Kedy po potrate sa môžeme začať snažiť otehotnieť?

jessi03
5. sep 2011

Ahojte dievcata ja sa chcem opitat ze som po potrate sice 9 mesiac ale uz v 7 mesiaci od potratu sa snazime o mimnko nieje to sice dlha doba ale myslite ze tych 7 mesiacov satci na to aby bola maternica pripravena znovu otehotniet?? ☹ ak mate s takymto niecim podobne skusenosti budem rada ak sa snimi so mnou podelite vopred vam dakujem 🙂 😉 🙂 😉 🙂 😉

edmi
5. sep 2011

ahoj ja som potratila v septembri a tiez sa snezime 7 mesiacov a stale niC som zufala ale maternica je uz urcite pripravena

amulienka
5. sep 2011

ahoj ja som ostala po potrate po 2 mesiacoch opat tehotna, aj ked odporucali pol roka, bolo to na prvy sup, ak mas maternicu silnu, podari sa to. mne pomohla alchemilka a hlavne klud, ziadne psycho cakanie na dve ciarky . drzim palceky vsetkym 🙂

acikaa
5. sep 2011

ja som potratila v auguste a v aprili som otehotnela teraz mame krasnu dcerku,neboj maternica je uz pripravena len nestresuj aby ste sa mohli uz coskoro tesit z dvoch ciarok na testiku 🙂 😉

jankako
5. sep 2011

odporúčajú čakať 3-6 mes.ja som potratila v januari/pred dvomi rokmi/ a otehotnela som znovu niekedy v júni..

odrik
5. sep 2011

Ahoj, je tu temicka cas znova otehotniet po potrate, mozno Ti niektore prispevky a informacie pomozu 🙂 ! Drzim palceky!!!

frca
5. sep 2011

Ahoj,myslim ze to je dost dlha doba a maternica je uz pripravena,ja som potratila v juni a uz sme sa zacali snazit,tak hlavne nestresuj a vela stastia🙂

marikac
5. sep 2011

ja som potratila v decembri a uz vo februari som bola tehotna

jahody11
5. sep 2011

Ja som potrattila minulý piatok a snazit sa zacneme az po novom roku radsej, skor koli psychike 😕

lussinkaaa
6. sep 2011

Ahoj, my sme o babo prisli v marci a v juni presne po 3. mrske sme sa uz zacali snazit. Zatial nic, no verime, ze coskoro sa zadari 😉

syslica
6. sep 2011

@jessi03 Ahoj, ja som otehotnela okamžite ako sa mi po prekonanom spontánnom potrate konečne zastavilo krvácanie... napísala som o tom už mnohokrát, napríklad aj na strane 38 v téme, ktorú ti poradila odrik https://www.modrykonik.sk/forum/zdravotne-problemy/kedy-po-potrate-mozem-znovu-otehotniet/ - tu nájdeš kopec skúseností a rád ako sa po prekonanom potrate čo najrýchlejšie dopracovať k bábätku! Veľa zdaru!

ivett1
6. sep 2011

ahoj, aj ja som prekonala spontánny potrat pred pár rokmi...snažiť sme sa začali až po pol roku (na základe odporúčania lekára) a presne rok od potratu som otehotnela 🙂 ...držím palce a hlavne, žiadny stres a treba veriť (viem o čom píšem... 😉...)...a ešte mrkni aj do tejto témy tu na MK 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/o-tom-sa-tazko-rozprava/kedy-po-potrate-znovu-otehotniet/

lucka1987
6. sep 2011

no... maternica sa da do poriadku uz po 3 cykli.. zalezi na tele zeny.. nam sa rok a pol nedarilo mat babo, potm sme on prisli v 10 tt, a po prvej menstruacii som si povedala ze skusim stastie.. a podarilo sa...
niektorí lekari doporucuju cakat len jeden cyklus... po kyrete je maternica vraj ako pohnojena zahradka