Gyn - Fiv

jankohanka
13. feb 2022

Ahojte baby prosím vás chodil niekto do ba na Gyn-fin ,z pomocou otehotnenia, že či to pomohlo ?????

nique
13. feb 2022

Áno, ja som tam chodila pred 6r. IVF sa podarilo na 1x, druhé dieťa už prišlo same.
Žiadna klinika na svete Ti nezaručí, ze sa to podarí. To je niekde medzi nebom a zemou. Držím palce!

jankohanka
autor
13. feb 2022

@nique no však práve a bojím sa a koľko vás to vyšlo pred 4 rokmy

emv
13. feb 2022

@jankohanka gyn-fiv absolútne neodporúčam... Ani prístupom, ani pomocou... Rovno skúste BRNO. Nebudete strácať peniaze a hlavne čas...

bororka
13. feb 2022

Plne sa stotožňujem s emv.
Gynfiv nikdy, rovno Brno.

naramkysany
14. feb 2022

@jankohanka ahoj ja som tiez chodila tam na 6x sa nam podarili dvojicky jedno mimco zial v 12tt to vzdalo no dnes mame krasneho 8m syna

123dendula123
14. feb 2022

@jankohanka ja som čítala samé negatívne spravy na GynFiv a konkrétne na veľmi “nepríjemnu” pani dr Stenovú… ale ja mám iný názor, aj ked sme nepodstúpili IVF ale sme na ceste k nemu od októbra chodíme do CAR k Stenovej . Problém je u mojho muža, z obstojného spermiogramu zarazu azoospermia - 0 spermii .. cakáme na kontrolny spermiogram a pani doktorka veľmi zlatá všetko snami prežíva a vzdy od nej idem s úsmevom a vierou, ze som v dobrých rukach. A to ja mam 25r a muz 28… 100 ludi 100 chuti…

nique
14. feb 2022

@123dendula123 ja som u Dr Stenovej už 6r. Najprv laparoskopiu, potom IVF, potom ďalej bežná gynekologia. Druhé prirodzene tehotenstvo som mala rizikové a odporučila mi ďalej skvelého experta na plodivú vodu. Vdaka nej som mala posledný mesiac úplne skvelý. Ja som s ňou veľmi spokojná. Ale je pravda, že počas IVF sa so mnou moc nebabrali. Plná hormónov a strachu som čakala, že budú so mnou zaobchádzať ako v rukavičkách. Bola som však iba jedna z mnohých. Je to veľmi subjektívne. Ale Gynfiv ma naj lekárov v Ba. Dr Berroldova je aj pôrodnícka v Ružinove a ona ma niekoľkokrát vyšetrovala pred pôrodom. . Skvelá žena.

emv
14. feb 2022

K Stennovej som chodila aj ja... Odchádzala som so žalúdočnými vredami odtiaľ...

ywonnee
16. feb 2022

Nikdy viac Gyn fiv ja mám síce veľmi zlu skúsenosť so Žilinou ale nikdy viac. Nie kvôli peniazom, až toľko sme neplatili, ale totálne odflaknute a skoncila som v nemocnici s vážnym zápalom. Keď ste zo západu rovno BRNO

katulka94
22. máj 2022

Ja som chodila do GF pred 2 rokmi kedy z nemožného (azoospermia) sa im podarilo urobiť možné (1,5r synček), IVF sa podarilo na prvý krát. Práve sa pripravujeme na KET a znova musím povedať že dr Behunova je úžasná lekárka a nič nezanedbáva. Je milá dôsledná a ochotná. Ja si myslím že názor na CAR je veľmi subjektívny každý komu to nevyde automaticky povie že pochybilo centrum, každý príde v inom psychickom alebo hormonálnom rozpoložení a teda aj správanie lekárov každý voči sebe vníma inak 🤷🏽‍♀️😉 každý vždy bude spokojný tam kde mu to vyšlo to je celé, mne to raz vyšlo a preto nedám ja GF dopustiť 🙂

naramkysany
23. máj 2022

@jankohanka ja som tam.chodila tiez a mame 11m synceka sice na 6 pokus ivf ale stalo to zato

lucyas3
14. jún 2022

@jankohanka ahoj skusila by som ine centrum, chodila som aj do Nitry aj do Ba… zhrniem to …
Prava ruka nevie co robi lava, dr Harbulak berie najprv znamych mozte tam cakat aj hodinu ste im ukradnute .. maju bordel v papieroch a neosobny pristup. Ja som tam podstupila IUI ale na IVF som si uz vybrala inu kliniku. Tam by som sa uz nevratila …

lucyas3
14. jún 2022

@jankohanka pani na recepcii v Ba klinike bola velmi mila o ostatnom personale pomlcim. V Nitre zas sestricky boli super o DR pomlcim zmylila si moju kartu a bavila sa so mnou ako s niekym uplne inym …

martina357777
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
martinka477
29. máj 2023

@emv presne, mne po mesiaci povedali, že výsledky z krvi sa im sttarili, wtf?? To je ako možné, strácala som len čas

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre