Nosia vaše detičky pančušky, keď je vonku 16 stupňov?

vlastaaa
17. mar 2012

teda tu v BA je 16 stupnov. mam rocne dieta..

medyna
17. mar 2012

my este nosime, u nas je tak 12-13 stupnov, ale dost fuka vietor.... Vcera v niektorych spravach hovorila pediatricka, ze slniecko sice svieti, ale vzduch je este studeny, je potrebne, aby boli deticky oblecene este teplejsie. Spominala urcite ciapocku, salik, rukavicky (i ked my rukavice nenosime ani v zime), pancusky ......

magic08
17. mar 2012

Urcite áno. Moja bude mať o pár dni 2 roky a pančušky jej dávam. Je to zradné to počasie este.

simona112
17. mar 2012

Pančušky áno, ale gate trošku tenšie, aby sa zase dieťa neprehrialo..Ja dávam pančuchy, dávam tričko s dlhým rukávom, mikinu, vestu a čapicu. Netreba to zas preháňať, aj keď je to počasie "zradné" ale radšej takto,lebo naobliekam dieťa, spotí sa, ofúkne ho a je to tam 😎

bambibam
17. mar 2012

jasné aj naša má pančušky,počasie je klamlivé ,iba vetrovku,čiapku sme vymenili -za tenšiu predsa len kedˇ behá sa potí

katkamarek
17. mar 2012

Podla mna este treba, ved v podstate minuly tyzden este mrzlo, to slnko je zradne, a ked zajdes do tiena, tak je este chladno, ja som vcera mala este cizmy, na slnku som sa topila, ale v tieni mi normalne zima bola. Aj moja dcerka ma rok a v kociku je este vo fusaku, ked spinka, nehybe sa, tak je este podla mna chladno. Teda dnes uz je skoro jar 😀 Ale neponahlala by som sa tak s vyletnovanim 😉

babul83
17. mar 2012

Aj moji majú ešte pančušky. Dávam ich však tenšie nohavice a vetrovky sme už dali jarné aj čiapky tenšie. Šálik podľa toho, či majú mikinku so stojačikom alebo bez... A záleží aj kedy chodíte von. Napr. keď chodíte len cez obed, tak do tej tretej, tak je dosť teplo, ale okolo štvrtej sa už zvykne ochladiť.

gazovicka
17. mar 2012

ja mam este male dieta (4 mesiace) a do kocika mu davam oteplene alebo podsite nohavice bez pancusiek.. ale keby som mala tenke nohavice, tak dam pancusky

onga1312
17. mar 2012

ahojte.ja mam maleho 6 rocneho a uz nenosí ale davam mu oteplene gate.

monhla
17. mar 2012

Ja áno. Hlavne keď ideme na ihrisko, malá si sadne na húpačku a ja mám lepší posit, že má jednu vrstvu navyšše. Inak keď zájde slniečko, ochladí sa behom piatich minút a vtedy je lepšie keď je trochu teplejšie oblečená.

zuzana581
17. mar 2012

Ja dávam pančušky. Dokonca aj malej dávam ešte pančušky, ale len také silonkové. Počasie je klamlivé.

jespera
17. mar 2012

ja tiez ano.a to mam 2,5 rocnu....

xenicka13
17. mar 2012

ja nedavam mame zateplene nohavice

darinkazv
17. mar 2012

my ešte dávame pančušky. jediné, čo sme zmenili je tenšia bunda, nohavice a čiapka 🙂

skeblicka77
17. mar 2012

my pancusky este davame

kikatko
17. mar 2012

nie, naša behá v ponožkách a botasky. hore len mikina a vesta

tinkag
17. mar 2012

ja davam pancusky do 18-20 stupnov. No ja mam uz velke baby. Ak viem ze budeme na slniecku tak nedam a ked prideme az neskor domov tak dam alebo pribalim do tasky. Ked sa ochladi tak aby im nebola zima. Ale rocne dieta v pohode vydrzi este pancusky.

ani3012
17. mar 2012

škoda,nemôžem nájsť ten vtip,aspoň ho opíšem...
jeseň: 13 °C - žena zababušená, čiapka,šál,rukavičky,vysoké čižmičky....
jar: 13°C - žena má poltopánky, tenký svetrík ,krátku sukničku ....
😀 😀 😀
veľa záleží od dieťatka,či si dokáže udržať dobre telesnú teplotu,či sa viac hýbe,či ide do kočíka alebo bude behať....
ja ešte pančušky dám,ale len ľahšie nohavice na ne -alebo suknička + pančušky,ak nebude fúkať.... v tieni je inak ešte dosť chladno,sa to nezdá...

montinka
17. mar 2012

ja mam 3,5 a 1,5 rocne deti a ano este maju pancusky. len nohavice uz maju tensie.

petrake
17. mar 2012

Nas drobec ma takmer 3 rocky no pancusky musia byt, jednak je pocasie zradne a v chladku to este tak nehreje. Nosi povacsine bud podsite menzestraky alebo hrubsie teplaciky, hrubsiu mikinku a vestu alebo tricko/rolacik a tensiu vetrovku. Mrnusko ma 2 mesiaciky a tomu davam chlpatku len nozicky mame len v dupkach nakolko je bud vo fusaku vo vanicke alebo v hrubej fusakodeke vo vajicku.

