Problémy v tehotenstve

19. nov 2022

Ahojte, som 21 tt a mám neskutočné bolesti obličiek a problémy s močením. Bola som u urológa 2 krát a ultrazvuk obličiek a moč je v poriadku. Nieje to urologický problém. Pozrel malého a vraví že je otočený dole hlavou a že môže tlačiť na obličky. Cikať chodím nonstop. Vycikám sa a ani neodídem z wc a už musím cikať znova, vyjdú zo mňa 3 kvapky. Mala ste toto niektorá? Ako ste to riešili, čo vám pomohlo? Tá bolesť je neznesiteľná!

ildiko36
19. nov 2022

Mne tlačil jeden syn na pečeň, niekedy to bolo na nevydržanie, jedine čo kus zabralo ked som si lahla a našla úlavovu polohu.Druhy syn zase na obličky, nic nepomohlo musela som to vydržat.
A nemas stresovu inkotinenciu ked ti tak treba casto močiť?alebo cystokelu?ja som to tiez mala a veru aj po pôrode mam s tým problemi🙈 skus robyt kegelove cviky na posilnenie panvoveho dna.

autor
19. nov 2022

@ildiko36 a kedy ti tá bolesť s tými obličkami prešla? Dúfam že nie až po pôrode :/ nemyslím že mám niečo také. Ta cystokelia neviem čo je, len teraz som narýchlo pozrela na nete tak to by mi asi povedali na urológii

ildiko36
19. nov 2022

Az po pôrode prešla bolesť😢cystokelu vedia zistit urologovia ale tu stresovu inkontinenciu mozes mať kludne, treba nosiť vložky a robyt kegelove cviky..ked uz nebudes kojit vie ti lekar vypisat lieky, ale to ešte mas ďaleko

autor
19. nov 2022

@ildiko36 si ma nepotešila :(

ildiko36
19. nov 2022

Ale mozno u teba sa to zmeny, mozno ked babetko sa otočí dole hlavičkou..mysli pozitivne❤️

majka176
19. nov 2022

Tak toto časté cikanie. v tehotenstve veľmi dobre poznám. Najprv mi malý kopal do mechúra a potom keď sa otočil, mal pre zmenu hlavu na mojom mechúri. Išlo ma z toho poraziť. Večne som mala pocit že mi treba, aj keď zo mňa vyšli dokopy tri kvapky. Prešlo to až po pôrode🙂

autor
20. nov 2022

@ildiko36 no on už je dole hlavičkou práveže

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre