Gynekológ Žilina. Poraďte niekoho!

aninka666
4. aug 2011

Ahoj baby, prosím vás, poraďte mi nejakého dobrého gynekologa alebo gynekologičku v Žiline?? aké mate s nimi skúsenosti??

dankako
25. jún 2013

@naty235 praveze nie je moc drahy 😉 a pritom je dobry 😉 . Vstupna konzultacia a prehliadka ma vysla na 59eur, konzultacia a vstup 34eur a prehliadka, resp. ta kvalitnejsia citologia 25eur a potom uz nic take. Teraz som tehu a neplatim nic (poradne), ale bola som tam v tehu v januari kvoli vytoku, tak to ma stalo 5eur (sono akoby na vyziadanie) a teraz som bola prednadavnom znova, tiez som mala vytok, tak mi urobil sklicko a to stalo 2eur a inak nic. Cize kvalitny lekar a nie moc drahy. Ma aj rozpis este inych platenych veci, ale tie sumy su max. prijatelne. Odporucam.

elbe
26. jún 2013

@naty235 Ahoj, Paučin už neberie nové pacientky, volala som tam.

petah82
26. jún 2013

@elbe @naty235 ja mam Laniho na Halkovej. ja som s nim spokojna. som tam uz 10rokov. postaral sa o mna po 2 potratoch, odporucil na vysetrenia, daval na mna pozor v tehu, ochotne predpisoval injekcie, aby som nemusela behat na hematku, v cakarni som obcas cakala, ale nie nejako dlho. videla som, ze sa o mna aj o babo po potratoch boji, nechcel nic zanedbat. preventivka mi vyhovuje, spravi co ma, skontroluje, bez zbytocnych reci, som rychlo vybavena. specialnu cytologiu ma za rovnaku cenu ako paucin, co tu pisu. za sono v tehu mimo tych 3 hradenych to bolo 5e, inak sa u neho ziadne vstupne a podobne poplatky neplatia. objednanie na danu hodinu 5e...
ja len, ze pridam sem aj jeho, keby niekto hladal v centre ZA 🙂 a sestricka je mlada, v pohode 🙂 cennik ma v cakarni vyveseny.

elbe
27. jún 2013

@petah82 dakujem za tip 🙂

lyda1
2. okt 2013

@aninka666 tak Oravcova je ta najneschopnejsia a arogantna doktorka. A presne ten kto ma problem,ona ho nevyriesi...ak tak este doplati.... mala uz dost zlych pripadov pre jej neschopnost....

lyda1
2. okt 2013

@aninka666 tak Oravcova je ta najneschopnejsia a arogantna doktorka. A presne ten kto ma problem,ona ho nevyriesi...ak tak este doplati.... mala uz dost zlych pripadov pre jej neschopnost....
@aninka666

danim
2. okt 2013

@petah82 len uz su prestahovani- prisla mi sms- pri zelezn nemocke.. stefanikova ulica c.41

danim
2. okt 2013

@elbe pisala som o ordinacii Lani, ze uz su inde, ak ta to este zaujima ..

janii162
3. okt 2013

@tinka1987 ja chodím k nemu tiež....je to teda naozaj PÁN DOKTOR 🙂

katus1985
11. jan 2014

Ahojte 😉 chcem sa opýtať či máte nejaké skúsenosti s MUDr. Kabzanovou? Som v 5tt doteraz som chodila iba raz za pol roka na kontroly a bola ok..ako je to s tehotenstvom u nej?.. 🙂

miskakyska
22. jan 2014

žienky čaute 😉 😉 😉 diskusiu som prebehla narychlo ak som prehliadla ospravedlňujem sa 😅
...na Solinkách je nejaky gynekolog,pri kostole...je známi tym,že nepredpisuje antikoncepciu....
...neviete,čo je zač? 😕 😕 počula som o ňom,len samé chvály 🙂

gabrielkaa
22. jan 2014

@miskakyska Ahoj, ja osobne ho nepoznám ale kámoška mi hovorila, že k nemu chodí. Vraj je odborník a veľmi empatický človek. Tiež si ho chváli 😀

evening_star
22. jan 2014

@miskakyska Wallenfels - ja k nemu chodím, som maximálne spokojná. Ak máš otázky, pýtaj sa.