soldi
17. mar 2012

moj maly este nebeha, je prevazne v kociku v tensom fusaku a pancuchy nemal ani nepamatam. davam len zateplene nohavice a dva pary tenkych ponoziek a topanocky.
a sal a rukavice? to by ma ani nenapadlo 😕
vcera mal body s kratkym rukavom, tenke tricko, tenku ciapku a teplejsie nohavice plus tenky fusak.
povodne mal este aj bundu, ale plakal, ze mu je horuco.

takze podla mna to zavisi cisto od dietata, ze ako znasa teploty, ci beha, alebo nie, atd...
vsak ked pozriem z okna, tak niekto beha uz v kratkom tricku, iny este v hrubej bunde 🙂 s detmi je to rovnako, mamicka sama musi vediet najlepsie 🙂

lilliaan
17. mar 2012

Ja nenavidim pancuchy a moj maly ich nema rad tiez, velmi protestuje, ked mu ich obliekam. V tomto pocasi by uz teda mna ani nenapadlo pancuchy davat,, vcera mal na prechadzke len teplejsie teplaky a sedel v stredne hrubom fusaku v kociari.. Na vrch ma bodiky, mikinu a bundicku plus tensiu ciapku.
Deti by sa nemali prehrievat.. obliekat by sa mali podobne ako mamina s prihliadnutim na to ci prcek sedi v kociari alebo uz aj beha a tym sa aj zahreje. Ked sa dieta spoti a ofukne ho vietor, tak predsa lahko ochorie.
My sme pancuchy mali v zime na sebe max. 5x,, aj ked bolo vonku minus sme ich nenosili,, mame naozaj teple fleecom podsite nohavice, hrube ponozky takmer po kolena.. a to staci.. A to moj Teo nebol nikdy chory! prvykrat mal sopliky, ked uz mal takmer rok 🙂 Zila som v zahranici a videla som ako deticky su poobliekane - velmi mierne - su viac otuzovane ako nase deti a zvladaju to v pohode.. a su potom menej casto chore 😉

anjelik2509
17. mar 2012

ahoj, áno, naša nosí pančušky aj na doma, keď ideme von, len jej na ne navlečiem tepláčiky, dáme svetrík, bundíčku, čiapku, tenisky a ideme...

monika15
17. mar 2012

ja davam ak nohavice nie su zateplene..... 🙂

@lilliaan ano ano ano... moja kamoska tiez bola zhrozena v decembri jak tu bola ked videla ze ked dieta je vo fusaciku tak nic len teplaciky maju a niektore ani ponozky 🙂)))))

fide
17. mar 2012

no ja svojej ešte pančušky dávam...ani neide o to ako je vonku skôr to že mame chladno v byte ....17stupnov.... Vonku keď ideme mame väčšinou sukničku k pančuchám to sa aj lahšie vyzlieka keď ideme cikať...dnes je naozaj krásny deň ale v tieni je ešte riadne chlando...snažim sa kupovať pohodlne pančušky a hlavne take aby neboli tesne...minuli sme ich za tento rok hadam aj milion 🙂 Ešte som zabudla, že keby som jej dala iba ponožky tak beha bosa ....

katkas1
17. mar 2012

ja tiez davam este pancuchy, v byte a v chladku je este zima 🙂

jaruska6
17. mar 2012

Presne ako píšu kočky,počasie je zradné a v tieni je chladno.Dávam pančušky tenšie a nohavičky podšité jemnou tričkovinou, alebo rifle z hrubšej rifloviny.Všade je plno viróz a určite by som to v tomto počasí nepodcenila, aj keď to naozaj záleží od toho či sa bábo hýbe, alebo nie.Malý má 2 roky, sám bežká,takže pančušky aj keď len tie tenšie, ale zostávajú 🙂 .

amadora
17. mar 2012

my sa stále obliekame ako predtým kým bolo zimšie len budničky tenšie a šály sme odložili

edie63
17. mar 2012

ano

traktor
17. mar 2012

nie , nenosi, ....deti mam otuzile, nie su skoro vôbec chore, stale im je teplo.., tak pancuchy nedavam ani tomu najmensiemu..vonku chodi rifle/teplaky-podla toho ci sa hra, alebo ideme do mesta, ponozky, botasky , tricko svetrik a bud tenka vetrovka alebo zateplena mikinka..ak je takto teplo ako tieto dni, tak si bundicku dava dole a je len vo svetriku..a doma je Maťko zasadne nahy , oblecenie ho otravuje, kuše, je mu teplo..vzdy ma daku vyhovorku 😀 😉

anjelicek26
17. mar 2012

Dcerka ano - lebo chodi v sukniach a satoch a rano ked ide do skoly je stupnov 8 a poobede tych 16, tak co ju pri tych 8 stupnoch poslem len s gaturkami a satmi?? Asi skor nie. Maly pancusky vlastni asi dvoje, menime nohavice, zateplene uz nema, nosi teraz normalne.

Prehanat sa nic nema, ale ani podcenit, tebe mala ak este sedi v kociku a neni uz nicim prikryta, pancusky by som dala. Ak je este v jarnom fusaku, tak jasne - bez pancusiek.