Je možné otehotnieť z pettingu??

jozef1556
27. dec 2019

Ahojte, chcel by som sa opýtať a je to strašne súrne.
S priateľkou sme praktikovali petting bez oblečenia tj. trel som je penisom o vagínu. No potom som do nej strčil penis nie celý ale žaluď a ešte trochu. Viem možno si poviete že som debil a že som ako zo škôlky. Hygienu dodržiavam, cikať som bol a neurobil som sa.
No lenže tu nastáva problem. Priateľka mala plodné dni a my sme to robili. Samozrejme že som sa neurobil ale priateľka má neskutočné stresy a bojí sa že sa niečo pokašľalo. Prosím o seriozne odpovede.
Ďakujem.

amelia000
27. dec 2019

@veronikaszabova co ty nato?

jana_eyre_2
27. dec 2019

A čo by si chcel vedieť? Neurobil si sa, ani si nemal penis poriadne vo vagine.. otehotniet nie je zase také ľahké, aj keď samozrejme nevylučujem že sa to stať v mizivom percente moze.. ale to percento je fakt mizivé 😉..

Stresy berte ako ponaucenie, že ak nechcete ešte deti, tak máte sexovať zodpovednejšie a mate sa nejakým spôsobom chranit.. teraz si nakupte 10 tehotenských testov a keď príde čas menštruácie môžete si ich veselo robiť a uvidíte, že všetky vyjdú negatívne.. 😉

dskjhfdlkdjhl
27. dec 2019

@jozef1556 A aku pomoc vlastne potrebujes?

klarissa25
27. dec 2019

Prázdny sú stále 😉😂😂 jooj a ešte dlho budú 😂😉

danielinaa
27. dec 2019

Kto sexuje, mal by pocitat aj s nasledkami a byt pripraveny, ze vzdy je moznost otehotnenia. Takze ked nemas ani peniaze, a ani rozum (ocividne ked sa taketo veci pytas) tak nesexuj.

veronikaszabova
27. dec 2019

@amelia000 nooo... ze zacali prazdniny a "šúchači" nevedia čo od nudy 🤣🤣🤣
Inak "trel som jej penisom o vagínu" ma neskutocne pobavilo 🤣🤣🤣🤣

No nic Jožko @jozef1556, nerob to,ked to nevies. Existuje kondoooooom!

som_ponorka
27. dec 2019

Nič sa nestane, keby áno 🤷‍♀️ napíš, aby sme vedeli 🤣🤣

sunny8
27. dec 2019

To nemôžeš myslieť seriózne či ? 🤦 Načo sexujú ľudia ktorí ani netušia čo všetko sa môže stať ?

jozef1556
autor
27. dec 2019

Nie, myslel som to fakt seriozne vážne, biologiu viem a oplodňovanie taktiež len som nechcel aby mala stresy priateľka

jozef1556
autor
27. dec 2019

Ďakujem aj tak za odpovede

jozef1556
autor
27. dec 2019

Ale potrebujem vedieť či tam je riziko, lebo priateľka stresuje a bojí sa.

danielinaa
27. dec 2019

@jozef1556 tak si si mal navliect kondom a nie ist naostro. Aspon by nestresovala. A ako zistila ze ma plodne dni? Lebo pokial si nemeria bazalnu teplotu, nerobi ovulacne testy, pripadne nechodi napr. na sono kde jej dr pozera ako jej dozrieva vajicko a rastie folikul, ... tak to ze mala alebo nemala plodne dni su dohady. A bud nesexuj alebo pouzivaj kondomy od uplneho zaciatku styku aby priatelka nestresovala.

danielinaa
27. dec 2019

Ked je sex, akykolvek, vzdy je riziko, hlavne ked je nizsi vek, je riziko vacsie, lebo mlade zeny su plodnejsie.

jozef1556
autor
27. dec 2019

Ale to nebol sex, 3 krát som zasunul a nič viac nebolo.
Ani som sa neurobil

silvia8686
27. dec 2019

Tak potom? Keď nie je žiadna spermia,nie je ani dieťa

jozef1556
autor
27. dec 2019

Ale priatelka má z toho stresy a paranoje že čo ak, čo ak....

