Ako ďalej riešiť prácu?

16. jún 2023

Ahojte ženy, matky ako riešite prácu vy? Ja mám prácu ktorú milujem aj dobre zarobím aké nastali problémy keď som sa vrátila po materskej myslela som si ,že všetko bude super, ale prácu mám vzdialenú cca 30km s pracovnú dobu od 5:30 do 14:00 čiže z domu musím o 4:30 a tu nastali problémy priateľ pracuje v zahraničí čiže stále je preč. Rodičia z malým nepomôžu su už starý a nemám nikoho kto by k nemu vstal tak skoro a vychystal ho do škôlky 🥺. V práci nechcú ani počuť o zmene pracovného času nakoľko ma tam potrebujú na tú hodinu . Neviem čo mám robiť , priateľ stále na mňa tlačí nech ostanem doma že sa finančne postará ( malý nieje jeho ) a niesom zvyknutá aby mi niekto niečo platil od školy som stále zamestnaná a sebestačná . Ako riešite prácu vy? lepšie povedané akú prácu? keď máte malé deti ? Nechcem ostať bez roboty ale ani v tejto práci už nemôžem zostať. Díky za rady

denisa291991
17. jún 2023

napis mi.. odid z kuchyne hned. ja som v gastre dlhodobo aj v zahranicii ale taka doba urcite nie NA SLOVENSKU ! ... od 1,500 € do 1900€ vies normalne zohnat robotu v gastre ja tak chodim a od 10:00-

a ked ti nechce upravit pracovnu dobi nech si to robi panko sam..

autor
18. jún 2023

@denisa291991 robím v závodnej kuchyni výdaj stravy máme od 9:30. Preto musí byť všetko nachystané o 8 aby sa to stihlo vyvozit na výdaj. Tak plat až takýto teda nemám 1163€ v hrubom a to som si myslela že som veľká pani z takým platom .

denisa291991
22. jún 2023

odpisujem az teraz no s panom bohom ze v hrubom ...zmen pracu zober vyplatu a odid dopredu si vybav novu... s normalnym rezimom pridaj sa do skupin. Kuchari na svk. prca gastro na fejsbuku

denisa291991
22. jún 2023

pani s platom sme boli v zahranici kde sme malo na streche bazen ubytko v hoteli vyhlad na golfove ihrisko a podomnou dalsi vonkajsi bazen s platom 2200€ v cistom plus strava a 8,5h. 5 dni v tyzdni ale jasne ze ked si neni slobodna... tak sa to riesit neda v kuchyni zavodnej sme na skole maximalne praxovali... takze to poznam tak 14 r dozadu