Podarilo sa vám otehotnieť po potrate?

ardnaxela1989
23. máj 2023

Ahojte pred par dnami som potratila v 6 týždni s manželom sme sa dlho snažili chcem sa spýtať ako dlho po potrate sa vám znovu podarilo otehotnieť a ci uz bolo všetko v poriadku? Bojim sa ze zase sa niečo stane

naatty10
23. máj 2023

Ahoj ja som mala 14.04.2023 kyret 12TT ... a presne to iste strach a či sa to vobec podarí už je aj po prvej mrche chceme sa snažiť tak uvidíme dufam že to teraz už bude všetko ok. Držim palce

rachel36a
23. máj 2023

To máš veľmi individuálne... záleží či si potratila kvôli tvojmu zdrav.stavu ( trombofiliaa, nekvalitné vajíčka a pod) alebo vonkajšie vplyvy, prípadne bol plod poškodený a príroda to vyriešila...ja som otehotnela vždy cca do 6 mesiacov od potratu, ale vždy som potratila znova... až po IVF som donosila druhého syna...na príčinu potratov sa nikdy neprišlo...zaver bol vyšší vek a tým pravdepodobne znížená kvalita vajíčok...ale poznám veľa žien čo potratili a ďalšie tehu bolo ok... držím palčeky...

floki1994
23. máj 2023

@ardnaxela1989 áno v 19tt potrat...3 cykly sme si dali pauzu a potom hned na prvykrat...kamoska zas v 10tt, absolvovala kyret, pockali 3 cykly a hned dalsi sa zadarilo...neboj bude dobre 🙏 treba dufat aj ked ten strach chapem..sama som v 31tt a bojim sa kazdy den

ardnaxela1989
autor
23. máj 2023

@rachel36a neviem prečo už som raz potratila pred 12 rokmi a pred 5 rokmi som otehotnela s dcerou to prebehlo v poriadku no a teraz zase potrat teraz mi nerobíli ani kyretaz povedali mi ze o mesiac sa môžme pokúšať znovu ale mam zachvilu 34 bojim sa ze to je aj tým vekom

ardnaxela1989
autor
23. máj 2023

@floki1994 držím palce nech je všetko poriadku

rachel36a
23. máj 2023

@ardnaxela1989 byt tebou tak si dam urobit hormonalny profil, AMH a cievne vysetrenie...nech ste aspon trosku v obraze ci mas hormon ok, a ci sa ti nezahustuje krv v tehu

floki1994
23. máj 2023

@ardnaxela1989 ďakujeme ❤ ty mas vek v poriadku..34 je uplna pohoda..skor by som riesila to ze mas za sebou dva potraty (aj ked tam medzitym bolo jedno uspesne tehu-mozno to bolo stastie)...tlacila by som na vysetrenie aspon u hematologa nech ti pozru krv a ci nebude potrebne mozno nejake riedenie pri pripadnom dalsom tehu ;) vela zien to ma a ani o tom nevie ...

jaga18
23. máj 2023

Je mi to ľúto. Ja som otehotnela hneď po prvej ms. Všetko bolo v poriadku. Tiež sme sa pred tým dlho snažili. Držím palce, prajem všetko dobré

naatty10
23. máj 2023

@jaga18 Ahoj prosím ťa mala si to aj ty tak že si proste citila ze to teraz bude dobre ze to vyde hned po tej prvej MS.... ja mam take pocity a niekedy zase uplne naopak...

lenusa20
23. máj 2023

@ardnaxela1989 ahoj, ty si tu písala pred pár dnami že??? Je mi ľúto tvojej straty. My sme s mužom prišli o bábo 3x. Treba si dať spraviť vyšetrenia. Ak keď to bol prvý potrat, treba sa pýtať na všetko možné. Zbytočne naťahovať čas. Bude dobre, časom. A bábo príde.

matulik123456
23. máj 2023

@ardnaxela1989 nám sa podarilo po polroku, akurát som v 6+2tt a zatial vyzerá byt vsetko ok 🙂

ardnaxela1989
autor
23. máj 2023

@lenusa20 áno pisala ze som krvacala tak nakoniec som aj potratila 😔určite pôjdem ku svojmu gynekológovi nech mi správy všetky vyšetrenia

lenusa20
23. máj 2023

@ardnaxela1989 hlavne sa nenechaj odbiť. Ja mám z prvého manželstva skoro 8ročnú dcéru. Do roka neisté tehotenstvo aj potrat. Nestihlo sa nič poriadne poriesiť/potvrdiť. No a s terajším sme trikrát normálne otehu. Potraty stále s tým istým priebehom. Po každom ma poslali na iné vyšetrenie. Zistili niečo iné.

Muž má tak isto dcéru. Nebol problém otehu. Pomedzi boli aj biochemické tehu. Výsledný problém bola uraplazma. Po preliečení sme sa zasa posnažili, otehu a už ok. Ináč mi zistili aj hematologický problém.
Netreba to vzdávať. Dajte si pauzu a raďte sa s gyn. Prajem veľa síl a šťastia 🍀🍀🍀

13riska13
23. máj 2023

Mrzi ma tvoja strata ja som mala ma v 12tt pockali sme 3 cykli a zacali sa snazit a po 6 mesiacov sme opat cakali babo a vsetko bolo ok a uz mal v nedelu mesiac drzime palce

julliska
23. máj 2023

@ardnaxela1989 áno, tiež som v 6tt potratila, samovoľne čistenie.. Po 1 menštruácii som otehotnela na odporúčanie mojej dr

quixinecka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaga18
23. máj 2023

@naatty10 no strach som mala, priznávam. Hlavne do toho 12.tt . Potom som šla na trisomy a keď výsledky prišli ok, tak až vtedy sme oficiálne oznámili tehotenstvo. Vtedy som už nepochybovala, bola som si istá, že už bude všetko OK.

zuzi0911
23. máj 2023

08/2021 MA v 11tt ..3 mesiace pauza ,05/22 biochemicke
Podarilo sa 07/2022 a teda 10 cyklus nakolko ja mam kratke cykly ....a teraz sa tešíme z 8 tyzdnoveho synčeka ❤️
Tehotenstvo bolo náročné. Spinenie,bolesti atd ale nič z roho našťastie neohrozovalo malého 😊

petrapechova
12. júl 2023

Dobrý deň chcela by som sa opýtať potratila som 2.5.2023 a ešte sa nám nepodarilo s priateľom sa snažíme môžete mi niečo poradiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre