Je možné otehotnieť z pettingu??

jozef1556
27. dec 2019

Ahojte, chcel by som sa opýtať a je to strašne súrne.
S priateľkou sme praktikovali petting bez oblečenia tj. trel som je penisom o vagínu. No potom som do nej strčil penis nie celý ale žaluď a ešte trochu. Viem možno si poviete že som debil a že som ako zo škôlky. Hygienu dodržiavam, cikať som bol a neurobil som sa.
No lenže tu nastáva problem. Priateľka mala plodné dni a my sme to robili. Samozrejme že som sa neurobil ale priateľka má neskutočné stresy a bojí sa že sa niečo pokašľalo. Prosím o seriozne odpovede.
Ďakujem.

montemotherone
27. dec 2019

@klarissa25 mne to príde ako úplne normálna otázka 🤷‍♀️

montemotherone
27. dec 2019

@jozef1556 no, ono to nebol až taký petting. Takže áno môže. A ak nie, nech je to pre vás ponaučenie 🤷‍♀️

erickatt
28. dec 2019

@jozef1556 ze je v tom je šanca asi 0.00001%. to by bola inak ,, šťastie".

jozef1556
autor
28. dec 2019

@niekto2hy Ďakujem za radu

jozef1556
autor
28. dec 2019

@erickatt Tiež si myslím len sú to hrozné stresy

arcticcode
28. dec 2019

Zena zvacsa otehotnie vtedy, ak sa spermia spojo s jej vajickom. Vajicko, ani spermia samozrejme nevedia a neriesia, ci si jej penisom obtrel pysky, alebo ci si ho do nej vrazil aj s gulami. Takze teoreticky ano, moze otehotniet. Praticky je to mizive percento.
Ale zober si to takto. Niekto na diskoteke smykne dajaku nahodne okoloiducu a uz je tehotna. Ini sa snazia desat rokov otehotniet a nic. Takze je to celkom sport tipovat, ci moze, alebo nemoze byt tehotna.

kakalake
28. dec 2019

@jozef1556 😉obcas sa stane tak ako to uz niekto spominal ze kvapka lasky,a uz duplom pri mladych.drzim palce aby tehotna nebola ale do buducna budete vediet ze aj take male vsunutie musi byt zasadne s kondomom.predpokladam ze ste mladucky tak si davajte nabuduce pozor aby ste nemali starosti dospelych ale len tie vase😉😉 tak hlavu hore a aj frajerka😉😉😉daj vediet ste dopadli😉😉

jozef1556
autor
28. dec 2019

@kakalake Dáme vedieť, ďakujeme

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
28. dec 2019

Ešte ma napadlo niečo k tomu jej stresovaniu.. tiež som ho zažila v nižšom veku, ak máš pocit, že som sa ti vysmievala prvým príspevkom, tak to tak nebolo, ale to je jedno.. ja len, že určite ju uisťujes dokola že tehotná nie je, ale predpokladám, že ani raz si jej nepovedal, že ak by sa prihodilo to mizivé percento, tak budeš s ňou a postavis sa k tomu ako chlap (a teda myslieť to aj vážne, lebo keď spolu sexujete, stať sa to jednoducho a fakticky môže).. možno v tej stresovej situacii potrebuje počuť aj to, že ak by náhodou, neostane v tom sama.. 😉

Navyše ak stresuje naozaj veľmi, môže jej to aj oddialiť menštruáciu, tak nestresujte aj keby jej meškala - nakúpte tie testy..

amelia000
28. dec 2019

@jana_eyre_2 velmi dobre napisane..mozno fakt stresuje aby toto z neho vytiahla :D

majkeel
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
galioska
28. dec 2019

Určite bude tehotná ale bacha je možné, že aj ty😃😉🍾

kikuriku
20. mar 2020

@jozef1556 Dobry deň mi s priateľom sme robili to isté len on to do mňa nezasunul ale ja som sa spravila bojím sa že ak sa nejaké sperieme dostali do mňa či môžem otehotnieť ďakujem za radu

kikuriku
20. mar 2020

Prosím vás skúste mi odpovedať hneď je to surne

galioska
20. mar 2020

@kikuriku od decembra určite, hlavne zabiť nudu😂

kikuriku
20. mar 2020

@galioska ? Prosím

kikuriku
20. mar 2020

@galioska Asi by som si nerobila srandu keď som z toho vystrašená

kikuriku
20. mar 2020

Prosím vás môžem mi už niekto odpovedať ?

klarissa25
20. mar 2020

@kikuriku áno, si tehotná....

kikuriku
20. mar 2020

@klarissa25 Milujem tieto komentáre ako keby ste nemohli normálne napísať čo si myslíte .... Nechápem myslela som si že táto stránka je na to aby ste pomohli a nie si robili srandu keď nie niekto neskúsený a robil to prvy krát

kikuriku
20. mar 2020

Takže je tu niekto normálny kto by mi mohol odpovedať ? A seriózne?

evittam
20. mar 2020

@kikuriku Co takto doucit sa biológiu? Koľko mas rokov? Ste to este nebrali alebo si chýbala?
Z coho chces byt tehotna-on "to" nezasunul a ty si sa spravila-z toho chces byt tehotna?

klarissa25
20. mar 2020

@kikuriku pýtala si sa ci ti môže niekto normálne odpovedať.. Ja som ti odpovedala... Co sa ti nepáči? Odpoved?

kikuriku
20. mar 2020

@evittam normálne som sa spýtala a hneď ako prvú odpoveď som dostala že si robím srandu nie nie je to pre mňa sranda ako druhú áno si tehotna keď na to tá pani prišla tak nech mi napíše prečo si to myslí 🙂a ako vidím asi nemáte nič iné na práci len súdiť koľko mám rokov a či som chýbala jasné som vám napísala že som neskúsená a za to že ziadam radu a mám strach tak som nervózna hneď nemusíte byť takéto

kikuriku
20. mar 2020

@evittam Predstavte si že existujú takzvané "kvapôčky lásky " a tie môžu obsahovať semeno takže keď som sa ja spravila a on sa mi suchal o vagínu tak ten hlien mohol to semeno preniesť cez blanu preto mám strach

galioska
20. mar 2020

@kikuriku tazka nuda😃

evittam
20. mar 2020

@kikuriku Naozaj? No to by musela byť inak šikovná spermia. Normalne som ti odpovedala. A toto sa dospela priemerne inteligentna zena nespyta. Sprav si test ked ti bude meškať MS.Nepáči sa ti odpoved ze si tehotna ani ze nemas byt ako tehotna.....Daj si vyvestit...

kikuriku
20. mar 2020

@galioska Takze tu asi fakt nenájdem serióznu odpoveď načo je táto stránka na zosmiešňovanie neskúsených dievčat ktoré si pýtajú radu ? Hlavne že žena pomáha žene hmmm už vidím ...