Kyretáž a PN

ona12
8. dec 2018

Ahojte koľko ste boli PN po kyretáži?

jamimka
9. dec 2018

@ona12 vobec, hned na druhy den som bola v práci. Zalezi vsak, aku prácu mas. Ja sedavu. A ani som nekrvacsla, nic ma nebolelo.

ona12
autor
9. dec 2018

@jamimka ja som predajca s topánkami a narobíme sa až až a teraz ešte výpredaje...

simamima25
9. dec 2018

Hneď na druhý deň v práci,tiež predavačka.

simona232323
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alexa1983
9. dec 2018

@ona12 ahoj, ja som mala kyret pred 2 tt a potom po par dnoch som dostala vysoke horucky a zapal maternice, tak som stale pn a budem do konca roka, este psychyka nie je ok .

mima172
9. dec 2018

@ona12 ahoj. Ja som 12 dní po kyrete (MA v 10tt) a PN som stále. V utorok sa uvidí, či som OK alebo zostanem PN do konca decembra. Prácu mám sedavu. Nejde však o to! Ide o to, ako sa cítis, či máš/nemáš komplikácie atď. Ak cítiš, že chces byť ešte doma, tak buď, ak cítiš, že ti bude lepšie v kolektíve, tak sa vrať do práce. Mne však lekár po zákroku povedal, ze min. 10-14 dni kludovy režim, žiadna dlhá chodza, nezdvíhat nič ťažké...

etelkatelka
9. dec 2018

Ja som bola doma asi 5 týždňov.
Necitila som sa vôbec dobre.
Unavená som bola a medzi ľudí vôbec som nechcela chodiť.

ona12
autor
13. dec 2018

@alexa1983 ahoj a ako to liečili zápal?mala si kŕče?

alexa1983
13. dec 2018

@ona12 ahoj, mala som krce a pichanie v podbrusku a zvysenu teplotu. 3 tyzdne som mala antibiotika a aj vysetrenie ultrazvukom ma hrozne bolelo. Uz mi je fyzicky dobre, no psychyka hrozna, som doma do konca roka. Uz mame aj vysledky, ze male malo poskodeny chromozon c 13, tzv trizomiu, nezlucitelne so zivotom :( a bolo to dievcatko 😢❤️👼🏼

ona12
autor
13. dec 2018

@alexa1983 a to si bola v koľkom mesiaci keď ti.povedali pohlavie

alexa1983
13. dec 2018

@ona12 konec 3., ale na genetike ti povedia pohlavie aj po par tyzdnoch , tam
To vedia z krvi zistit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre