Prechladnutie zospodu

ivkav5
16. máj 2023

Ahojte baby,

po velmi dlhej dobe som zrejme prechladla zo spodu. Cez vikend som bola celkom lahko oblecena a najma som mala len kotnikove ponozky a to bolo celkom chladno, tak som zrejme prechladla. Vcera som bola minimalne 50x cikat, stale odbehujem na wc, dnes rano uz aj trocha nekomfort v podbrusku, jemna bolest v krizoch/ oblickach a trocha stipanie pri moceni. Je to zatial velmi jemne a nasadila som si hned kvapky Rowatinex, urologicky caj a samozrejme teplo. Nemate nejake rady, co vam zvykne pomoct? Dakujem 🙂

pininka1
16. máj 2023

@ivkav5 mne jednoznacne D manoza

54tinka54
16. máj 2023

@ivkav5 kapucínková tinktura, brusnice, veľa piť

ivkav5
autor
16. máj 2023

@pininka1 presne to mam v plane si ju dnes ist kupit…mas aj nejaku konkretnu znacku? Dakujem za radu 🙂

ivkav5
autor
16. máj 2023

@54tinka54 joj kapucinka mi aj vypadla uplne, dakujem🙏❤️

pininka1
16. máj 2023

@ivkav5 blokurima je vraj super, ja som mala inu znacku, taky ruzovy obal to bol, ale ozaj mi pomohla hned a vybornu chut to malo a este kvapky z kapucinky som brala.

nataly420
16. máj 2023

Nebolo by lepšie ísť lekárovi ? Možno je to bakteriálne tam by asi najlepšie boli antibiotika… ono keď to nedoliečiš často sa to vracia

ivkav5
autor
16. máj 2023

@nataly420 dakujem za radu ale je to obycajne prechladnutie, nic viac….naposledy som bola takto prechladnuta pred x rokmi, ak vobec, takze nevidim dovod 🙂 Ziadne ine tazkosti ma netrapia.

martinka13
16. máj 2023

Mne pomôže Urinal akut, urologicky čaj striedam s praslickovym. Ak sa to nezlepší jednoznačne k lekárovi a ATB. Aby to neprešlo na obličky. Inak kúpila som si aj testovacie prúžky na moč, aby som vedela, ako sa to vyvíja

veselo_neveselo
16. máj 2023

@ivkav5 navsteva doktora, ihned. Ked uz ta pali pri cikani, tak to uz treba riesit doktorom a nie cajom.
Mas zapal mocovych ciest, to s prechladnutim nic nema.

ivkav5
autor
16. máj 2023

@veselo_neveselo dakujem za radu, no presne ako som aj predpokladala- lekarke som volala aby ma zajtra vzala, ale odporucila mi pockat ako to bude zajtra, ci mi Rowatinex kvapky zaberu, kupit si praskovu D-manozu a cajikovat urologickym, vraj by to zajtra malo ustupit a ak nie, tak potom dojst 🙂

ivkav5
autor
16. máj 2023

@martinka13 dakujem za radu; ake pruzky myslis? Mam doma heptaphan (davnejsie som si sledovala ketozu😂), ale netusim ako z toho odsledovat zapal?

martinka13
16. máj 2023

@ivkav5 ano to je ono. Pozeraj podľa kontrolného papierika krv v moči