Gynekológ Žilina. Poraďte niekoho!

aninka666
4. aug 2011

Ahoj baby, prosím vás, poraďte mi nejakého dobrého gynekologa alebo gynekologičku v Žiline?? aké mate s nimi skúsenosti??

vejula
26. okt 2011

@tannia87 ja si ho nezastavam , len ma uplne dorazil ten komentar že je na peniaze... lebo to je totalna hovadina.. KEd niekto povie že je až prehnane zasadovy alebo staromodny tak poviem že ano, aj mna niekedy dorazi tym ked vyhlasuje že nemožeš isť fo kostola so suknou nad kolena a podobne. Ale na peniaze určite nieje, to je to posledne...

tannia87
27. okt 2011

@vejula kazdy mame svoj nazor ten nam nikto nevezme ty mas svoj ja svoj ja mam ten svoj na zaklade j eho konani..... 😉

vejula
27. okt 2011

@tannia87 ja tak isto 🙂

avuka
27. okt 2011

na wallenfellsa pocuvam od kamosiek a znamych len chvaly,som povodne z povazia,ale aj v ruzomberku mame podobny typ lekara-vola sa javorka.o oboch viem,ako mnohym pomohli s liecbou,ked mali problem otehotniet ci prisli o dietatko,lebo sa im nedarilo ho donosit.a robi to prirodzenymi liekmi,nie HAK,z ktorej maju lekari provizie a ktora umelo narusi prirodzeny cyklus zeny a teda nelieci pricinu,len navodzuje "zdravy stav".

a o negativach a vedlajsich ucinkoch HAK sa este len teraz zacina hovorit,lebo nielen v amerike uz pomrelo dost zien nasledkom uzivania HAK.a trebars i v nemecku je velke halo,lebo kazda druha zena uziva HAK,nadbytky hormonov telo vylucuje,to sa dostava do spodnej vody a prudko narasta pocet muzov a zien,ktory nie su schopni mat potomka.a o tom,ze aj severske staty prisli na to,ze maju vo vodach ludske hormony z HAK a ryby stracaju schopnost mnozit sa.

co sa tyka "reklamy" v kostoloch-ludia boli informovani,nie dotlacani...kebyze si hocijaky iny lekar da aj reklamu hoc aj do telky,ake ma skvele a moderne pristroje,metody,tak by donho nikto nerypal,ale ked sa ozvu krestania,hned ich ma cele slovensko plnu hubu,takze takto sme na tom...inak u svojej obvodnej lekarky som videla plagatik o informacii,aj sama mi ho odporucala ,ze gynekolog,ktory predtym posobil v kupeloch Lucky si otvoril ambulanciu v meste.to ho mam tiez ist udat,ze si robi neeticku reklamu? tento vsak predpisuje HAK a ma kadejake moderne pristroje,momentalne setri na 3D ultrazvuk a pyta peniaze od pacientiek nan

galajda
8. nov 2011

@avuka mne sa zda, ze sa robi zbytocne halo okolo toho. citla som, ze podali gynekologovia staznost nanho. ja si myslim, ze nie je nicim vynimocny ako iny gynekologovia. nieje to ziaden extra odbornik. to ze je katolik, nic neznamena. ako pacientka mam svoje prava, ktore mi nikto nemoze brat. ked nechcem tabletky, tak ich nebudem uzivat. ked nechcem ist na potrat, tak nanho nepojdem. cela ta nabozenska etika, ci ako sa to vola je hlupost. viem, ze u inych gznekologov mam pravo volby, nech sa rozhodnem ako chcem. s potratami nesuhlasim, ale mne az liecba hormonami pomohla otehotniet, lebo som mala rozhadzanu menzes. a tiez to bola liecba antikoncepciou. kto chce tam ist, nech si ide..

linduska_
19. feb 2012

Baby máte niektorá doktora Jamrišku čo je na Kysuckej? Aký je? Idem k nemu prvý krát tento týždeň...

bajonetka
20. apr 2012

ja chodim ku Paučinovi par týždňov a som úplne spokojná. Oproti bývalemu doktorovi je oveľa starostlivejší a venuje sa mi maximálne pri každej poradni. vždy si dobre pokecáme a aj sa zasmejeme, na babetku, keď robí sono. Dokonca aj mi yistil problem so štítnou žlazou a hneď ma poslal ku endokrinologičke, ktorá ho tiež chválila. Výhodou je že aj keď ma napadne nejaká otázka spojená s porodom, stačí mu napisať do emailu a hne´d Ti odpovie. Problém je, že má strašne veľa tehotných na ambulancii a niekedy sa dlhšie čaká v čakárni, niekedy aj 30minut som musela čakať oproti objednanému termínu. Chcela by som ho aj k porodu, len neviem, či bude mať čas. Inak doporučujem ho osobne aj ja ako gynekologa. Je dobrý podobne ako Hartel, ale ovela menej sa u neho platia poplatky.

zvolsiinylogin
20. apr 2012

@bajonetka ahoj, ja som zacala chodit ku kianickovi na rudnaiovu, nevies mi nahodou povedat, aky je gynekolog, ci si o nom nieco pocula? mne ho odporucili zname, ale neviem, asi som mala ist k paucinovi..

zvolsiinylogin
20. apr 2012

@tinka1987 ahoj, mozes mi povedat referencie na kianicku? teraz som k nemu zacala chodit, tak rada by som chcela vediet aky je lekar..dakujem.

