocami kúpili 5ročnému synovcovi -legomaniakovi vo Vnímavých hračkách stavebnicu LaQ ,- plnohodnotná náhrada. Môže si postaviť aj lietadlo, auto, formulu atd..pri tom aj rozmýšla a vylepšuje jemnú motoriku

alma_m
22. dec 2015

So stavebnicou LaQ máme skúsenosť aj my, ale v našom prípade sme ju zadovážili dcére. Pekné sviatky a veľa radosti!

leeuin
15. jan 2016

Baby predávam lego za polovičné ceny, všetko lego je po synovi, má ho doma strašne veľa a už sa s tým nehrá. Ak by ste mali záujem, viem vám poslať čísla, ktoré máme. Máme všeličo od star wars, city, castle, ninjago, hobit, pán prsteňov, piráti z karibiku a ešte kopu iných druhov...

margaretkamirka
28. jan 2016
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

@lucinddas zohnala si ho niekde nakoniec?

lucinddas
28. jan 2016

@margaretkamirka nezohnala,mvsede bolo vypredane a nikto ho nepredaval za normalnu cenu

rasty815
3. feb 2016

kupim velky mix lega nepredava niekto 🙂

margaretkamirka
24. feb 2016
Používateľ margaretkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od margaretkamirka.

@lucinddas je to tazko lego je stale velmi ziadane aj ked stoji nemale peniaze :/

katerina508
9. nov 2020

Našla som lego za výhodnú cenu v Tescu https://www.kupino.sk/letak/tesco-aktualny-kata.... Lepšia cena než na Heureka https://stavebnice-lego.heureka.sk/lego-duplo-1....