jozef1556
autor
27. dec 2019

Ja fakt niesom debil. Viem čo robím a viem že to nieje riziko...Predsa som sa neurobil a vniknutie bolo tak 3 razy aj aj to nebolo úplné. Priateľka mi až neverí v takom je strese.

dskjhfdlkdjhl
27. dec 2019

@jozef1556 A teraz co cakas? Ze ked neveri Tebe, ze uveri nejakym cudzim anonymnym zenam z MK?

marca12
27. dec 2019

@jozef1556 kolko stresov pre chvilku rozkose 😀 jaaj kde su tie casy,ked sme my takto stresovali 😀 a teraz sa ti tu vsetky smeju,ale neboj,kazda takto stresovala. Z toho,co pises neotehotnela,ale ty ai uz nezasunies najblizsi mesiac 😀

zirafienka
27. dec 2019

@marca12 tak, tak, napísala si to pravdivo😀

smutna21
27. dec 2019

@jozef1556 urobit si sa nemusel, ale existuje aj nieco take ako kvapocka lasky... ktora spermie obsahuje... takze nejaka moznost otehotnenia tam je.. aj ked asi velmi mala

jozef1556
autor
27. dec 2019

Ja mam v riti dajake zasunutie. Chcem jej dobre a nechcem aby stresovala a nebodaj aj horšie dačo, každopadne ďakujem za pomoc a odpisovanie a každopádne ešte nejaké múdre veci beriem ak sa tu napíšu

danielinaa
27. dec 2019

Mozno suhlasila len ze budes suchat na vrchu, 3 krat si zasunul proti jej voli, nediv sa ze stresuje. Okrem toho ak este na sex nedozrela, mal by si pockat alebo si najdi taku o s tebou bude sexovat kolko chces.

jozef1556
autor
27. dec 2019

@danielinaa Nerob zo mňa násilníka, to vsunutie nebolo proti jej vôli...Len potom prišli stresy 😉

dopolbokaodrata
27. dec 2019

Máme ju akože prísť vyšetriť alebo čo myslíš, že s tým takto na internete vyriešite?

jozef1556
autor
27. dec 2019

@dopolbokaodrata Chcel som iba veci od normálnych žien lebo to že mi môže veriť jej nestačí

danielinaa
27. dec 2019

Inak citalala som tu raz diskusiu ako jedna otehotnela, a to ten sex netrval ani pol minuty, proste kratky, tiez sa neurobil, poriadne nezasunul, lebo zobudilo sa im dieta, takze sex rychlo skoncil a bum otehotnela. Lebo aj pri vzruseni vylucujes trochu tekutiny a ta moze obsahovat spermie.

jozef1556
autor
27. dec 2019

@danielinaa Myslíš kvapôčky lásky? Áno počul som o tom...Niekto tvrdí to a niekto zas iné. Ale najviac prevláda názor že je to tekutina tak ako žena vlhne a slúži na to aby sex nebol drsný. A iba v tom prípade že pred sexom masturboval a ostali v moč.trubici pozostatky spermií

kakalake
27. dec 2019

Jezis baby vy ste fakt hnusne.. chcela by vas stretnut ked ste boli mladsie,ci ste boli take mudre ako ste teraz!!!myslim si ze by sme sa mali vsetci naucit odpovedat priamo na otazku a nie sa navazat do mladsej generacie... co baby vy ste dokonale? Mlady muz sa normalne pyta tak budme k nemu aj my normalne a odpovedajme ked viem,ked nevieme tak kaslime na to...

jozef1556
autor
27. dec 2019

@kakalake Ďakujem velmi pekne že to takto beriete, nieje to lahké a je to ťažké na psychiku. Okrem vašej odpovede tu bolo len málo normálnych odpovedí. Všetko iba výsmech. Ja viem že treba používať kondóm...Ale nebol to sex tak si nemýľte ten pojem. Bolo to vsunutie a dievča má stresy