katkuz
22. jan 2014

Nie som zo Ziliny, ale na Solinkach asi robi Mudr. Wallenfels Ivan, velmi mily a ludsky pristup 🙂 este ked robil v TN mala som tu cest par krat ho zazit ked zastupoval mojho gyn - cize som ho zazila aj v poradni aj potom v porodnici - velmi sa snazil, aby sa nic nezanedbalo a aj potom v ramci vizity po porode sa zaujimal o cloveka - nie len aby si splnil povinnost. Keby som to nemala tak daleko, uz som jeho pacientka 🙂

miskakyska
22. jan 2014

@evening_star 🙂 🙂 berie nové pacientky?
.......to nie je sukromník,však?
.......pýta nejaké poplatky? 😅 😅
Díííky moc za info 😉 a ozaj v priebehu jedného dňa sa uňho vybavím,hej? 🙂

evening_star
22. jan 2014

@miskakyska Moju kamošku zobral asi pred tromi mesiacmi, takže by mal brať. Najlepšie je zavolať a spýtať sa. Platí sa 2€ za vyšetrenie - akože za zdravotnícky materiál, čo používa, inak nič. Utz robí na každom vyšetrení, kardiotokograf má priamo na ambulancii, netreba v tehu chodiť do nemocky. A či sa vybavíš v priebehu jedného dňa? Akože keď si objednaná myslíš? Ja som v čakárni doteraz vždy strávila max. pol hodiny, objednáva na presný čas.

evening_star
22. jan 2014

@miskakyska tu je číslo: 0911 811 378.

miskakyska
22. jan 2014

...myslela som tak,že či máva preplnené čakárne,ako to väčšinou chodí 🙂 ale pol hodka,to je nič..to je v pohode...proti tomu čo chodím 😖 pol dňa tam zabijem..nooo..dneska som sa ani nevybavila 😖 nemala som nerv už 😀 som odišla
.a dakujem za číslo 🙂

mery333
22. jan 2014

Hartel je u mna TOP

vejula
22. jan 2014

@miskakyska ahoj. Pri kostole pracuje gyn Wallenfels. Najlepší lekar akého som mala možnosť v živote poznať. Určite odporučam. Mne pomohol uplne nezištne, ani nebol môj lekar, PRoste človek s velkym Č 😉 Keby som nezažila jeho pristup, tak neuverím, že takí ludia ešte existuju 😵

miskakyska
22. jan 2014

@vejula dakujem 🙂 vyskúšam

lucyivo
22. jan 2014

@miskakyska súhlasím s ostatnými pán Wallenfels je úžasný človek a aj sestrička je milá a vždy ochotná pomôcť 🙂 ja som k nim prestupila len prednedávnom ale ten ich ľudský prístup k ženám je neporovnateľný so súkromnými lekármi

zahradka76
22. jan 2014

@aninka666 ahoj, uz si dostala kopec typov, ja sa teda len pripojim. Jednoznacne Ti odporucam Wallenfelsa, nakolko je to clovek a lekar na vysokej urovni. Taktiez jeho sestricka je velmi ludska a zaroven profesionalna. Cokolvek som potrebovala, vzdy mi vysli 100% v ustrety.

majaza
30. jan 2014

Tehulky, ste srdečne vítané!

zvolsiinylogin
20. apr 2014

@mery333 berie krv na hcg na poziadanie? alebo skor otazka, berie krv na hcg pri podozreni na tehotenstvo automaticky? alebo sa to u neho plati? ma v ambulancii sono?

zvolsiinylogin
20. apr 2014

@lucyivo BERIE KRV NA HCG NA POZIADANIE, alebo skor, berie krv na hcg automaticky? plati sa u neho za to? MA V ambulancii sono?

mery333
21. apr 2014

@zvolsiinylogin Berie krv hneď ako mešká menzes(čo i len jeden deň) V ambulancii má morfolog.sono, tiež 3D a 4D

bajka22
21. apr 2014

Ahojte dievčatá, ospravedlnujem sa, som z KNM, nie zo Za, ale nechce sa mi kôli tomu zakaladať novú tému, tak ak niekto chodíte do KM, kde ste spokojné? ja som teraz menila doktorku a som spokojná u Podmanickej, aké máte skúsenosti? vdaka!

riana22
14. máj 2014

@helloukitty od oravcovej som chcela odist, neprijemna, neschopna doktorka! Ale odkedy k nej nastupil Kyska, zostala som a chodim uz len k nemu. Velmi prijemny, skvely pristup, odporucam