Dostali ste vianočné odmeny?

maznacik007
18. dec 2012

Dakujem za odpovede... 😉

ginger_fox
18. dec 2012

nie

moname
18. dec 2012

nie a manželovi niečo hodili,ale to je neviem č(na kávu)o-čím ďalej horšie a horšie

bzuco
18. dec 2012

ano - a peknú čiastku

zuzanocka11
18. dec 2012

Ano,dnesné vystúpenie mojho 3rocného 😲 na vianocnej besiedke . 😉 😵

laura0
18. dec 2012

@emogeon v inych statoch maju aj ine pridavky na dieta napriklad ..v takom Rakusku su pridavky na jedno dieta 200 eur nie ako u nas ....aj ked viem ze nie vsetkym statom umoznuju zostat tri roky s dietatkom ale ked si porataju dokopy co dostanu za tie tyzdne co su doma s detmi tak to pomaly vynde ako matke na Slovensku za tri roky ☹

dari226
18. dec 2012

pridavky v rakusku na jedno dieta podla toho kolko mas deti a kolko ma rokou okolo 160 euro a to nie kazdy mesiac ale kazde dva mesiace ich dostane a mozes ostat do 2,5 roka kde dostanes doma ,cim dlhsie si doma tym menej dostanes mesacne matersku

mirka907
18. dec 2012

ano, aj ja (kosicka IT firma) aj mm (US STEEL)....

mamina1962
18. dec 2012

Prvý raz áno - stravenky za 50 eur🙂 😝 😵

gubcikova
19. dec 2012

@dai tam bol papierik dakujem že rodíte a my máme z detí peniaze 😀

dai
19. dec 2012

@laura0 suhlasila by si ostat doma rok keby sa vsetky prispevky na ten rok rozratali? prepac ale pochybujem... tu kazdy zavidi zahranicne platby ale chce byt zaroven doma 3 roky a tolko dostavat - aspon taka je moja skusenost...

simaha
19. dec 2012

ja som dostala 134€ vianocne premie

lucynka287
19. dec 2012

ja nie a manzel dostal 🙂

laura0
19. dec 2012

@dai oni maju tie prispevky take vysoke ze kludne mozu tiez zostat doma aj viac ako tri roky,bola som v zahranici tak viem o com hovorim.....

dasiacik
19. dec 2012

Ja som dostala 5 eurovu darcekovu poukazku 😀

piacere
19. dec 2012

No ako tak čítam v posledných dňoch statusy na MK... "muž dostal výpoveď, muž dostal výplatu 190€, muž ešte nedostal výplatu...." tak si myslím, že väčšina žien je v dnešnej dobe rada, že ich chlap vôbec má kde robiť... 😔

Ja neprestávam ďakovať Bohu za to, že môj muž má takú robotu akú má.... 😔

A k veci... áno...

dai
19. dec 2012

@laura0 a preco si tam nezostala ked je to tam tak super? prepac ale dost nemam rada taketo prispevky ako je vsade dobre len doma zle...
ja osobne som rada ze som kde som - mame moznost byt 3 roky doma ale nemusime - ak chces mozes ist po roku do prace a stale si do 3och rokov svojho dietata chranena, dostavas popri vyplate prispevky, ak das dieta do jasli tak dokonca mozes dostat viac ako RD...

ja osobne by som brala aby sme si mohli prispevok zvysit tym ze budem doma napr. len 1.5... ked zacnem robit tak peniaze nepotrebujem - brala by si to aj ty? lebo na tu otazku si mi tak nejak neodpovedala...
inak ja som sice zila v zahranici len kratko a nemala som tam dieta ale teda nezda sa mi zeby tam zeny nejak hromadne zostavali dlhsie doma ako pol roka pokial teda mali dobru pracu - po prve nikto by im negarantoval miesto, po druhe z toho jedneho normalneho platu sa tazko zije v akejkolvek krajine

alenka600
19. dec 2012

@laura0 prosim Ta kde konkretne su tak strasne luxusne pridavky na dieta v zahranici ako pises?????? To je dost ale dost mimo reality. Jednak je v drvivej vacsine krajin Europy materska cca 3, max 6mesiacov a jednak teda fakt neviem o akych krajinach s horibilnymi prispevkami pises. A tiez su aj krajiny, kde je skolka tak pekelne draha, ze preto musi zena ostat doma, nie preto, ze by dostavala velke prispevky, ale preto, ze ak by dala dieta do skolky, dostane sa do minusu aj 1000 E (tisic, nie 100)

amouramour
19. dec 2012

@alenka600 asi tak, aj mna by to zaujimalo🙂

bea1971
19. dec 2012

co su to VIANOCNE ODMENY ? 😀 😀

irriss
19. dec 2012

@bea1971
rozzarene detske oci 😉

jarmila1977
19. dec 2012

dostali sme po 100 eur,ja aj manzel,robime na zeleznici

bea1971
19. dec 2012

@irriss len nie kazdy ich uz v dnesnej dobe dostane,bohuzial ☹

radlinka
19. dec 2012

hehe...este NIE.. 😀 stale cakam na ten NAJVACSI VIANOCNY BONUS, dufam ze bude zasluzeny 😀 😀 😀
btw. dobra otazka....CO SU TO VIANOCNE ODMENY ?

irriss
19. dec 2012

@bea1971
ach joooooooooooo..opet jsme tam, kde jsem nechtela byt... ☹ ☹ ☹

I u nas chybi ....uz 4. rok na nej bude cekat pod stromeckem darecek... 😉
a pssssssssssssssst..... 🤐 😉 ☹ 😎
Mozna prijde i Kouzelnik ,--)

bea1971
19. dec 2012

@irriss 😉 🙂 😉