zujka2
21. apr 2012

@vejula aj ja som odišla od fullu k paučinovi. dobrá voľba! 🙂

tinka1987
21. apr 2012

je fajn, ale je troska naladovy a odbornik je supeer, nemozem nic zle povedat

bajonetka
26. apr 2012

@zvolsiinylogin vraj je to byvaly zastupca primara na gynde v ziline. pocula som, ze sa venoval hlavne tehotnym. co som pocula o nom,len to ze je moc toho nenarozprava. nechodila som k nemu, tak neviem. ja som s paucinom maximalne spokojna, ako som pisala hore. len uz ma vela pacientiek, hlavne tehotnych. Neviem, ci este berie nove pacientky ku sebe. Dnes rano som stretla u neho tehotnu z Japonska - hehe 😉

huma
10. dec 2012

poznate a viete ohodnotit gynekologicku dr. Golsku alebo dr. Karisnu zo ZILPO Vlcince?

sasena033
10. dec 2012

@huma golsku len to nie !!!! :(
Karisna fajn

maminka26
10. dec 2012

Ahoj, ja mám dr.Karisnú a som spokojná 🙂

sasena033
10. dec 2012

@matka35 aj ja mam Hartela dost penazi stoji a pred 4 rokmi ked som knemu nastupila som bola 100%m spokojna.. no teraz pri tehu malej dlhe cakanie aj hodinu a viac ☹ a uz to nie ja ako predtym nestiha a uz sa nevenuje tak ako ked mal pacientok menej ☹

huma
10. dec 2012

@sasena033 preco nie golsku?

kosska3003
10. dec 2012

@huma Golska nie ja som k nej chodila a po porode som od nej aj isla k Paucinovi nikdy viac k Golskej 😀 😀 😀

huma
10. dec 2012

@kosska3003 no volala som Karisnej, uz neberie, som v 40. tyzdni tt a potrebujem narychlo gynekologa tu v ZA, ktory by ma vzal vo stvrtok na poradnu a v pripade, ze budem prenasat, aby ma vypisal na indukciu, Golsku i Karisnu mam blizko, ale kedze Karisna ma teda nevezme, nemam zatial velmi na vyber
Definitivne budem riesit gynekologa v ZA po porode. Ake zle skusenosti mas s Golskou? Aby som sa vedela pripravit... 🙂

sasena033
11. dec 2012

@huma hrozna to nie je dr.. tolko potratov sposobila.. hrozne ☹ jej a Oravcovej by som zobrala liceniu ☹ a dr Durmisa si neskusila,??ten je fajn

jankagun
7. feb 2013

@sasena033 ahoj,chcem sa opytat na Mudr.Karisnu.je to ok doktorka? som na rizikovom teho,a hladam gynekologicku v ziline.dakujem 🙂

sasena033
7. feb 2013

@jankagun nemam skusenosti , 🙂

gabikkas
7. feb 2013

ja mam wallenfelsa, som maximalne spokojna, ma aj monitor na ambulancii...ale nepredpisuje HAK-teda ak nad nou uvazujes po porode, nepredpise ti ju - to len tak pre info......ambulanciu ma na solinkach...

gabikkas
7. feb 2013

aha...uz tu bol pretriasany...no ale podla mna je fajn...

vejula
7. feb 2013

@gabikkas je najlepší 😵

noname26
7. feb 2013

ja som počula to naj o hartelovi a paučinovi - sama chodím už pár rokov k Hartelovi - dosť hodne mi pomohol, hoci to stalo dosť peňazí. je aj pravda, že má toho veľa a nemá čas sa vykecávať - ale z vlastnej skúsenosti, keď je všetko ok, je to rýchle, keď je problém - vysvetlí všetko, čo treba, tak načo zbytočne márniť čas. a paučin je vraj tiež skvelý, len už ten cenový rozdiel medzi ním a hartelom nebude taký veľký, lebo za polovičný tehotenský balík (kamoška hľadala v 20tt, chcela zmeniť lekára) pýtal len o 20eur menej ako hartel - takže obaja síce peňaženka to pocíti, ale dobrá voľba

jezurka47
7. feb 2013

@noname26 ja chodím ku Paučinovi a neviem o tom, že by mal nejaké balíčky pre tehotné

noname26
7. feb 2013

@jezurka47 no ona sa na to pytala telefonicky v oktobri tusim, ked menila lekara. neviem presne sumy ale rozdiel bol 20eur, tak sme zhodnotili, ze je to skoro za jedno. akurat jej sestricka povedala, ze na detaily sa musi prist popytat lekara. presny termin jej nedala. u hartela jej povedali, ze sa moze prist hned porozpravat s lekarom, tak nakoniec zostala u neho. lebo cena nebola taky rozdiel a zobrali ju skor. ja som si paucina nezistovala, tak osobne neviem, ale keby som nemala hartela, tak hned potom by som sa pytala na paucina.

kosska3003
7. feb 2013

@noname26 ja som u paucina neplatila ani cent ked som bola tehu ak neratam monitor za ten som platila ale tak kto nechce moze ist do nemocnice

vejula
7. feb 2013

@noname26 u paučina sa platí len jednorazový počiatočný poplatok. žiadny tehotenský balik sa u neho neplati