Akú prácu zvládne aj neschopná žena?

5. feb 2024

Som neschopná a vždy som bola. V žiadnej práci nevydržím dlho lebo mi to nejde. Nešla mi ani škola, myslím vysoká a tak som odtiaľ odišla. Z každej práce po pár mesiacoch utečiem lebo spanikarim alebo ma sami vyhodia. Dlho mi trvá všetko pochopiť a manuálne zručná veľmi nie som. Nemám školu. Viete mi odporučiť prácu ktorú zvládne aj totálny idiot a z ktorej vyzijem? Zijem sama.

temperity
5. feb 2024

Iba odpovedam na otazku co sa pyta autor: upratovacka. Je ich nedostatok.

zuzanockamt
5. feb 2024

@macekovam To len žartuješ, však? Že asistent učiteľa 🤦

babulkomale
5. feb 2024

@trema ucitelka? Akoze kto nic nevie, uci? 😂
Ale inak...ked sa zamyslim, v jednej praci boli najmenej sikovne prave ucitelky. Ucit nechceli, isli robit ine, ale zistili ze im to nejde, tak jedna isla varit kavu niekde do kancla a druha isla predsalen ucit 😃

zuzanockamt
5. feb 2024

@trema Ty si tiež vtipálek 😂 že učiteľka 😂

babulkomale
5. feb 2024

@zuzanockamt ty to berieš osobne? Vidíš v tom niekoho?

zuzanockamt
5. feb 2024

@babulkomale Áno, teba 😂😂😂

babulkomale
5. feb 2024

@macekovam a co ked ma skolu a bola na vysokej? To znamena, ze vie robit a vydrzi tam? Uz si pracovala s absolventmi?

babulkomale
5. feb 2024

@zuzanockamt 😂😂😂
Som sa zľakla že seba. Ja nie som učiteľka.

zuzanockamt
5. feb 2024

@babulkomale No chvalabohu.
Seba nie, som veľmi šikovná, rozumná, vzdelaná 😊

andy_sixx24
5. feb 2024

Ministerka kultúry 😄

babulkomale
5. feb 2024

@zuzanockamt to my vieme, neustále to pripomínaš 😂 len taká poznámočka, keby si naozaj bola, nepotrebuješ to písať tisícom cudzích ľudí. Máš nulové skutočné sebavedomie, lebo sa potrebuješ povyšovať smiešnymi citátikmi z ktorých máš vyjsť ako úžasná a iné ženy ako jednoduché hlupane. 🤭
Kto je skutočne na úrovni, má k iným ľuďom úctu a nepotrebuje sa povyšovať.

zuzanockamt
5. feb 2024

@babulkomale Keď myslíš 🤭 Úctu mám, k reálnym ľuďom, nie k drzým anonymným nickom.

macekovam
5. feb 2024

@zuzanockamt tak keď študovala vysokú školu... Tak možno áno..

macekovam
5. feb 2024

@babulkomale nie ale myslím ze by som to zvladla😉

babulkomale
5. feb 2024

@macekovam co by si zvladla?

zazka666
6. feb 2024

Ak máš gympel , tak si jedna z .šla cca 30 % ľudí, čo to dokázali. Si lepšia ako 70% populácie.
Ak máš pokoru a sebareflexiu, čo máš až príliš si lepšia ako celá koalícia dokopy. Choď naspäť do školy, skús nejaký humanitný odbor, psychológia, sociálna práca, filozofia.. porozmýšľajte čo by ťa baví a choď za tým. Krok po kroku, na chybách sa máš učiť, nie sa nimi odradiť. Môj syn keď sa učil chodiť, padol na zadok niekoľkokrát za deň. Musela som .u kúpiť hrubú čiapku, tie modriny čo mal po hlave a tele si nevidela. Keby ho to odradilo , v živote sa chodiť nenaučí. Choď ďalej, počúvaj svoje ja a nedaj sa odradiť neúspechom. Ber ich ako učiteľov.

deti95060810
6. feb 2024

autorka, ak máš maturitu, skús do zdravotníctva...

na zdrav. škole si môžeš dorobiť druhú maturitu cca 2 roky ... asistent výživy
zdravotnícky laborant
praktická sestra
masér (talentové prijímacie skúšky)

Študijné odbory s absolventskou skúškou diplomovaná všeobecná sestra (vyššie odborné štúdium)

Študijné odbory s pomaturitnou záverečnou skúškou:

praktická sestra (dvojročné pomaturitné externé štúdium)
sanitár
(pre absolventov stredného vzdelania ukončeného záverečnou alebo maturitnou skúškou)

a v zdravotníctve budeš mať prácu vždy.... takže skús dať prihlášku ešte tento rok na najbližšiu zdr. školu

nelka93
6. feb 2024

@trema na učiteľku potrebuje vysokú školu. Však nedokončila ani tu co začala. Učiteľka z nej nebude, lebo nemá trpezlivosť ani sama so sebou, nie to ešte s detmi

andula1961
6. feb 2024

skuste to u nas

zdenulkam
7. feb 2024

@andula1961 kde u vas

andula1961
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamina7070
7. feb 2024

skus asistenta ucitela odkial si ?

zuzanockamt
7. feb 2024

@mamina7070 A ako bude nápomocná tomu dieťaťu a učiteľovi, keď jej dlho trvá niečo pochopiť. To je práca, kde musíš byť flexibilný, kreatívny, asistenti často zastupujú, bude schopná odučiť hodinu? Nemyslím si. A teda má len gym., čiže do 2 rokov by musela začať štúdium.

mamina7070
7. feb 2024

@autorka neboj sa skus tento smer daj si vyhladat ponuky prace pre asistent ucitela alebo pedagogicky asistent a postupne sa zaucis a vude to dobre potom si dorobis VS kludne pedagogicky a mozes aj ucit zaklad po studiu na gympli isto mas

neboj sa ❤️

vesimelonimarsista
7. feb 2024

Ak nic nevies, mozes robit straznika v nejakej bezpecnostnej sluzbe.